Přejít na obsah

Prim kal.66 moje první složené hodinky


Doporučené příspěvky

Ahoj rád bych se pochlubil mým prvním výtvorem a tím jsou tyto hodinky. Bohužel jsem je nevyfotil když se mi dostaly do rukou. Hodinky byly v opravdu strašném stavu, zapouzdřený vypadalo jak po minovém útoku nebo po napadení medvědem a číselník byl jen kousek kovu se zbytky už dávno oloupané barvy. Sklíčko vám nemohu popsat protože tam nebylo a strojek byl politý něčím mazlavým a lepkavým, to nejspíš nějaký vtipálek chtěl asi promazat. Po týdnu práce neboli čištění strojku a shánění dílů jsem je konečně uvedl vchod. Je mi jasné že mi většina z vás napíše něco typu ,, takových mám doma deset " Ale pochopte že mi dělají velkou radost.    

Upraveno uživatelem tm.watches
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, no mám strýčka hodináře takže mezi námi funguje horká linka cokoli potřebuji tak se ptám ale jinak ano jsem samouk, když jsem začínal tak sem si každý strojek stokrát nafotil a poté několik hodin pomalu čistil. Samozřejmě mám doma i nějakou tu literaturu a když mám čas tak studuji. Co bych ti tak mohl doporučit tak sou hodinové stroje I. a II. jinak se různě ptám známých hodinářů a otravuji i nějaké machry tady na Chronomágu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...