Přejít na obsah

Bentley A44362


marko.verba

Doporučené příspěvky

Tady se to fakt těžko pozná, protože tohle je model, který se opravdu hodně fejkuje. Je dost možné, že je to skládačka, ale proč, že? Pokud někdo nebude mít papíry, ale bude mít origo hodinky, tak nebude kupovat papíry s jiným číslem ... no uvidíš, každopádně, pak dej vědět, jak jsi pochodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To malý B na lunetě zaručuje na 95% origo? Máš k tomu prosím někde nějaký bližší info pro méně znalé? :)

Nemám, zkraje když mi ověřovali pravost, když jsem začínal s hodinkami, tak se vždy zaměřovali mj. i na tento znak, jako jeden z mála při ověření. Od té doby když to kontroluji, tak se na to vždy zaměřuji. Za poslední rok jsem viděl dvoje fíky Béček a žádné z nich to neměly, takže předpokládám, že je to jeden z ochranných znaků. Víc k tomu nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslím, ze se fejkari prave zamerujou i na tyhle detaily. Podobně jako u Rolexu, kde kazdej fejk ma tu korunku na skle, protože hodně lidi se na tento detail zaměří. Takže jako mantru bych to nebral.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám, zkraje když mi ověřovali pravost, když jsem začínal s hodinkami, tak se vždy zaměřovali mj. i na tento znak, jako jeden z mála při ověření. Od té doby když to kontroluji, tak se na to vždy zaměřuji. Za poslední rok jsem viděl dvoje fíky Béček a žádné z nich to neměly, takže předpokládám, že je to jeden z ochranných znaků. Víc k tomu nemám.

 

Dík za info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kluci, jsem zvědav jak tohle dopadne :-) Nabízet mi to někdo na ulici, tak jsem si jistej že to je fíkus ale oni opravdu i originály tak vypadají. Dle mého největší kopanec B. Vem je k AD, ať víš jak ba na tom jsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Hodinky i krabice jsou originál..certifikát a záruční knížku hoď do koše.! Knížka bude košer..akorát ji nějaký umělec blbě vypsal podle cetifikátu a ne hodinek.!

 

Pravý subdial je vteřinovka proto nesedí..a servis v Breitlingu Wien minimálně 1000,- eur u tohoto big date strojku.

 

Tak asi tak :)

Upraveno uživatelem bedja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...