Přejít na obsah

Casio MDV106-1AV


code2

Doporučené příspěvky

Koukám že se tu diskuze trochu rozhonila, každopádně jsem rád že vím že se dají sehnat hodináři, kteří vymění sklíčko za rozumné peníze. Co se tyče těchto hodinek když mají 20ATM, musí na to být i nějak speciálně koncipované sklo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že se tu diskuze trochu rozhonila, každopádně jsem rád že vím že se dají sehnat hodináři, kteří vymění sklíčko za rozumné peníze. Co se tyče těchto hodinek když mají 20ATM, musí na to být i nějak speciálně koncipované sklo? 

Nevím zcela přesně, ale volil bych pokud možno lehce silnější, bude-li tam zároveň dobře pasovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou to vůbec špatné hodinky, měl jsem jejich stříbrnou variantu a za ty peníze spousta muziky. A lumi jsem taky považoval za naprosto použitelnou. Ano, není to žádné Seiko, ale v rámci Casia nadprůměr.

 

Tak si je užívej a místo přemýšlení nad výměnou skla, které myslím nemá cenu, si kup ještě nějaký další zulu řemen.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jsou moje :-) Koupené zde na fóru. Jen lituji toho, že jsem k nim nevzal i tah.

Odpověděl sis sám MDV-106D.

Teď jsem si teprve všiml, že je to sekce recenze :-) Tak abych nebyl úplně OT...

Hodinky s dobrým zpracováním. Bohužel lumi mizerná a rychle vadne. Luneta má trochu vůli a úplně nelicuje s indexy. V této cenové kategorii je to to lepší co se dá pořídit. Prostě Casio :-) Posloužili pro ujasnění preferencí po x letech bez hodinek.

Doporučil bych je někomu kdo nechce experimentovat s dražším kousky a chce zkusit "potápky".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pořídil jsem si jedny v Černé variantě zde na fóru. Nosim je každý den do prace.

Sundavam je jen když s nima nenacpu ruku do motoru.

Po cca 9 měsících přibylo pár škrábanců , ale jinak zadna závada. Párkrát schytaly olejovou sprchu,

jednou spadly do nádoby na brzdovou kapalinu hezky pěkně až na dno.

Polití chladící kapalinou ani nepočítám.

Nosim je na gumě, tah jsem hned sundal.

Vždycky je jen utru hadrem , hodím do umyvadla podle potřeby je umeju jen vodou nebo solvinou

a jedem dál.

 

Zkrátka a dobře nedám na ně dopustit.

 

Za hodně málo penez hodně moc muziky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pořídil jsem si jedny v Černé variantě zde na fóru. Nosim je každý den do prace.

Sundavam je jen když s nima nenacpu ruku do motoru.

Po cca 9 měsících přibylo pár škrábanců , ale jinak zadna závada. Párkrát schytaly olejovou sprchu,

jednou spadly do nádoby na brzdovou kapalinu hezky pěkně až na dno.

Polití chladící kapalinou ani nepočítám.

Nosim je na gumě, tah jsem hned sundal.

Vždycky je jen utru hadrem , hodím do umyvadla podle potřeby je umeju jen vodou nebo solvinou

a jedem dál.

 

Zkrátka a dobře nedám na ně dopustit.

 

Za hodně málo penez hodně moc muziky.

Souhlas a jsem rád, že dobře slouží.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...