Přejít na obsah

Trampoty starýho kozla


morbo

Doporučené příspěvky

jj, něco tej svojí princezně asi nakonec vyberu, si to zaslouží. Ovšem bude to automat, přes to nejede vlak, jak má člověk kvarcky, hned by kupoval další, však to známe. Jinak dneska odpo jsem měl chvílu čas, tak sem koupil 5 kg suchého ledu, to se vždycky hodí ...

Jo jo bez suchého ledu to nejde, pořádná bigbítová skupina dřív bez něj nevydala ani tón. :guitar:

Fotky se mi líbí, kde jsi koupil ty SKX009?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jedná se o univerzální silikonový řemínek na hodinky od rakouské firmy CONDOR. Na faktuře je sice uvedený, že je to pryž, ale je to guma. Ze začátku trošku tužší, ale časem se pěkně poddá. Mám už dva, ale to spíš proto, že tam kam chodím pro řemeny toho moc jinak nemaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

morbo, teprve po týdnu jsem si všiml tvého nového vlákna. Pěkně ti za něj děkuju. Velkou měrou i díky tvým kecům a fotkám jsem si už koupil čtvery amfibie. Teď jsem si dal do sledování tohle a doufám, že zas budu mít potřebu se po tobě opičit. Naštěstí Ray už mám, SKX jsem měl a Bambina mě neberou. Ve vedlejší záložce už googlím toho Condora. V další fázi by se k němu hodily nějaký modrý hodinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se o univerzální silikonový řemínek na hodinky od rakouské firmy CONDOR. Na faktuře je sice uvedený, že je to pryž, ale je to guma. Ze začátku trošku tužší, ale časem se pěkně poddá. Mám už dva, ale to spíš proto, že tam kam chodím pro řemeny toho moc jinak nemaj.

 

Ahoj, nebyl by prosím k dispozici odkaz přesně na tento Condor modrý řemen co máš na těch hodinkách? Zkoušel jsem hledat na netu, ale nenašel jsem ho. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledně jsem vyhrožoval dalšíma fotkama, tak to zkusím odstartovat svýma oblíbenýma Orient Ray II. Dle mého názoru vyloženě parádní hodinky ? inhaus, hacking, klikací luneta, příjemnej tah a vůbec celý je to pěkně vymyšlený. Kromě decentního loga oceňuju zejména důmyslné konstrukční řešení pouzdra, kde mírně přečnívající sklíčko slouží zároveň jako ochrana lunety před mechanickým poškozením.

post-35198-0-00720300-1504526032_thumb.jpg

post-35198-0-59770200-1504526032_thumb.jpg

post-35198-0-05413800-1504526033_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, ty jsou sakra povedene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... oceňuju zejména důmyslné konstrukční řešení pouzdra, kde mírně přečnívající sklíčko slouží zároveň jako ochrana lunety před mechanickým poškozením.

 

Ještěže jsi zvyklej na amfibie, kde to přečuhuje asi o půl centimetru a při nárazu pruží, tohle tě nemůže rozhodit.

Fotky pěkný, ale až to budeš natírat příště, tak si uvědom, že fotky do kalendáře musí být 4:3 naležato!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, bro. Suchej led je zhulen, ale pár fotek bych ještě našel, tak to možná ještě promyslím, když řikáte. Pro zájemce tedy kousek číslo 2, modifikované Vostok Amphibia, automatický strojek 2416B (aka inhaus), plastické indexy (ty jsou super), datumovka (tak o té už jsem psal ..).

post-35198-0-31596700-1504615153_thumb.jpg

post-35198-0-93379500-1504615153_thumb.jpg

post-35198-0-48950300-1504615154_thumb.jpg

post-35198-0-31077600-1504615155_thumb.jpg

post-35198-0-33583600-1504615156_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...