Přejít na obsah

Japonské Seiko modely v ČR


Chumpus

Doporučené příspěvky

Už jsem to tu někde avizoval a objevilo se to i na Instagramu, tak pro úplnost - od října nebo listopadu budou v Koscomu ke koupi vybrané modely, které jsou běžně dostupné jen na japonském trhu a ve světě pouze v buticích.

 

Namátkou se jedná třeba o sarb033/035, Sumo, Shogun, mm300 nebo Tuna modely.

 

Co se týče cen, tak budou nejnižší možné, jaké může distributor nastavit, tzn., že třeba Sumo sbdc031 bude v korunách stát ekvivalent 600 eur.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čili je šance, že by mělo být možné sehnat to samé, co v DE (např. MM600 SD nebo SBDB015)?

Oba modely by tu měly být, ale radši bych počkal až na ten říjen.

 

a bude mozne objednat akykolvek model, ktore je na trhu v japonsku?

To určitě ne, protože dost JDM modelů jsou limitky striktně pro Japonsko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Počin je to sympatickej, ale trochu se bojím, že s tou cenou to budou mít kluci v Koscomu těžký...ale každopádně jsem zvědavej na další kousky

Vzhledem k tomu, kolik JDM hodinek je schopno Seiko ročně dodat, si myslím, že tohle nedělají jako byznys, ale z radosti a lásky ke značce.

 

Mají dost stálých zákazníků, takže je pravděpodobný, že skončí mimo fórum. Sám jsem zvědavý, jak se tohle bude hýbat. Ale tyhle Tuny jsou fakt super. Mlsně jsem je okukoval už když je měl onehdá CEGY a dneska se mi taky těžko dávaly z ruky. Osobně je naprosto jednoznačně upřednostňuji před sbdx011 :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz, SBDX017 dorazi? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...