Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Putovní hodinky Davosa

davosa recenze putovní hodinky helveti.cz helveti

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
242 odpovědí na toto téma

#201 nividic

nividic

chrnmg18(na)centrum.cz

• Member_50
  • 2 404 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Olomouc

Publikováno 16.únor.2018 - 21:18

Vyborny fotky siwi, az mam dojem, jestli to neni jak s nekteryma modelkama - ty sou taky nekdy na fotkach hezci nez ve skutecnosti :D

#202 siwi

siwi

Interiérový typ

• Member_50
  • 10 431 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Samozřejmě hodinky (krom jiného)

Publikováno 17.únor.2018 - 00:26

No jo, no... Kdo ví. Jak s hodinkama, tak s modelkama to halt chce osobní zkušenost :D

#203 vojtano

vojtano

Učedník

• Member_50
  • 114 příspěvků(y)
  • Bydlí:Přerov

Publikováno 18.únor.2018 - 14:11

Se zpožděním přidávám shrnutí našeho krátkého listopadového soužití. Na seznamu zájemců jsem měl číslo 8 a tak se Davosy u mě v Přerově objevily zhruba po dvou měsících od jejich startu. Jsem rád, že se to potkalo se služební cestou, díky které jsem jim mohl dopřát i trochu toho cestovatelského vzrušení. Společně jsme absolvovali trasu Přerov - Vídeň - Düsseldorf - Eindhoven a zpět, což, i když to nebyla dlouhá cesta, znamená, že se alespoň krátce pohybovali na území čtyř států.

Celkový dojem z hodinek je dobrý i přes nedostatky zmíněné v předcházejících recenzích (luneta, korunka, lumi) a těšil jsem se na to, že po delší době znovu vyzkouším quartz, který jsem několik posledních let neměl - svoje quartz hodinky jsem pustil zhruba půl roku po registraci na tomto fóru. Pravdou je, že těch Certin doteď lituji a jejich prodej považuji, mírně řečeno, za ukvapený, ale to jen tak na okraj. Program cesty byl nadupaný a brzy jsem došel překvapivě k závěru, že jsem rád, že se o hodinky nemusím starat a ručičky jsou vždy tam, kde mají být. Na ruce byly Davosy velmi příjemné, jen, co se týká velikosti, jsem si říkal, že milimetr dva navíc by jim prospěl. Za vynikající počin považuji řemen, který k nim prostě sedí a na nošení je velmi příjemný - kombinaci diver hodinek a koženého řemenu nehodnotím, ale kdybych se s nimi potápěl, tak by mi to přišlo divné. Ciferník je přehledný, zjištění aktuálního času je velmi jednoduché a celkové zpracování odpovídá výkonnostní třídě, ve které se tyto časomíry pohybují.

Děkuji za možnost je vyzkoušet a přidávám pár fotek z cesty.

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  1.JPG   86,31K   14 Počet stažení
  • Přiložený soubor  2.JPG   100,1K   14 Počet stažení
  • Přiložený soubor  3.JPG   74,02K   14 Počet stažení
  • Přiložený soubor  4.JPG   72,24K   14 Počet stažení
  • Přiložený soubor  5.JPG   81,32K   13 Počet stažení

#204 01axel01

01axel01

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 495 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Seiko, Seiko, Seiko, Omega, Vratislavia, Suunto.

Publikováno 18.únor.2018 - 17:38

Krasně napsané a super fotky. Jak to tu čtu, tak mě mrzí že jsem se tohoto projektu taky zapojil. Tyto hodinky bych si vážně rád vyzkoušel.

Seiko divers are like crack. You start out with monster or 007 and next thing you know you are selling your couch on Craigslist so that you can get a taste of a spring drive or marine master 

:whistling:

#205 Jiří Štencek

Jiří Štencek

Závislák

• Member_50
  • 702 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha / Opava
  • Fanoušek značky:Seiko, Traser, Wenger, Certina, Victorinox a další z Helveti.cz :)

Publikováno 18.únor.2018 - 20:01

Ahoj testeři, aktualizoval jsem mírně seznam. Doplnil jsem náhradníky a prošel všechny příspěvky.
Členové označení červěně buď zapomněli sepsat svoje zkušenosti nebo u nich hodinky vůbec nebyly.
Zkuste mi k tomu prosím napsat víc (klidně ten, kdo hodinky má a je mu známý přehled testerů). Jde mi o to, jestli na vás mám myslet s testováním nebo od vás čekat fotky a recenzi.

Díky moc všem. Ubírá se to skvělým směrem. Jirka
  • Rudykopalsson - Opava
  • shotik - Praha
  • kupko - Opava
  • Tichus - Opava (měl jsi hodinky?)
  • Xenomorfus - Ostrava
  • tomas.helisek - Olomouc
  • nividic - Olomouc (měl jsi hodinky?)
  • vojtano - Přerov
  • Ricchie - Frýdek Místek
  • prischera - Praha
  • vintage - Neratovice (u Prahy)
  • kuncák7 - Praha
  • Bezous - Praha
  • Sarka Farka - Praha (měl jsi hodinky?)
  • Vanilla - Praha (měl jsi hodinky?)
  • siwi - Praha
  • Tittus - Praha
  • vietor007 - Praha
  • Conrad - Praha
  • Ruiz.aw - Praha
  • sejkoram - Praha
  • Ondoni - Praha
  • krtekon - Praha
  • Kojotisko - Brno
  • Lamiczka - pravidelně Brno a Praha
  • Liqid - Turno
  • m4stic - Lovosice (nebo Praha)
  • vladacr - České Budějovice
  • JendaM - Louny
  • Z. Paul - Louny
  • digitalnick - Litoměřice
  • little_w - Anglie (po domluvě)
  • TomNguyen - Plzeň
  • Gustaf - Stříbro
  • Left4deth - Jihlava
  • misoo - Bratislava
  • Alexion - Bratislava
  • orol - Tatranská Lomnica
  • cema - Praha, Kolín, Kutná Hora
  • Mari - Zlín
  • Dokusan - Olomouc
  • Dzos - Olomouc
  • ABCDE - Opava
  • sta - Trutnov
  • martigen - Praha
  • gerhard - Prešov

Provozuji Helveti.cz a rád vám prodám hodinky. Našli jste u nás chybu? Chcete nás podpořit? Mrkněte na možnosti spolupráce.

Moje sbírka: Seiko "Turtle" SRP777K1, Certina C029.407.16.081.00, Seiko SPB059J1, Citizen Satellite Wave CC9015-54E, Victorinox AirBoss Mechanical 241507, Wenger Sea Force 01.0641.103, Traser P 6600 Type 6 Mil-G, Seiko SKX779K3, Seiko SKA565P1, Suunto Spartan Ultra BlackWenger Racing Team 70784, Boccia Titanium 3557-04

Co mi nedá spát: Zenith El Primero 36,000 VpH

Prodávám hodinky Wenger, Traser, Certina, Seiko, Victorinox a další. Členi fóra mají automaticky slevu (víc přes SZ). Naše hodnocení od členů fóra.
Píšu blog a provozuji magazín o hodinkách. Pojďte ho psát se mnou.

#206 Vanilla

Vanilla

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 350 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Omega, Sinn, Bell & Ross

Publikováno 19.únor.2018 - 13:04

Ahoj, jsem delší dobu mimo ČR, takže jsem hodinky neměl. 

Dám přednost náhradníkům. Díky.

"Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou.."

#207 siwi

siwi

Interiérový typ

• Member_50
  • 10 431 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Samozřejmě hodinky (krom jiného)

Publikováno 19.únor.2018 - 15:26

Se Sarkou Farkou jsem v kontaktu. Hodinky neměl a testování se nemůže zůčastnit. Uvedu to v seznamu:

• Rudykopalsson - Opava
  • shotik - Praha
  • kupko - Opava
  • Tichus - Opava (měl jsi hodinky?)
  • Xenomorfus - Ostrava
  • tomas.helisek - Olomouc
  • nividic - Olomouc (měl jsi hodinky?)
  • vojtano - Přerov
  • Ricchie - Frýdek Místek
  • prischera - Praha
  • vintage - Neratovice (u Prahy)
  • kuncák7 - Praha
  • Bezous - Praha
  • Sarka Farka - Praha (hodinky neměl a nezúčastní se)
  • Vanilla - Praha (hodinky neměl a nezúčastní se)
  • siwi - Praha
  • Tittus - Praha
  • vietor007 - Praha
  • Conrad - Praha
  • Ruiz.aw - Praha
  • sejkoram - Praha
  • Ondoni - Praha
  • krtekon - Praha
  • Kojotisko - Brno
  • Lamiczka - pravidelně Brno a Praha
  • Liqid - Turno
  • m4stic - Lovosice (nebo Praha)
  • vladacr - České Budějovice
  • JendaM - Louny
  • Z. Paul - Louny
  • digitalnick - Litoměřice
  • little_w - Anglie (po domluvě)
  • TomNguyen - Plzeň
  • Gustaf - Stříbro
  • Left4deth - Jihlava
  • misoo - Bratislava
  • Alexion - Bratislava
  • orol - Tatranská Lomnica
  • cema - Praha, Kolín, Kutná Hora
  • Mari - Zlín
  • Dokusan - Olomouc
  • Dzos - Olomouc
  • ABCDE - Opava
  • sta - Trutnov
  • martigen - Praha
  • gerhard - Prešov

#208 nividic

nividic

chrnmg18(na)centrum.cz

• Member_50
  • 2 404 příspěvků(y)

Publikováno 19.únor.2018 - 20:43

<p>Ahoj testeři, aktualizoval jsem mírně seznam. Doplnil jsem náhradníky a prošel všechny příspěvky.
Členové označení červěně buď zapomněli sepsat svoje zkušenosti nebo u nich hodinky vůbec nebyly.

Anebo je toho na tebe moc :D
Hodinky jsem poctivě ponosil, dokonce i na chronosraz jsem je vzal, napsal liebesbrief do deníčku a recenzi s fotkama sem do vlakna, viz 4.11.2017.

Ještě jednou díky za tu možnost Jrko.

#209 Jiří Štencek

Jiří Štencek

Závislák

• Member_50
  • 702 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Seiko, Traser, Wenger, Certina, Victorinox a další z Helveti.cz :)

Publikováno 20.únor.2018 - 15:25

Anebo je toho na tebe moc :D
Hodinky jsem poctivě ponosil, dokonce i na chronosraz jsem je vzal, napsal liebesbrief do deníčku a recenzi s fotkama sem do vlakna, viz 4.11.2017.

Ještě jednou díky za tu možnost Jrko.

Omlouvám se, je toho opravdu hodně :) Nevím, jak jsem tě mohl přehlédnout..

Provozuji Helveti.cz a rád vám prodám hodinky. Našli jste u nás chybu? Chcete nás podpořit? Mrkněte na možnosti spolupráce.

Moje sbírka: Seiko "Turtle" SRP777K1, Certina C029.407.16.081.00, Seiko SPB059J1, Citizen Satellite Wave CC9015-54E, Victorinox AirBoss Mechanical 241507, Wenger Sea Force 01.0641.103, Traser P 6600 Type 6 Mil-G, Seiko SKX779K3, Seiko SKA565P1, Suunto Spartan Ultra BlackWenger Racing Team 70784, Boccia Titanium 3557-04

Prodávám hodinky Wenger, Traser, Certina, Seiko, Victorinox a další. Členi fóra mají automaticky slevu (víc přes SZ). Naše hodnocení od členů fóra.

#210 nividic

nividic

chrnmg18(na)centrum.cz

• Member_50
  • 2 404 příspěvků(y)

Publikováno 20.únor.2018 - 20:14

V pohodě :)

#211 Tittus

Tittus

No Future, No Hope

• Member_50
  • 1 358 příspěvků(y)

Publikováno 26.únor.2018 - 10:28

Hodinky jsem od siwiho včera v pořádku převzal, ale dorazil jsem domů tak pozdě, že už jsem ani neotevřel krabici. Na to se chystám dnes. 

Předpokládám, že dalšímu v seznamu – vietor007 – je předám v týdnu od 12. 3. :)

"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day." - Jack Lemmon

#212 vietor007

vietor007

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 380 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Seiko, IWC, Omega, Rolex

Publikováno 14.březen.2018 - 07:55

Je rad na mne  :clap:

Hodinky som včera poobede prebral od Tittusa. Cesta teda pokračuje a zatiaľ sú v super stave na to aký drsný majú život. Proste nič, čo by nešlo rozleštiť :)

Prvé dojmy sú viac pozitívne ako negatívne. Hodinky sa veľmi príjemne nosia vzhľadom na ich rozmery. Včera mi prišli ešte hrozne malé, dnes ráno keď sa nich dívam, je to už ok, aj keď nejaký ten mm naviac by im určite slušal. Luneta má krásnu farbu, tá ma fakt baví. Celkovo som z nich nadšený. Najviac mi vadí asi pohon, quartz fakt nieje nič pre mňa  :rolleyes: Celkovo ma ale Davosa príjemne prekvapila, príjemné hodinky. 

Žiaľ najbližšie dni budem len v Prahe, takže hodinky sa so mnou nepozrú asi na nijaké zaujímavé miesto no užijem si ich určite a do 14 dní posuniem ďalej do sveta. 

Ďakujem za možnosť si ich vyskúšať, dám na nich pozor :)

Přiložený soubor  davosa.jpg   154,91K   17 Počet stažení

#213 sejkoram

sejkoram

Učedník

• Member_50
  • 156 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 26.březen.2018 - 22:21

Hlásím úspěšné převzetí štafety. Dojmy zatím skvělé. Škoda, že nemám tak úzký řemínek ani NATO. e325ed2a682c698bb366a4cc72cef682.jpge2997bbae32d20583b69da756cf0849f.jpg

________I came here to fuck bitches and find the ultimate watch.

#214 sejkoram

sejkoram

Učedník

• Member_50
  • 156 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 2.duben.2018 - 13:20

@Ondoni napiš mi na sejkoram@gmail.com ať se domluvíme na předání. Jsi na řadě.

________I came here to fuck bitches and find the ultimate watch.

#215 Ondoni

Ondoni

Nezvážený člen

• Member_50
  • 3 970 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Zákaz hvězdu

Publikováno 6.duben.2018 - 07:23

Orel přistál do hnízda a ručníky jsou v komoře...po víkendu se podělím o první dojmy ;)

Bylo:     SEIKO 7002,  SEIKO 7002 Pepsi, SEIKO SKX007, SEIKO SNZH53, Hamilton Khaki Field, Longines Legend Diver (Date)Omega SMP 300, Omega Moonwatch, Steinhart Ocean One GMT Pepsi, Steinhart Ocean One 39mm,géčka, IGEN ren., Borealis 300 Estoril, Precista PRS20

Je:        Chronographe Suisse,  Steinhart Nav B-Uhr II 44mm, SEIKO SKX031, Seiko želvy, Hamilton Khaki Field, Tissot PR50, Casio DW-5600, Skagen, něco málo vintáže

Bude:   ?

#216 Ondoni

Ondoni

Nezvážený člen

• Member_50
  • 3 970 příspěvků(y)

Publikováno 7.duben.2018 - 10:02

Hodil jsem je na khaki Zulu a docela jim to sekne. Dělá to z nich vizuálně větší kousek

Přiložený soubor (y)

Bylo:     SEIKO 7002,  SEIKO 7002 Pepsi, SEIKO SKX007, SEIKO SNZH53, Hamilton Khaki Field, Longines Legend Diver (Date)Omega SMP 300, Omega Moonwatch, Steinhart Ocean One GMT Pepsi, Steinhart Ocean One 39mm,géčka, IGEN ren., Borealis 300 Estoril, Precista PRS20

Je:        Chronographe Suisse,  Steinhart Nav B-Uhr II 44mm, SEIKO SKX031, Seiko želvy, Hamilton Khaki Field, Tissot PR50, Casio DW-5600, Skagen, něco málo vintáže

#217 Ondoni

Ondoni

Nezvážený člen

• Member_50
  • 3 970 příspěvků(y)

Publikováno 8.duben.2018 - 09:40

Ale jo, zvykl bych si. Velikost je pro mě skvělá, baterky už jsem taky nějake ponosil

Přiložený soubor (y)

#218 Jiří Štencek

Jiří Štencek

Závislák

• Member_50
  • 702 příspěvků(y)

Publikováno 9.duben.2018 - 11:40

Na tom zeleném Zulu vypadají opravdu dobře! Díky za fotky a zkušenosti.

#219 Ondoni

Ondoni

Nezvážený člen

• Member_50
  • 3 970 příspěvků(y)

Publikováno 9.duben.2018 - 12:03

Potom hodím ostřejší fotky, postoval jsem z mobilu a ten to nějak divně osekává :( jinak Zulu pošlu s hodinkama. Pokud by se dražily, tak klidně se Zulu. Pokud ne, tak bych si ho pak někdy v Praze asi stáhnul zpět...

edit: ještě poprosím člena "krtekon", ať mi napíše na ondrej.vyoralekzavináčgmail.com, abychom poladili předání v příštím týdnu

Tento příspěvek byl upraven od Ondoni: 9.duben.2018 - 12:08

#220 krtekon

krtekon

Začátečník

• Members
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 19.duben.2018 - 14:30

už jsem v kontaktu, omlouvám se, úplně jsem na ty červeňáky zapomněl 

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:davosa, recenze, putovní hodinky, helveti.cz, helveti