Přejít na obsah

PAM 524 FLYBACK


tikzot

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci, mam dotaz. je zde nekdo kdo ma osobni zkusenost s flyback panerai s tlacitky na leve strane, ja je chci koupit, libi se mi moc, ale zajimaji me nazory na ty tlacitka, zda to neni nepohodlny netlaci do ruky, taky je to mimo klasik styl panerai, ale jede to svym smerem a to se me libi, taky jich neni moc a jsou to limitky. Budu rad za každy info a radu. Pamum zdar, nazdar:-) Lukáš

post-53606-0-91950500-1503055840_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Lukáši,

na zkušenosti se poptej u kolegy Topkana - ten by měl mít jedny ve svém inventáři  :rolleyes:

Na 44mm pouzdro 1950 musíš mít v první řadě vhodné zápěstí, aby se mělo kam zamáčknout dýnko a hodinky trapně neplandaly. Na druhou stranu jsou díky tvaru pouzdra boční strany tak vysoko, že nějaké tlačení od tlačítek nebo korunky opravdu nehrozí. Ke krátkému rukávu bude vše OK, u delších bund/kabátů by mohl být problém s užšími manžetami. Na cpaní pod manžetu košile k obleku každopádně předem zapomeň - teda ne že by to nešlo, ale není to ani praktické, ani estetické, o nošení přes košili ala kníže degener nemluvě... 

 

PS: A pokud by sis je skutečně pořídil, nezapomeň si k nim objednat geniální Round-cut řemenivo od mistra RC3 - oproti běžným kouskům to hodinky podstatně opticky sníží a posune na úplně novou úroveň  :cool02:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají dobře to se musí nechat, ta modrá ručka je žrádlo. Já mám pam00320 tedy velikostně stejné hodinky, když si na nich domyslím ty tlačítka tak tam žádný problém s nošením nebude :-) 

 

edit: jak píše Radek je to hodně o ruce

Upraveno uživatelem Maxxi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, já si pouzdro 1950 zkoušel na 320a 312 sedí právě perfektně takže o to strach nemám stejně tak jako že nebudu nosit košile s dlouhým rukávem teda kromě sportovních a do obleku mám jiné hodinky takže v pohodě . Kdyby tedy uživatel topkana, dal vědět svůj postoj bylo by to úplně super. Díky moc všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vlakno jsem objevil az ted a mezitim bylo vse podstatne receno. Jen upresnim, ze Pam 524 neni limitovana edice. Je sice cislovana, ale nevim presne jak to v Neuchatelu s tim cislovanim maji. Poptam se na to.

 

 

Pekny clanek i s fotkami je zde:

 

http://www.ablogtowatch.com/panerai-luminor-1950-3-days-chrono-flyback-automatic-acciaio-pam-524-watch/

 

A jeste bych zvazil Pam 653. Postradaji sice cistotu ciferniku, pruhled na strojek a datum, ale maji navic 12ti hodinovy scitac a jejich vintage styl zachazi jeste o krucek dal.

 

http://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor-1950/luminor-1950-pcyc-3-days-chrono-flyback-automatic-acciaio---44mm_pam00653.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna odpoledne jsem se díval na světlou variantu 654 - a s tou hromadou číslíček, stupnic a nápisů mi to prvoplánově přišlo jako Číňanův multikulti kříženec Breitlí s Rolbama v polštářkovém pouzdře 1950 (akorát na sčítačích by byl datum + den a tlačítka by byla falešná)  ;)

 

Ad číslování - v podstatě je to jak píšeš, "limitka" v rámci série v daném roce...

articles_ref_graphic.jpg

  • nic - 1997
  • A - 1998
  • B - 1999
  • C - 2000
  • D - 2001
  • E - 2002
  • F - 2003
  • G - 2004
  • H - 2005
  • I - 2006
  • J - 2007
  • K - 2008
  • L - 2009
  • M - 2010
  • N - 2011
  • O - 2012
  • P - 2013
  • Q - 2014
  • R - 2015
  • S - 2016

? P0222/1500 = v roce 2013 (P) bylo daného modelu vyrobeno 1500 kusů a tento kus má v rámci série "P" pořadové číslo 222. Zda a v jakém objemu na to bude navazovat výroba téhož modelu v následujících letech ví jen pán Bůh a cifršpioni z Richemontu...  ;)

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...