Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 284
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Putovní hodinky Davosa

 

Pro mě to bylo poprvé, co jsem se takové akce mohl zúčastnit a tímto také děkuji za důvěru, že i nováčkovi na Chronomagu jste tuhle zkušenost umožnili.

Značku Davosa jsem neznal, neměl jsem tedy žádné očekávání a taky jsem poprvé měl na ruce hodinky dražší než 3000,- :-)

 

Shrnu své postřehy:

 

- komfort nošení je super. Hodinky jsou lehké a v dobrém slova smyslu "malé". Často jsem o nich na ruce ani pořádně nevěděl.

 

- příjemně barevně sladěná luneta, ciferník a indexy s ručičkami

 

- sklíčko má nádherný tvar

 

- kapitolou sama pro sebe je datum - malé, malé, malé a hůř čitelné, osobně bych preferoval no-date verzi

 

- GMT ručička vypadá zajímavě, je krásně nalepená na ciferníku, ale využití pro mě neměla

 

- korunka je taková drobná a utopená, neumím si moc představit nějakou častější manipulaci s ní, pokud by to byly mechaniky. Takhle ji spíš vnímám jako pidi "ozdobu".

 

- lumi se mi zdála slabší

 

- luneta má krásný vzhled, ale manipulace s ní je bída - není pořádně za co chytit. Ne, že bych měl potřebu s ní pořád točit, ale když to na mě přijde (a chci si zatočit),

  nemělo by to být tak obtížné

 

- snad jako poslední - kožený řemínek je fajn, jen bych ho asi trochu ztenčil, zdál se mi příliš hrubý

 

Musím říct, že to ale byly příjemné dny s příjemnými hodinkami. Pokud bych měl známkovat jako ve škole, dal bych za 2.

 

Ještě jednou díky moc za tuto možnost, posílám je dál.

 

Pár fotek:

 

post-56503-0-38481000-1512044610_thumb.jpg

post-56503-0-08449400-1512044669_thumb.jpg

post-56503-0-73851300-1512044679_thumb.jpg

post-56503-0-37043600-1512044693_thumb.jpg

post-56503-0-53199500-1512044701_thumb.jpg

post-56503-0-94790200-1512044712_thumb.jpg

post-56503-0-31586800-1512044729_thumb.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, krásne fotky i čítanie . Mozem sa prihlasit na koniec zoznamu? Resp. byvam medzi Presovom a Kosicami.

 

Přidal jsem tě na seznam náhradníků. Kdyžtak zvaž ještě náš druhý souběžný projekt - putovní Trasery. Tam se dostaneš na řadu trošku dřív :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Putovní hodinky Davosa

 

Pro mě to bylo poprvé, co jsem se takové akce mohl zúčastnit a tímto také děkuji za důvěru, že i nováčkovi na Chronomagu jste tuhle zkušenost umožnili.

Značku Davosa jsem neznal, neměl jsem tedy žádné očekávání a taky jsem poprvé měl na ruce hodinky dražší než 3000,- :-)

 

Shrnu své...

...

 

Díky za fotky a jsem moc rád, že ti putovní hodinky udělaly radost :) Projekt je celý postavený na důvěře, takže pro mě pozitivní zpráva, že člen s méně příspěvky může být naprosto bez problému. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem, pohodička počkám ak to vyjde super ak nie.... mame kopec času. :-)

 

Přidal jsem tě na seznam náhradníků. Kdyžtak zvaž ještě náš druhý souběžný projekt - putovní Trasery. Tam se dostaneš na řadu trošku dřív :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shodou okolností se mi současně sešly i druhé putovní hodinky. Musím se přiznat, že mám trochu problém s "kopírováním" designu Rolexu a tenhle model od Davosy do téhle kolonky podle mě zapadne. Nicméně musím přiznat, že hodinky jsou zpracované velmi pěkně. Asi nejlepší je klenutý safír, který je celkově hodně zvedá. Příjemná je i GMT funkce a vínová barva na lunetě (začínám šilhat po červených BB :) ). Podobně jako u Traserů jsem hned sundal řemen, je hodně robustní a upřímně mě vzhledem ke svému stavu na ruku moc nelákal. Na fotkách jsou proto hodinky na vintage like řemenu od Zrna. Co je naopak zklamání je celkové zpracování ciferníku. Tištený cifr s rádoby zestárlými indexy působí zbytečně lacině. Tomu příliš nepomáhá ani slabá luminiscence, překvapilo mě že vteřinovka nesvítí vůbec (a to na ní lumi bod je). Nicméně na vyzkoušení Rolex style hodinek, navíc s GMT fukncí jsou fajn, mimo náší hodinkami postiženou komunity budou dělat i hodně parády. Díky za možnost je vyzkoušet.

 

post-18334-0-39275100-1512344219_thumb.jpg

 

post-18334-0-37464300-1512344220_thumb.jpg

 

post-18334-0-73406900-1512344220_thumb.jpg

 

post-18334-0-19251900-1512344221_thumb.jpg

 

post-18334-0-78657800-1512344218_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shodou okolností se mi současně sešly i druhé putovní hodinky. Musím se přiznat, že mám trochu problém s "kopírováním" designu Rolexu a tenhle model od Davosy do téhle kolonky podle mě zapadne. Nicméně musím přiznat, že hodinky jsou zpracované velmi pěkně. Asi nejlepší je klenutý safír, který je celkově hodně zvedá. Příjemná je i GMT funkce a vínová barva na lunetě (začínám šilhat po červených BB :) ). Podobně jako u Traserů jsem hned sundal řemen, je hodně robustní a upřímně mě vzhledem ke svému stavu na ruku moc nelákal. Na fotkách jsou proto hodinky na vintage like řemenu od Zrna. Co je naopak zklamání je celkové zpracování ciferníku. Tištený cifr s rádoby zestárlými indexy působí zbytečně lacině. Tomu příliš nepomáhá ani slabá luminiscence, překvapilo mě že vteřinovka nesvítí vůbec (a to na ní lumi bod je). Nicméně na vyzkoušení Rolex style hodinek, navíc s GMT fukncí jsou fajn, mimo náší hodinkami postiženou komunity budou dělat i hodně parády. Díky za možnost je vyzkoušet.

 

Díky za tradičně skvělé fotky! Zároveň super feedback, který budu tlumočit do Davosy. Například absence lumi na vteřinovce mi přijde zvláštní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Předal jsem je Vintageovi osobně 6.12. Od té doby o hodinkách nic dalšího nevím :(

 

Ok, zkusím zjistit bližší info přímo u něj. Děkuji ;)

 

Update: "Ahoj Jirko, omlouvam se, byl jsem ted dva tydny na horach. Zitra uz budu v praci a mel jsem v umyslu to hned resit. Mej se a jeste jednou omluva. Petr"

Takže hodinky jsou na světě a už brzy budou opět "v kole" testování. :)

Upraveno uživatelem Jiří Štencek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasim, ze hodinky mam ode dneska u sebe. Je skoda, ze je potestuju max cestou z a nebo do nemocnice :-(.

Prvni minus je pro mne absence tahu, protoze nato hadr na ruku urcite nedam. A fotky taky nezvladnu jako Kuba.

post-12324-0-66945300-1515410642_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Už mi zase píší netrpěliví čekatelé :) Jak to aktuálně s hodinkami vypadá? Kde teď putují? 

Bylo by fajn, kdyby někdo přiložil i fotku ze zápisků z deníku.. aby bylo vidět, jestli přibývají :)

 

Díky a příjemné testování, Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...