Přejít na obsah

Hodinky do 5000 ,-


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

pánové, dejte tomu čas, něco si tu počtěte a pak navažte na výběrový vlákno .... zatím je to marný .... festiny/fosil/45 mmm ... lítáte to v tom, to je normální, ale trošku by to chtělo vlastního studia a korekce pohledu. A jestli chcete ty módní značky, tak je naopak zbytečný trávit čas zde, to se prostě nepotkává .... a holky to stejně ve výsledku neocení, za ty prachy se ty naše mít blejskaj a jsou až trapně malý  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

OK, skoda... uz jsem byl nateseny, ze takove hodinky za ctyrku - bezkonkurencni. Ale pokud to s tou zarukou je jak pises, tak to nechci riskovat.

Neriskuješ nic, resp. neuznaná záruka tě může potkat i u tzv. značkového prodejce (servisu). Tady na fóru lidi běžně kupují hodinky z druhého konce světa, takže nákup ze Slovenska z Timestore je oproti tomu úplná pohoda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neriskuješ nic, resp. neuznaná záruka tě může potkat i u tzv. značkového prodejce (servisu). Tady na fóru lidi běžně kupují hodinky z druhého konce světa, takže nákup ze Slovenska z Timestore je oproti tomu úplná pohoda :)

Např. u Seika nemůžu souhlasit: hodinky koupené na druhém konci světa, ale u autorizovaného prodejce, mají mezinárodní záruku, kterou oficiální český distributor běžně uznává.

Člověk by si řekl, že si placeným agentem Timestore, protože zatímco ty tady nesmyslně tvrdíš že nic neriskuje, ostatní mají, pokud se jedná o reklamaci u Timestore, spíše negativní zkušenost (ten komu se hodinky v záruce nepokazily, si stěžovat logicky nebude).

Moje rada tedy je: pokud chce někdo koupit hodinky levněji, ať je raději koupí od autorizovaného prodejce z Asie než u neautorizovaného Timestore.

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba u CW je záruka pouze 1 rok, takže taky nic moc. Pokud jde o agenty, tak to spíš vypadá, že máš za cíl pomlouvat Timestore na každém rohu (budiž ti útěchou, že nejsi sám, je víc těch, kterým tato firma leží v žaludku, protože jim kazí jejich vlastní - předražené - kšefty), ale obávám se, že moc neuspěješ. Kromě toho Timestore si ty hodinky nevyrábí, ale taky je někde nakoupí, takže záruku zase recipročně uplatní u nich. Jenom podotýkám, že já osobně u nich nakupoval pouze jedny RC Citizeny a pár lidem tuto firmu doporučil, přičemž nikdo neměl sebemenší problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba u CW je záruka pouze 1 rok, takže taky nic moc. Pokud jde o agenty, tak to spíš vypadá, že máš za cíl pomlouvat Timestore na každém rohu (budiž ti útěchou, že nejsi sám, je víc těch, kterým tato firma leží v žaludku, protože jim kazí jejich vlastní - předražené - kšefty), ale obávám se, že moc neuspěješ. Kromě toho Timestore si ty hodinky nevyrábí, ale taky je někde nakoupí, takže záruku zase recipročně uplatní u nich. Jenom podotýkám, že já osobně u nich nakupoval pouze jedny RC Citizeny a pár lidem tuto firmu doporučil, přičemž nikdo neměl sebemenší problém.

Mezinárodní záruka je standardně 1 rok, tak to prostě je. Asi vůbec netušíš, co to pomluva je a ani nevím. co rozumíš tím "na každém rohu": k Timestore jsem se vyjadřoval dvakrát, a to v tomto vlákně a na základě zprostředkované negativní zkušeností jak od kolegů tady, tak i z mého okolí. Jak jsem psal výše: ten kdo u nich koupí a nereklamuje, nemá být důvod nespokojen, komu se ale hodinky v záruce pokazí a reklamuje, potenciálně si zadělává na problém.  

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky vsem za podnety.

Behem vikendu mam v planu zajit do par hodinarstvi a pokoukat po hodinkach nazivo, doufam, ze nekde budou mit i ty Seiko. Zatim vedou, jen tedy bude dilema zda je brat za 4t v Timestore a nebo jinde za 6.

Porad jsou ve hre i ty Orienty viz. vyse, no uvidim, nespecham na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi padly do oka tyto, Adriatica... Je to aspon Swiss made, strojek Ronda. Cena, rekl bych, dosti nizka, kolem 4tKc. Jen teda nevim, proc se prodavaji hlavne na PL a RU strankach...

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-adriatica-classic-a1094-5213qf

 

A potom jeste tyto Nauticy...

https://1drv.ms/i/s!AlpXx_FgMB7GkNAx7fk50oXtL-H5tA

 

Bohuzel puvodni Seiko jsem dnes nikde nazivo nenasel.

 

Vim, muj vyber neni vubec konzistentni, ale snazim se nekoupit nejaky hodinkovy fashion odpad a zaroven vybiram proste to, co se mi libi a s pomoci mistnich to odfiltrovat :-) Stejne nakonec skoncim u tech Seiko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, melu melu ale bavi me vybirat a koukat po dalsich moznostech.

Ale objednavam ty Seiko, nasel jsem je tady http://www.zegarki-diament.pl/sklep/produkt/8808/seiko_chronograph_spc155p.html za 788zl, to je kolem 4,7tKc. A pisou ze jejich shop je autorizovany prodejce Seiko, takze mi bude platit normalne mezinarodni zaruka, asi lepsi volba nez Timestore. Navic je maji skladem, v utery bych je mohl mit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, melu melu ale bavi me vybirat a koukat po dalsich moznostech.

Ale objednavam ty Seiko, nasel jsem je tady http://www.zegarki-diament.pl/sklep/produkt/8808/seiko_chronograph_spc155p.html za 788zl, to je kolem 4,7tKc. A pisou ze jejich shop je autorizovany prodejce Seiko, takze mi bude platit normalne mezinarodni zaruka, asi lepsi volba nez Timestore. Navic je maji skladem, v utery bych je mohl mit.

Jak píše Gustaf, ber ty Seika. Pokud jsou vážně autorizovaní prodejci, tak je ta cena super.

 

edit: překlepy

Upraveno uživatelem pepyczek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...