Přejít na obsah

Rychlá anketa OTKD 2017


Doporučené příspěvky

Ahoj pánové,

někteří už jsi jistě všimli, že se pokouším trochu běhat, no tento víkend mě čeká první pořádná běžecká akce. Je to štafetový běh od Tatier k Dunaju cca 345 km no a potřebuju radu co na ruku. :-)

Mám vzít starý dobrý nepřesný nevodotěsný Humberta, nebo zánovní lehký a odolný plastový TomTom runner.

Díky za radu o půlnoci se rozhodnu podle toho, který kukačky dostanou víc hlasů. Díky a fajn víkend přeje Guzmic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jedny :lol2: . Jestli je to trasa, na které budeš muset uběhnout víc jak 20 kiláků, budeš mít u sebe mobil, tak už bych se na další zátěž vykašlal... Ale tak to mám nastavené já - běhám teda vyloženě amatérsky, pro radost. 

 

Spíš až na párty po skončení závodu bych si vzal klidně ty Humberta, ať mezi těma všema sporttesterama a Suuntama trochu vyčníváš  :).

Upraveno uživatelem Tyler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych asi preferoval TomTom, ale pokud budeš mít ještě telefon s nějakým endomondem nebo podobnou trackovací appkou a vlastně až tak moc nepotřebuješ sledovat další věci jako tepovku nebo přesný čas, jak si vedeš, tak ty PSII budou pro chronomagora ujetýho na vintážky stylovka...

 

Tak a teď babo raď :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak podle mne není o čem: Tomtom na běh a Humberta na bednu při předání ceny. Ten pot jim asi moc svědčit nebude, pokud se tedy zapotíš :) Ale samozřejmě klobouk dolů, včera jsem se díval na dokument o Josefu Váchalovi a ten podobnou délku dal za 3 měsíce, a to jsem si uznale říkal - solidní čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jinak podle mne není o čem: Tomtom na běh a Humberta na bednu při předání ceny. Ten pot jim asi moc svědčit nebude, pokud se tedy zapotíš :) Ale samozřejmě klobouk dolů, včera jsem se díval na dokument o Josefu Váchalovi a ten podobnou délku dal za 3 měsíce, a to jsem si uznale říkal - solidní čas.

Běžíme to jako štafeta, takže na každýho cca 30 km, což není taková hrůza. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...