Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Putovní hodinky Davosa

davosa recenze putovní hodinky helveti.cz helveti

 • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
283 odpovědí na toto téma

#221 Ondoni

Ondoni

  Nezvážený člen

 • Member_50
 • 4 086 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Praha
 • Fanoušek značky:Zákaz hvězdu

Publikováno 23.duben.2018 - 15:50

Hodinky předány. V průběhu týdne spáchám nějakou minirecenzi a nasypu pár fotek...ale užil jsem si je musím říct


Bylo:     SEIKO 7002,  SEIKO 7002 Pepsi, SEIKO SKX007, SEIKO SNZH53, Hamilton Khaki Field, Longines Legend Diver (Date)Omega SMP 300, Omega Moonwatch, Steinhart Ocean One GMT Pepsi, Steinhart Ocean One 39mm,géčka, IGEN ren., Borealis 300 Estoril, Precista PRS20

Je:        Chronographe Suisse,  Steinhart Nav B-Uhr II 44mm, SEIKO SKX031, Seiko 6309, Hamilton Khaki Field, Tissot PR50, Ventus Mori Brass, Casio DW-5600, Skagen, něco málo vintáže

Bude:   ?


#222 krtekon

krtekon

  Pokročilejší začátečník

 • Member_50
 • 63 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Praha

Publikováno 23.duben.2018 - 20:13

hodinky jsou u mě, brzy první dojmy

#223 Ondoni

Ondoni

  Nezvážený člen

 • Member_50
 • 4 086 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Praha
 • Fanoušek značky:Zákaz hvězdu

Publikováno 24.duben.2018 - 16:29

Dovolím si po cca 14 dnech nošení pár postřehů, ale bude to částečně nošení dříví do lesa. Většina toho už tady padla.

 

Do tohoto projektu jsem šel jak kvůli hodinkám, které se mi na fotkách líbily, tak kvůli projektu samotnému. Už jsem měl na ruce putovní géčka a cítím z toho ducha fóra, který se tu pro mě v poslední době jinak vytrácí (subjektivní věc žáno). Vzhledem k tomu, že jsem recenze od kolegů přede mnou četl, vybudoval jsem si celkem slušné předsudky a už dopředu vědět, že mi budou malé, že mají titěrnou korunku, že lumi je jen "jako" vintage a že se mi vlastně nebudou líbit. Ba co víc, že je stejně za pár dní posunu dál. Zprvu to tak vypadalo. Na kůži jsem ani dávat nechtěl a ten nato strap, se kterým putují se k nim barevnou kombinací vůbec nehodí (nic proti nikomu, opět subjektivní věc žáno). Takže jsem je hodil na zelené ZULU a buch, přeskočila jiskra. Najednou jsem zjistil, že hodinky jsou sice malé, ale o to líp nositelné. Ano, mají titěrnou korunku, ale vzhledem k tomu, že je to baterka, tak jednou nastavíte a do kontaktu s ní pak přijdete jednou za půl roku nebo když letíte do jiného pásma. No a na barvu lumi jsem rezignoval : )))

 

Hodinkám jsem nedával zbytečně velký záhul, ale absolvovaly se mnou nějaké to kolo, brusle, jumpingpark, spontánní koupačku ve Vltavě, praní prádla, umývání nádobí a dětí (v oddělených nádobách). Ani v jednom případě jsem je v podstatě nevnímal a myslím, že ony nevnímaly změny podmínek a jejich stav zůstal naprosto nezměněn.  A díky tomu, že jsem si užíval i tu červenou lunetu jsem zjistil, že asi nebudu asi až taková konzerva a už se rozhlížím, co barevného pořídím. 

 

Když to tedy shrnu, jsou to fajn univerzály. Na zulu nebo nato jim člověk určitě může dát pěkně zahulit, na kožce si je dokážu představit k nějaké slušnější příležitosti.Jediné s čím bych trochu bojoval, je baterka. Ale možná bych i částečně konvertoval, ta bezúdržbovost má něco do sebe. 

 

Díky Jirkovi za možnost prubnout něco jiného! ZULU jsem s nima poslal dál, ať máte větší možnost pro porovnávání nositelnosti. Pár fotek telefonem, chilli děs.

 

 

Přiložený soubor (y)


Bylo:     SEIKO 7002,  SEIKO 7002 Pepsi, SEIKO SKX007, SEIKO SNZH53, Hamilton Khaki Field, Longines Legend Diver (Date)Omega SMP 300, Omega Moonwatch, Steinhart Ocean One GMT Pepsi, Steinhart Ocean One 39mm,géčka, IGEN ren., Borealis 300 Estoril, Precista PRS20

Je:        Chronographe Suisse,  Steinhart Nav B-Uhr II 44mm, SEIKO SKX031, Seiko 6309, Hamilton Khaki Field, Tissot PR50, Ventus Mori Brass, Casio DW-5600, Skagen, něco málo vintáže

Bude:   ?


#224 krtekon

krtekon

  Pokročilejší začátečník

 • Member_50
 • 63 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Praha

Publikováno 25.duben.2018 - 07:42

Dlouho se u mě holky neohřály, dal jsem jim jeden den a šly zpět do krabice, jiskra nepřeskočila. Budu opakovat spoustu již vyřčeného.

 

Na velikost bych si asi zvykl, ale jsem zvyklý na 42mm a ještě kus si většinou vezme pouzdro, takže na ruce mi přišly opravdu malé, vzhledem k baterce a tudíž menšímu strojku, potažmo pouzdru. Určitě fajn je vypouklé sklíčko, líbí se mi lesklý černý cifr. Půlku mojí sbírky dělá Seiko, takže až doteď, než jsem tady objevil fotky s lumi, jsem si myslel, že lumi úplně chybí :) Datumovka se moc nepovedla, a nechápu proč, když už je odsazená ke středu, vedle ní nešoupli "lumi" bod podobně jako to mají třeba původní ETA Pelagos, komplexnosti cifru by to určitě prospělo. GMT komplikaci nevyužiji, nicméně hezky dotvářejí celkový vzhled hodinek a bez ručky by byly nudné. GMT luneta super na počítání piv, teoreticky o fous přehlednější než počítání na diver lunetě, nicméně proč je proboha u GMT jednosměrná? Chápu, že to má být pocta divers hodinkám, ale když vezmu v potaz lumi apod., tak reálně potápět by se s nimi šel snad jen někdo na orlíku v sudu :)  Barvičky jsou fajn, z původních fotek jsem myslel, že to bude spíš burgundy jako u Tudoru, naživo jsou spíše hnědé, což nevadí, mě asi nejvíc sedly s origo hnědou kůží, ale vyblbnout se určitě dá i s dalšími barvami, nejvíc bych je asi ocenil na tahu, ale možná jen proto, že mám teď bracelet blink blink období. Korunku nemá smysl komentovat, naštěstí u baterky není třeba častější manipulace. 

 

V týdnu se dostanu na poštu a posílám dál, prostě a jednoduše mi na ruce nedělaly radost. Každopádně svoje publikum si určitě najde, jsou to povedené hodinky, ale pro někoho jiného :) Během dne jsem je měl v práci, pak se mnou pobyly na zahrádce u pivka, kde se mohli pokochat i kamarádi, kde hodinky sbíraly jak kladné, tak záporné hodnocení, je to tak pade na pade. Bohužel jsem neměl moc možnost vyzkoušet jiné strapy než ty přibalené, vše mám v 22mm, a ty so by seděli mám na orange monstra, takže barvy úplně mimo :)

 

Díky za příležitost se více zapojit do chronomag komunity, i když jsem ten limit příspěvků nestihl, holt raději čtu než píšu. I přes lapálie, které se tu poslední dobou udály, jsou tohle přesně ty projekty, kvůli kterým to tu stojí za ten čas. Jen tak dál a těším se na další putovnické projekty, příště třeba s kouskem, který více sedne :) Teď již jen zápis do deníčku a holky jedou dál.

 

Pár fotek z mobilu aby se neřeklo (mrk mrk)

 

Přiložený soubor  IMG_1269.jpg   103,92K   9 Počet staženíPřiložený soubor  IMG_1270.jpg   79,21K   9 Počet staženíPřiložený soubor  IMG_1272.jpg   102,13K   9 Počet staženíPřiložený soubor  IMG_1273.jpg   199,11K   9 Počet staženíPřiložený soubor  IMG_1275.jpg   52,86K   10 Počet staženíPřiložený soubor  IMG_1276.jpg   75,01K   8 Počet stažení#225 Kojotisko

Kojotisko

  Kandidát závislosti

 • Member_50
 • 368 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Brno

Publikováno 30.duben.2018 - 14:31

Hodinky dorazily. První dojmy příznivé, taková sympatická a ne úplně doslovná demoverze Rolex GMT Master II :-) 

Jen se nějak nemůžu v tomto případě smířit s kvarcem - nemám proti němu obecně žádný odpor, ale u hodinek tohoto retro designu mi ta skákající vteřinovka nesedí. Nicméně je mi jasné, že s mechanikou by se do podobné cenové relace dostat asi nedalo. No, leda s čínským strojkem, ale to by zase nešlo dohromady se švýcarskou firmou...

Pozitivní je, že hodinky mají v podstatě stejný rozměr jako mé vysněné Polárky, takže už vím, že ty Polárky budou na mém hubeném zápěstí dobře nositelné :-)

Určitě přidám další fotky a děkuji za zařazení do štafety. :-)

Přiložený soubor (y)

 • Přiložený soubor  davosa.jpg   108,71K   14 Počet stažení


#226 Kojotisko

Kojotisko

  Kandidát závislosti

 • Member_50
 • 368 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Brno

Publikováno 3.květen.2018 - 11:39

Několik dalších postřehů k Davosám: 

- Lumi fakt nic moc.

- Datumovka rozhazuje symetrii. Kdyby aspoň dali na trojku částečný index, bylo by to hned lepší.

Na druhou stranu nehodinkoví lidé je už pochválili. Pohlednost hodinek funguje.#227 Kojotisko

Kojotisko

  Kandidát závislosti

 • Member_50
 • 368 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Brno

Publikováno 15.květen.2018 - 13:48

Nakonec nebyly tak špatné. Vytknout se jim dá ledacos - zejména datumovka, nic moc lumi a jednosměrná luneta, ale jsou to pohledné hodinky. Navíc jsem si na nich ověřil, že vysněné Rolex Exporer II Polar ve starší 40mm verzi, které mají stejné rozměry, pro mě budou nositelné.

Přiložený soubor (y)#228 Lamiczka

Lamiczka

  Chronosysel

 • Member_50
 • 4 233 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž

Publikováno 16.květen.2018 - 16:55

Hodinky včera dorazily zamnou, otevřel jsem je večer, když jsem přišel domů a podělím se s pár prvními dojmy. Předem se omlouvám, nejspíš to tu už dávno padlo, ale vlákno jsem neměl prostor detailně číst. Nějaké hlubší zamyšlení dodám, jak je budu chvíli nosit :)

První dojmy:
Hodinky jsem vybalil až na umělém světle, takže spouta detailů zaniklo, nicméně hodně jich i vystoupilo na povrch. Přesto, že hodinky na všech fotkách mají dost ostře červenou lunetu, tak po žárovkou házela odlesky hodně do hněda a trochu mi připomínala barvu na GMT "root beer", na hnědém řemenu tak měly dobrý vintage look. Zpracování pouzdra se zdá dobré, lehce klenutý safír jim sedí, ocenil jsem zkosení ochrany korunky na dolní straně, takže netlačí do ruky, řemen je fajn, měkký, působí kvalitně. Na ruku je zkusila i žena a té padly do oka hned, prý by si sama podobné hodinky dokázala představit (já ji to říkal :D).

Díky tištěným indexům cifr působil v noci hodně ploše, až prázdně, ale asi jsem ovlivněnej monstrama a polárkama, které na ruce v poslední době střídám nejčastěji, navíc jsem je měnil za seiko pandy, kde cifr má struktury až hrůza :) Ručky rolex klasika, trochu mi vadí "sword" tvar minutovky, přijde mi, že těch tvarů je na cifru už tak dost i díky GMT. Barva indexů před nasvícením dobře zapadá, ovšem lumi jako taková je dost slabota. Jestli zbyde čas, zkusím udělat fotku porovnání se seiko v čase, ale při nasvěcování mi přišlo, že docela trvalo, než se lumi dost rozzářila a pak celkem rychle vybledla.

Tvar a velikost pouzdra mám rád, jsem i při celkem velké ruce zatížený spíš na menší hodinky. Největší zklamání je asi pohon, ale to že jde o quartz jsem věděl předem. Evidentně jsem už moc zatíženej na mechaniku. Klasické quartzové skákání vteřinovky mi tak nevadí, když jde strojově přesně, zde mě vytáčí ta nepřesnost, jednou jde ručka před, příště za indexem, navíc to trhání, kdy ručka jako by neklidně poskočí tam a lehce zpět....jako by mě chtěla nas... :) Časová zóna byla nastavená mimo CET, takže jsem si zkusil i seřízení a to byl další vztek. Mimo celou hodinu totiž nejde trefit nastavení GMT ručky přesně. Zvyklý na nastavování hodinovky separátně, kdy skáče po celých hodinách, jsem to trefil nějak od oka a dnes přes den v celou hodinu opravil. Poslední detail, který mě ťukl do oka (pokud ho nemám z kašparovy krávy) je slícování lunety, podle mě je na cvak o malý kousek mimo 12 lehce doprava.

První a půl dojmy:
Dnes na denním světle trochu povylezla barva lunety, v práci jsem od kolegyň slyšel pár pochval na hodinky (ví, že jsem chronomagor, tak sledují co přinesu nového), půjčil jsem je i na vyzkoušení a více méně byl verdikt "líbí". Co mě začalo bavit na světle je cifr. Nevím jestli je leskle lakovaný nebo to dělá jen safír, ale na sluníčku ta černá pěkně vynikla. Minutová ručka a ta blbá nepokojná vteřinovka mě vadí pořád :)

Jo a křupou stěžejky, to jsem ještě asi nepotkal...

Plusy:
Velikost a tvar pouzdra
Zpracování a povrchovka
Celkové sladění barev
GMT (při ceně hodinek)
Nakonec celkem fajn cifr

Mínusy:
Pohon a nastavení GMT
Tvar minutovky
Drobné nepřesnosti
Lumi

30e373b8adcdfce845670447f786b467.jpg

Tento příspěvek byl upraven od Lamiczka: 16.květen.2018 - 16:56


#229 Frostie

Frostie

  MegaXXLzávislák

 • Member_50
 • 12 819 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:ano
 • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 17.květen.2018 - 14:42


Tvar a velikost pouzdra mám rád, jsem i při celkem velké ruce zatížený spíš na menší hodinky. Největší zklamání je asi pohon, ale to že jde o quartz jsem věděl předem. Evidentně jsem už moc zatíženej na mechaniku. Klasické quartzové skákání vteřinovky mi tak nevadí, když jde strojově přesně, zde mě vytáčí ta nepřesnost, jednou jde ručka před, příště za indexem, navíc to trhání, kdy ručka jako by neklidně poskočí tam a lehce zpět....jako by mě chtěla nas... :) Časová zóna byla nastavená mimo CET, takže jsem si zkusil i seřízení a to byl další vztek. Mimo celou hodinu totiž nejde trefit nastavení GMT ručky přesně. Zvyklý na nastavování hodinovky separátně, kdy skáče po celých hodinách, jsem to trefil nějak od oka a dnes přes den v celou hodinu opravil. Poslední detail, který mě ťukl do oka (pokud ho nemám z kašparovy krávy) je slícování lunety, podle mě je na cvak o malý kousek mimo 12 lehce doprava.

První a půl dojmy:
Dnes na denním světle trochu povylezla barva lunety, v práci jsem od kolegyň slyšel pár pochval na hodinky (ví, že jsem chronomagor, tak sledují co přinesu nového), půjčil jsem je i na vyzkoušení a více méně byl verdikt "líbí". Co mě začalo bavit na světle je cifr. Nevím jestli je leskle lakovaný nebo to dělá jen safír, ale na sluníčku ta černá pěkně vynikla. Minutová ručka a ta blbá nepokojná vteřinovka mě vadí pořád :)

Jo a křupou stěžejky, to jsem ještě asi nepotkal...

Plusy:
Velikost a tvar pouzdra
Zpracování a povrchovka
Celkové sladění barev
GMT (při ceně hodinek)
Nakonec celkem fajn cifr

Mínusy:
Pohon a nastavení GMT
Tvar minutovky
Drobné nepřesnosti
Lumi

Musíš brát v úvahu osazení Rondou a ne nějakým high-tech kalibrem od Seika nebo Citizenu... :angry:


Proběhlé obchody


#230 Lamiczka

Lamiczka

  Chronosysel

 • Member_50
 • 4 233 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž

Publikováno 17.květen.2018 - 16:22

Když mě ten kalibr ty hodinky vyloženě kazí, ale třeba ženě by to bylo jedno, takže docela uvažuju, že bych je pro ni vzal...

Nicméně zjišťuju, že mě to vadí hodně, už jsem se o tom s kýmsi někdy bavil, ale nepamatuju si, co to vlastně způsobuje, jakoby ta ručka byla na gumové hřídeli...

 

Mám další postřehy:

Na minutovou ručku už jsem si celkem zvykl, nakonec mi totiž přijde, že dobře ladí s vintage vzhledem celých hodinek. Včerejší noční zjištění ale je, že trojúhleníček se líp ve tmě rozpoznává mezi kolečkama než čtverečkama (čti GMT ručka se dle lumi fakt blbě hledá proti zvyku z polárek)#231 Lamiczka

Lamiczka

  Chronosysel

 • Member_50
 • 4 233 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž

Publikováno 18.květen.2018 - 23:11

Jen doplním seznam dle vlákna a průvodky, kterou jsem dopsal, protože je jak noty na buben. Polovina lidí ji nevyplnila, takže je v tom dost svinčík :)

 

 • Rudykopalsson - Opava
 • shotik - Praha
 • kupko - Opava
 • Tichus - Opava (měl jsi hodinky?)
 • Xenomorfus - Ostrava
 • tomas.helisek - Olomouc
 • nividic - Olomouc
 • vojtano - Přerov
 • Ricchie - Frýdek Místek
 • prischera - Praha
 • vintage - Neratovice (u Prahy)
 • kuncák7 - Praha
 • Bezous - Praha
 • Sarka Farka - Praha (hodinky neměl a nezúčastní se)
 • Vanilla - Praha (hodinky neměl a nezúčastní se)
 • siwi - Praha
 • Tittus - Praha
 • vietor007 - Praha
 • Conrad - Praha (dle průvodky pro nemoc přeskočen)
 • Ruiz.aw - Praha (dle průvodky mu je předával vietor007, ale dle vlákna zde je stejný den přebíral sejkoram => asi je neměl)
 • sejkoram - Praha
 • Ondoni - Praha
 • krtekon - Praha
 • Kojotisko - Brno
 • Lamiczka - pravidelně Brno a Praha
 • Liqid - Turno
 • m4stic - Lovosice (nebo Praha)
 • vladacr - České Budějovice
 • JendaM - Louny
 • Z. Paul - Louny
 • digitalnick - Litoměřice
 • little_w - Anglie (po domluvě)
 • TomNguyen - Plzeň
 • Gustaf - Stříbro
 • Left4deth - Jihlava
 • misoo - Bratislava
 • Alexion - Bratislava
 • orol - Tatranská Lomnica
 • cema - Praha, Kolín, Kutná Hora
 • Mari - Zlín
 • Dokusan - Olomouc
 • Dzos - Olomouc
 • ABCDE - Opava
 • sta - Trutnov
 • martigen - Praha
 • gerhard - Prešov

Je potřeba, aby kluci doplnily, jak to bylo s předávkou Vietor007 - Ruiz.aw - Seikoram, protože vlákno nesedí s papírovou průvodkou

Obepíšu lidi co byly přeskočení a co jsou bezprostředně zamnou a domluvím se, kam dál je poslat, snad se to trochu srovná :)

Limit od Jirky byl 42 lidí, takže ty co to přeskakovalo (odstoupili) předpokládám nahradí další v pořadí (43,44,...)#232 little_w

little_w

  Muž s hodinkami

 • Member_50
 • 5 571 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:hrabství Norfolk

Publikováno 19.květen.2018 - 00:16

Ja od zapujcky dobrovolne odstupuji. Nechci to komplikovat logisticky, to za prve. Za druhe mam ted plnou hlavu uplne jinych starosti. Ne ze bych je nechtel vyzkouset nebo neunosil, ale zcela urcite bych si to neuzil. Velice ale dekuji za prilezitost.#233 Rudykopalsson

Rudykopalsson

  Karotka

 • Member_50
 • 2 708 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Opava
 • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 19.květen.2018 - 08:41

Tak se jenom přesuň na konec...

#234 Lamiczka

Lamiczka

  Chronosysel

 • Member_50
 • 4 233 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž

Publikováno 19.květen.2018 - 08:47

 • Rudykopalsson - Opava
 • shotik - Praha
 • kupko - Opava
 • Tichus - Opava (měl jsi hodinky?)
 • Xenomorfus - Ostrava
 • tomas.helisek - Olomouc
 • nividic - Olomouc
 • vojtano - Přerov
 • Ricchie - Frýdek Místek
 • prischera - Praha
 • vintage - Neratovice (u Prahy)
 • kuncák7 - Praha
 • Bezous - Praha
 • Sarka Farka - Praha (hodinky neměl a nezúčastní se)
 • Vanilla - Praha (hodinky neměl a nezúčastní se)
 • siwi - Praha
 • Tittus - Praha
 • vietor007 - Praha
 • Conrad - Praha (dle průvodky pro nemoc přeskočen)
 • Ruiz.aw - Praha (dle průvodky mu je předával vietor007, ale dle vlákna zde je stejný den přebíral sejkoram => asi je neměl)
 • sejkoram - Praha
 • Ondoni - Praha
 • krtekon - Praha
 • Kojotisko - Brno
 • Lamiczka - pravidelně Brno a Praha
 • Liqid - Turno
 • m4stic - Lovosice (nebo Praha)
 • vladacr - České Budějovice
 • JendaM - Louny
 • Z. Paul - Louny
 • digitalnick - Litoměřice
 • little_w - Anglie (po domluvě) - odstoupil
 • TomNguyen - Plzeň
 • Gustaf - Stříbro
 • Left4deth - Jihlava
 • misoo - Bratislava
 • Alexion - Bratislava
 • orol - Tatranská Lomnica
 • cema - Praha, Kolín, Kutná Hora
 • Mari - Zlín
 • Dokusan - Olomouc
 • Dzos - Olomouc
 • ABCDE - Opava
 • sta - Trutnov
 • martigen - Praha
 • gerhard - Prešov


#235 Jiří Štencek

Jiří Štencek

  Závislák

 • Member_50
 • 857 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Praha / Opava
 • Fanoušek značky:Seiko, Traser, Wenger, Certina, Victorinox a další z Helveti.cz :)

Publikováno 18.červen.2018 - 17:47

Pánové, jak to vypadá s putovními Davosami? Někde se nám "kously"..?


Provozuji Helveti.cz a rád vám prodám hodinky. Našli jste u nás chybu? Chcete nás podpořit? Mrkněte na možnosti spolupráce.

Moje sbírka: Seiko "Turtle" SRP777K1, Certina C029.407.16.081.00, Seiko SPB059J1, Citizen Satellite Wave CC9015-54E, Victorinox AirBoss Mechanical 241507, Wenger Sea Force 01.0641.103, Traser P 6600 Type 6 Mil-G, Seiko SKX779K3, Seiko SKA565P1, Suunto Spartan Ultra BlackWenger Racing Team 70784, Boccia Titanium 3557-04

Co mi nedá spát: Zenith El Primero 36,000 VpH


Prodávám hodinky Wenger, Traser, Certina, Seiko, Victorinox a další. Členi fóra mají automaticky slevu (víc přes SZ). Naše hodnocení od členů fóra.
Píšu blog a provozuji magazín o hodinkách. Pojďte ho psát se mnou.


#236 Jiří Štencek

Jiří Štencek

  Závislák

 • Member_50
 • 857 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Praha / Opava
 • Fanoušek značky:Seiko, Traser, Wenger, Certina, Victorinox a další z Helveti.cz :)

Publikováno 8.srpen.2018 - 11:33

Tak jsem rozeslal zprávy, abych Davosy našel. 

Liqid je ještě neobdržel a Lamiczka mi zatím neodepsal (zkouším ještě telefonický kontakt). 

 

Nemá někdo tušení, kde se potulují.. nechci hned myslet na nejhorší, ale přeci jen už někde 3 měsíce stagnují. Díky za jakoukoliv pomoc.


Provozuji Helveti.cz a rád vám prodám hodinky. Našli jste u nás chybu? Chcete nás podpořit? Mrkněte na možnosti spolupráce.

Moje sbírka: Seiko "Turtle" SRP777K1, Certina C029.407.16.081.00, Seiko SPB059J1, Citizen Satellite Wave CC9015-54E, Victorinox AirBoss Mechanical 241507, Wenger Sea Force 01.0641.103, Traser P 6600 Type 6 Mil-G, Seiko SKX779K3, Seiko SKA565P1, Suunto Spartan Ultra BlackWenger Racing Team 70784, Boccia Titanium 3557-04

Co mi nedá spát: Zenith El Primero 36,000 VpH


Prodávám hodinky Wenger, Traser, Certina, Seiko, Victorinox a další. Členi fóra mají automaticky slevu (víc přes SZ). Naše hodnocení od členů fóra.
Píšu blog a provozuji magazín o hodinkách. Pojďte ho psát se mnou.


#237 Gustaf

Gustaf

  dvorní mechanik ze Stratosu

 • Member_50
 • 13 278 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž

Publikováno 8.srpen.2018 - 11:40

Kuciiii, kdo je má... Se na ně těším a se jich nedockam nebo co...

#238 Jiří Štencek

Jiří Štencek

  Závislák

 • Member_50
 • 857 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Praha / Opava
 • Fanoušek značky:Seiko, Traser, Wenger, Certina, Victorinox a další z Helveti.cz :)

Publikováno 13.srpen.2018 - 19:45

Lamiczka mi neodepsal ani na SMS. Nejste s ním někdo v kontaktu? 

Nebo nemáte jiné zprávy o hodinkách..? 


Provozuji Helveti.cz a rád vám prodám hodinky. Našli jste u nás chybu? Chcete nás podpořit? Mrkněte na možnosti spolupráce.

Moje sbírka: Seiko "Turtle" SRP777K1, Certina C029.407.16.081.00, Seiko SPB059J1, Citizen Satellite Wave CC9015-54E, Victorinox AirBoss Mechanical 241507, Wenger Sea Force 01.0641.103, Traser P 6600 Type 6 Mil-G, Seiko SKX779K3, Seiko SKA565P1, Suunto Spartan Ultra BlackWenger Racing Team 70784, Boccia Titanium 3557-04

Co mi nedá spát: Zenith El Primero 36,000 VpH


Prodávám hodinky Wenger, Traser, Certina, Seiko, Victorinox a další. Členi fóra mají automaticky slevu (víc přes SZ). Naše hodnocení od členů fóra.
Píšu blog a provozuji magazín o hodinkách. Pojďte ho psát se mnou.


#239 Gustaf

Gustaf

  dvorní mechanik ze Stratosu

 • Member_50
 • 13 278 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž

Publikováno 13.srpen.2018 - 19:50

Lamiczka tu byl naposledy 15.7. To už je docela doba....

#240 Jiří Štencek

Jiří Štencek

  Závislák

 • Member_50
 • 857 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Praha / Opava
 • Fanoušek značky:Seiko, Traser, Wenger, Certina, Victorinox a další z Helveti.cz :)

Publikováno 17.srpen.2018 - 09:40

Včera mi Lamiczka volal a vše se vysvětlilo. Co nejdřív by sem měl napsat vyjádření a hodinky poslat dál. Jsem rád, že se Davosy našly a snad i Lamiczka bude co nejdřív ok. 


Provozuji Helveti.cz a rád vám prodám hodinky. Našli jste u nás chybu? Chcete nás podpořit? Mrkněte na možnosti spolupráce.

Moje sbírka: Seiko "Turtle" SRP777K1, Certina C029.407.16.081.00, Seiko SPB059J1, Citizen Satellite Wave CC9015-54E, Victorinox AirBoss Mechanical 241507, Wenger Sea Force 01.0641.103, Traser P 6600 Type 6 Mil-G, Seiko SKX779K3, Seiko SKA565P1, Suunto Spartan Ultra BlackWenger Racing Team 70784, Boccia Titanium 3557-04

Co mi nedá spát: Zenith El Primero 36,000 VpH


Prodávám hodinky Wenger, Traser, Certina, Seiko, Victorinox a další. Členi fóra mají automaticky slevu (víc přes SZ). Naše hodnocení od členů fóra.
Píšu blog a provozuji magazín o hodinkách. Pojďte ho psát se mnou.


Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:davosa, recenze, putovní hodinky, helveti.cz, helveti