Přejít na obsah

Casio G-Shock GW M5610-1 - recenze


Strocek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Díky za recenzi. Sám tyhle hodinky mám už nějaký měsíc, ale něco o nich nasat mě nenapadlo. Jejich nákup jsem zvažoval dokonce několik let a jsem opravdu rád, že jsem se nakonec odhodlal. Pro milovníky digitálek a pamětníky starých časů jsou absolutní mus. Mám je moc rád, a tak na ně pohlížím trochu nekriticky. Nicméně musím souhlasit s tím, že doba podsvícení je dost krátká. K tlačítkům mám takový ambivalentní postoj. Na jedné straně je velice osvobozující vědět, že nedojde k jejich nechtěnému stisknutí, na straně druhé se mačkají opravdu obtížně. S páskem jsem spokojený. Při obvodu zápěstí 17,5 cm ho zapínám na 6. dírku a není to nijak natěsno. 

 

Chtěl jsem si krapet zaexperimentovat s bezely. Líbil by se mi nějaký maskáčový. Ale 3/4 ceny celých hodinek za něj fakt nedám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od tý doby co jsem je koupil jsem neměl nic jinýho na ruce. Naprostá spokojenost! Já je taky rozmejšlel nějakej pátek a tady jsem byl i smířenej s variantou, že když to nebude ončo, tak poletí do světa a že moc neprodělám. To podsvícení by mohlo bejt klidně delší, ale na ten čas to stačí a víc nepotřebuju, spíš ty tlačítka by mohly bejt nějak jinak řešený, stačilo by nějaký zdrsnění na konci. Ten plastovej řemínek se mi vůbec nelíbil a kdyby nebyla možnost toho gumo tahu, tak bych si je asi nekoupil, ale nevim, možná jo. Ten gumo tah by mohli dělat i na renče, určitě bych ho pořídil, hrozně dobře se nosí a zapínání jenom na překlápěčku je hrozně rychlý a pohodlný, nikde pak nic nekouká a nezavází atd.. Jak se nosí řemínek nemůžu hodnotit, já jsem ho tam neměl ani den a chce to pořádně vyzkoušet jak se nosí, včetně délky, třeba to nebude tak hrozný, ale určitě bych se na to zaměřil při zkoušení. Tam je možná problém, že má poslední dírku na konci řemínku a proto se může zdát krátkej, že kdo má větší ruku, tak mu nezbude moc co zasunout do očka. Ale je dobrý podělit se o zkušenosti, třeba to někomu helpne  ;)

 

Já jsem s barevnejma experimentama vyléčenej a nechci už nic jinýho než klasickou univerzální černou, případně tmavou.

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem vlastně kvůli nim prodal Rangemany. Jak tu padlo v prvním příspěvku, velikost fontu číslic je stejná, jako u kocourů, ale není to tak obrovská hrouda plastu na ruce. Líbí se mi i ten retro styl, pěkně hranatý displej se všemi údaji, bez těch plastových dělítek... Vlastně co jsem si je koupil, tak ty rangemany jsem už moc neponosil. Rozhodně bych do nich šel taky. A e mají poctivý iluminátor, ne jen diodu, to je takový bonus navrch.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem vlastně kvůli nim prodal Rangemany. Jak tu padlo v prvním příspěvku, velikost fontu číslic je stejná, jako u kocourů, ale není to tak obrovská hrouda plastu na ruce. Líbí se mi i ten retro styl, pěkně hranatý displej se všemi údaji, bez těch plastových dělítek... Vlastně co jsem si je koupil, tak ty rangemany jsem už moc neponosil. Rozhodně bych do nich šel taky. A e mají poctivý iluminátor, ne jen diodu, to je takový bonus navrch.  

Tak koukám do archivu prodeje a čumim, už i ty ? :) Já se zatim pustit renče nechystám, teď je mám jako druhej budík :) a na sport bych bral spíš renče. Ty dělený displeje se všim možný nepodstatným je "průšvih" u hodně géček. Není nad jednoduchej, přehlednej displej s velkým časem. Dioda u renčů mi nevadila, když to osvítí, tak abych viděl kolik je, tak mi je jedno jestli je to dioda nebo iluminátor.

 

 

Zaklad na CW je za 100?, Japan model za 173 a karbon za 250. Ja to u Wizze tipuju aspon na Japan ;)

jestli na to dojde, tak určitě v plný náloži  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty za 173 nejsou Japan. Je to verze 5610-1JF - nevim co to je, ale je to Thailand, podle fotek. Netusim jaky je rozdil oproti tem v zakladu. China/Thailand?

Japan je 5000-1JF za 300. Ty jsou pro Wizze jak delane :D

Asi jsem měl štěstí, ale ani na internetu, ani v reálu jsem neviděl 5610 Made in China. Buď Thailand, nebo Japan. Ty levnější u Seiya-sana jsou samozřejmě Thailand, stejně tak i Mizuno verze. V kvalitě materiálů a zpracování bych markantní rozdíly nečekal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5610 koupeny a od utery na ruce.

Z pocatku jsem mel blby pocit, pac zastupuji kocoury. A co si budeme vykladat, rozdil ve velikosti je znat.

Vsechny obavy sly stranou, kdyz jsem si nasadil bundu.

Kde kocour prekazel, tam 5610 boduje.

Sice jsem prisel o spoustu ficur, ale kdy bude prset si zjistim z telefonu, jak jsem vysoko poznam z ukazatelu na cedulich a sever poznam vzdy. :-)

Mam ruku v obvodu 20 cm a ctvrta dirka to jisti. Ale vubec to nerusi. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ku*va to jsou fotky jak z reklamního katalogu! Dobrá práce  :) .

 

Ta velikost je strašně praktická a viditelnost stejná jako u renčů. Já se tý velikosti docela bál i když mám menší zápěstí, ale teď mi to vůbec nepřijde. Fičury z renčů mi nechybí, ale co mi trošku chybí, co bylo u renčů vychytaný, je tlačítko na světlo a rychlý tlačítko na stopky, což jsem docela využíval  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Já tento problém nepozoruju, protože mně se hodinky doma neseřídí nikdy :D Leda, když je o víkendu vytáhnu někam mimo město nebo s nima vylezu aspoň ven před barák. 

 

Příčinou neúspěšné synchronizace by mohlo být současné roční období bohaté na inverze, což příjem signálu značně komplikuje. Vezmi hodinky někam do otevřenějšího prostoru a zkus vyvolat seřizování ručně. Popřípadě počkej do zimy, kdy se příjem zase ustálí :)

 

A na důkaz, že taky nesynchronizuju, přikládám fotku:

 

post-437-0-94310600-1509890187_thumb.jpg

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...