Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 4 Hlasů

dr.sphinx - krátká těžká nemoc


 • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
492 odpovědí na toto téma

#1 dr.sphinx

dr.sphinx

  kusový člen

 • Member_50
 • 2 301 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Neuvedeno
 • Fanoušek značky:ČSSSR (ČitizenSinnStowaSeiko♛)

Publikováno 23.srpen.2017 - 17:22

Popadla mě potřeba si tady taky veřejně vyprat prádlo a podělit se o historii postupného přicházení na buben. Je to ode mě trochu drzost: fotím málo a blbě a lékařská historie je navíc relativně krátká. Tak to pojmu spíš dokumentárně, ke každým hodinkám jedna fotka, s dvěma výjimkami z netu jinak fotky mých vlastních hodinek pořízené pro prodej v chronoshopu nebo v Mikulandské (doufám, že tím nikoho nenaprdnu), a pak ke každým pár vět. Je to chronologicky, konkrétní data jen výjimečně, ono je to na prostoru cca tří let celkem jedno. Jo a ještě proč takovýhle typ příspěvku dávám sem - monkey see, monkey do. Buď je to ve fotogalerii (to by u mě bylo chucpe), nebo tady. Jdeme na to:

IN Citizen Skyhawk JY0005-50E. Pokud mám náladu, dovedu být i metodický. Čili jsem nejdřív chtěl pořídit RC, podle kterých budu seřizovat ostatní “opravdické” hodinky.
Přiložený soubor  01 Citizen.png   765,98K   266 Počet stažení


IN Steinhart Ocean Vintage Military. Kopie nekopie, prostě se mi líbily, navíc tím, že nemají klasickou Rolex sub lunetu nebo datum s kyklopem mě to tolik nedráždilo. Pokud jsou Citizeny výše to nejlepší, co měl zatím člověk v ruce, i Steiny stačí na to, aby byl člověk ze zpracování odvařený a nadosmrti si pamatoval, jak je vybalil. Prostě podobná zkušenost třeba jako když vám někdo dá poprvé na hlavu pořádný sluchátka. Taky měly překvapivě kvalitní chod lunety (docenil jsem s odstupem).
Přiložený soubor  02 OVM.png   251,47K   218 Počet stažení


IN hesalitové moony. Ještě normální červená krabice a před zdražováním. Co dodat, žejo. Ta symetrie ciferníku. Kdybych byl nodejťák, který kousne Steiny a zarazil to tady: moony a OVM by byly zatraceně dobrá a všechny situace pokrývající dvojka nafurt.
Přiložený soubor  03 MOON.png   327,86K   212 Počet stažení


IN Traser Sand P6600. Takový expy dvojky, bez GMT teda :-) Tritium je moc praktický.
Přiložený soubor  04 Sand.png   263,37K   199 Počet stažení


IN Omega Speedmaster Date 323.30.40.40.04.001 Panda. Absolutně ne láska na první pohled. Ani coax, vlastně na nich nic není, kromě toho, že se mi líbí víc než skoro všechno, co v chronech dělají dnes, a taky u Speedmasterů vlastně pořád všechno frkají do stejného pouzdra, takže si říkám, že o moc nepřicházím. Oblíbený detail: obří 1-9 na datumovce. Stabilně pod plus dva/den, bez ohledu na zapnutí chronografu.
Přiložený soubor  05 Panda.png   836,02K   191 Počet stažení


IN Sinn 6068 NK. Střízlivé oblekovky, vlastně Frankfurter Finanzplatz Uhr bez těch protivných burzovních nesmyslů, naprosto nenápadné GMT řešené tou vnitřní lunetou, super spokojenost, moc jsem o ně stál a úzkostlivě si je rezervoval.
Přiložený soubor  06 Sinn NK.png   419,1K   181 Počet stažení


IN Steinhart Nav B-Uhr 47 Bronze. Šel jsem si pro Sinny, a hned odešel i se Steiny. Co jsem se teď tak koukal, tak jsem rozhodně s těmihle neexperimentoval jako jediný. Ten antracitový Unitas se tam vyjímal neskutečně, taky první pilotky. A že budou zelenat? Nevadí, co by to vadilo :-)
Přiložený soubor  07 Steinhart Bronze.png   355,29K   169 Počet stažení


IN Mühle - Glashütte Florette. Budu výhledově na německé saské oblekovky? Pokud jo, tak to je potenciálně finančně dost p*ůser. Poprvé si začínám uvědomovat, že nejspíš budu tahovej.
Přiložený soubor  08 Muhle.png   413,02K   165 Počet stažení


IN/OUT Baume et Mercier Capeland S. Zajímavá 7750, poprvé si uvědomuju, že opravdu můžu mít využití pro chrona s otočnou lunetou. Ve srovnání s tím, co u B&M dělají dneska… Bohužel měly problém s brzdou chron a musely by hned na servis, který se mi nechtělo cálovat, takže jsem je vracel. Škoda. Fotka odněkud z netu.
Přiložený soubor  09 Baume.png   488,72K   162 Počet stažení


IN Strela chronograf 1250B. Když mám moony, proč ne jakoby ruský moony. Exotický komplikovaný ciferník, navíc když mám moony s pevným dýnkem, můžu si tady prohlížet, jak podobný typ strojku funguje.
Přiložený soubor  10 Strela.png   224,08K   166 Počet stažení


IN Steinhart Apollon chronograf. Proboha proč ? Dost jsem na ně myslel, než se postižení plně rozvinulo, navíc jsou to jedny z nemnoha opravdu originálních Steinů. Taky jsem si nutně potřeboval koupit něco na gumě, bylo to před létem stráveným skoro celým u vody. A ciferník se jim poved. Malý teda nejsou. Průhled na holou základní 7750 k tomu jejich steampunkovému charakteru ale sedí.
Přiložený soubor  11 Apollon.png   330,21K   167 Počet stažení


IN Seiko SARB065 koktejlky. To jsem si měl dobře rozmyslet, ale jak jsem měl hergot tušit, k čemu to povede. Ten ciferník je prostě povinná věc, tepelně modřená ručka by to korunovala, ale za ty peníze…Při normálním běhu věcí by se tady někde vespod už objevily s OUT, jenže jsem měl smůlu - objednávka přímo v JP a rok záruka, strojek má ale problém s amplitudou etc., čili jsou teď hozené hodně do plusu a nechávám je tak trochu dožít.
Přiložený soubor  12 SARB 065.png   870,26K   161 Počet stažení


IN Seiko SLT081. Tou dobou jsem si už začínal číst leccos o baterkáčích a začal mi v hlavě zrát nápad si udělat malou pěknou sbírečku standardně vyráběných HAQ quartzů nebo s aspoň nějakou lepší (jako tady) specifikací. Žádná nová 8F se už nedělají, zajímal mě ten věčný kalendář a 192 kHz, navíc true GMT.  Ufonský tah, a chránič korunky s plynyle navazujícím kyklopem, neprodejné, ale levné. Překvapivě jsou míň přesné než leckterý aušus.
Přiložený soubor  13 SLT 081.png   543,52K   151 Počet stažení


IN Stowa Flieger Ikarus. Díky experimentu s bronzovými Steiny jsem si líp utřídil, co u jednoduchých pilotek hledám. Tvar a velikost pouzdra s netuctovým barevným schématem  a decentní velikostí spolu s krásně udělaným meshem mě oslovují doteď (jo, měly to nahnutý a pobyly si v prodejním fóru, ale nedůstojný prodej si nezasloužily. Ony mi to odpustí). Extra porce keců: http://forum.chronom...ssik-40-ikarus/
Přiložený soubor  14 Stowa.png   730,95K   157 Počet stažení


IN The Citizen Chronomaster CTQ57-0934. Jak vidno, o baterkáčích jsem si toho nakonec načetl hodně. Kupoval jsem je ne zcela bez vlastních postranních chronoúmyslů manželce (věčný kalendář, dokonalá přesnost, nezávislá vteřinovka, i přes HAQ 5 let baterka). Jestli tohle není “set and forget” a zároveň to nejsou nějaké ultrakomplikované soláry, pak už nic (kromě solárních The Citizen, které si jednou budu muset koupit pro sebe :-).  Píšu si je sem stejně, páč na fóru za á ještě žádné myslím nejsou a za bé abyste viděli, že u nás doma kovářova kobyla nechodí bosa. Mezi posledními dvěma změnami času nula.
Přiložený soubor  15 CTQ57-0934.png   619,47K   148 Počet stažení


OUT Steinhart Ocean Vintage Military. Uvědomil jsem si, že bez datumovky ani ránu. Tah má rezervy. Přece jenom moc derivativní. Užitná hodnota přes to všechno super. Ale ne pro mě.

IN Seiko SARB017 Alpinist. Druhá mechanická Seika, prostě volba na jistotu. Druhá korunka na 4 je sice trochu acquired taste, kdyby tak dělali nějakou trochu větší a vymazlenější GS verzi. Překvapivě dobře čitelné. Zde vedle velkého zeleného brášky.
Přiložený soubor  16 SARB017.png   720,16K   151 Počet stažení


OUT Strela chronograf 1250B. Jako roztomilý byly, ale to zpracování, šílené vůle u všeho a ten minerál.  Prodaly se překvapivě dobře (asi má leckdo zato, že je kumšt ruské hodinky sehnat).

OUT hesalitové moony. Proč??? Fakt potřebuju datumovku (to jsem o sobě zjistil pozdě). Blbě se mi menší korunkou natahovaly a nebavilo mě to. Hrana lunety mě přišla být hrozně zranitelná, nějak jsem se je bál nosit. I po značkovém seřízení se mi občas zpožďovaly. Dokonalý cifr prostě není všechno. Musel jsem je mít, ale nelituju, že jsem je prodal. Zasněme se: stejné pouzdro, stejný ciferník, nějak propašovaná datumovka, automat - budou zase moje. Já vim, že už si pro mě jdete :-(

OUT Mühle - Glashüte Florette. Prostě to není nic pro mě, navíc bez možnosti tahu a na meshi by vypadaly blbě. Taky jsem nepřilnul k nožičkám vz. kočičí pracka. Dobrá zkušenost, ale jak jsem už říkal, kdybych propadnul Glashütte, přišel bych na buben.

IN Seiko SBDN013. Malé šikovné celotitanové solární JDM divery, dokonalé na lítačku, těžko (nejspíš) je budu mít důvod prodávat. Pořizované i jako experiment s titanem: bude mě nízká hmotnost a menší odolnost bavit? Hlavně mě to zajímá kvůli volbě těch správných The Citizen.

Přiložený soubor  17 SBDN013.png   939,47K   149 Počet stažení

OUT Steinhart Nav B-Uhr 47 Bronze. To, že zelenají, mi nakonec docela vadí. Taky nemaj to datum a jsou docela velký. Krásná bleděmodrá lumi, to zas všechna čest.

OUT Steinhart Apollon chronograf. Moc masivní. Neměl jsem taky trpělivost se šroubovacími tlačítky (taky jsem si je dokázal kvůli písku rozbít), potisk bronzové lunety seškrabatelný nehtem, clelá ta papírově skvělá verzatilita se brzy přejí (kdyby u Steinů vymysleli koncept tenčích hodinek s tenčími lunetami na výměnu, byli bychom možná zase in business :-) a tak.

IN Sinn 103 A Sa B. Nějaká Sinn chrona jsem zkrátka potřeboval. Asi ne přímo stotrojky, ale když zrovna vylezli s tou limitkou, tak jsem okamžitě předobjednal. Ale byl to přeci jen impluzivní nákup, takže trochu do rizika. Modrý ciferník a krémové sčítače jsou nádherné.

Přiložený soubor  18 103 A Sa B.png   453,92K   144 Počet stažení

OUT Sinn 6068 NK. Nákup mě doteď mrzí, ale v dané době dával smysl, cocktaily jsou v mnoha ohledech vlastně docela podobné hodinky, tolik jsem NKčka nenosil a nechtěl jsem v nich mít blokované peníze.

IN …prosím povstaňte… Grand Seiko SBGV019. Důvody výběru zrovna těchhle viz rxxx tady. Za mě doteď bez připomínek. A ten průhled. Možná milimetr navíc, nebo … vade retro satana Další pindy: http://forum.chronom...iko-sbgv019-le/

Přiložený soubor  19 SBGV 019.png   1,14MB   137 Počet stažení


IN Seiko SRP775. Super na jaro/léto, vedle Traserů Sand jediné hodinky, které mě bavilo nosit na natu, zde zlatohnědém. Koupeny i z experimentálních důvodů: budou mě bavit zlaté detaily (a budu tím pádem muset shánět SBDX012 nebo nedejbože GS Ti divery)?
Přiložený soubor  20 SRP 775.png   863,52K   139 Počet stažení


IN Grand Seiko SBGV007. Tenká GS, přitom s historicky inspirovaným pouzdrem. Měl jsem je mimo zorný úhel, protože jsem byl pro první GS posedlý šampaňským ciferníkem. Tenhle úkol byl splněn, a hle…
Přiložený soubor  21 SBGV 007.png   1,03MB   138 Počet stažení


IN Certina C024.447.16.051.01. Pokud hledáte Q chrona, která se chovají v maximální míře podobně mechanikám (včetně bleskového nulování třeba), našli jste. Zázračné hodinky to nejsou, ale s TC a IAHH, nekupte to za ty peníze.
Přiložený soubor  22 Certina.png   921,46K   145 Počet stažení


IN Grand Seiko SBGE033. Trochu impulzivnější nákup, než by bylo zdrávo, ale tady to klaplo. GS která nejsou smrtelně vážná a přitom mají třídu. SD heaven. Aquaterra, move over. Mám s nimi ale hodně opruzů, viz xxxx a vlastně celé vlákno předtím. Rozšířená verze víc dole zde: http://forum.chronom...ge-8?hl=sbge033
Přiložený soubor  23 SBGE 033.png   404,22K   136 Počet stažení


IN Seiko Astron SSE033. Teď to vypadá, že jsem si vybral podle čísel. Vlajková loď moderního Seika, byť v ocelové sockaverzi. Plno kladů, plno záporů. Zkusit jsem to musel. Postřehy na této a další odkazované straně: http://forum.chronom...age-4?hl=sse033
Přiložený soubor  24 SSE 033.png   970,42K   133 Počet stažení


IN Seiko 5 SNXS77. Nosí je teď syn. Každý, opakuji, každý Seikař, který jede ve vyšších sférách, by si měl pětky občas potěžkat a zpytovat svědomí, proč a za co vlastně utrácí.  
Přiložený soubor  25 SNKS 077.png   898,24K   128 Počet stažení


IN Vratislavia Conceptum Chronograf S.6 Sport. Mám rád chrona, sympatický projekt, za hubičku, na běžný provoz super, jdu do nich.  
Přiložený soubor  26 Vratislavia.png   847,52K   130 Počet stažení


IN Citizen Satellite Wave CC3020-57L. Nemohl jsem odolat možnosti srovnat, jak funguje konkurence Seiko, výsledek možná překvapí. Super ciferník, netuctové pouzdro, dobrá funkčnost. Nášup: http://forum.chronom...ave-cc3020-57l/
Přiložený soubor  27 Satellite Wave.png   924,99K   127 Počet stažení


IN Grand Seiko SBGC001. Pronásledovaly mě od úplně od začátku. Nejdřív nepochopení, které ale zároveň docela přitahuje (tak začíná plno věcí), pak posvátná hrůza. V mnoha ohledech unikátní hodinky, for better or worse. Koupit si grál je divný pocit, zatím nám to trochu skřípe, ale ono úplné skamarádění někdy trvá (u SBGE033 třeba víc než rok). Až budu ready, něco většího o nich napíšu.
Přiložený soubor  28 SBGC001.png   1,18MB   130 Počet stažení


OUT Seiko SARB017 Alpinist. Jeden z povinných S cviků, já jsem ale ani u jedněch svých exepmlářů neměl štěstí s 6R15, taky se mi trochu omrzely, ale kdo neměl, nelze, než doporučit.

IN/OUT Christopher Ward C60 Trident 300. Nikdy jsem nemusel SMP, leda mid-size, tady se nabízelo něco podobného. Nelíbilo se mi, jak byly udělané (viz xxx), šly zpátky. Wardům ale všechna čest - vracení opravdu funguje, jak má, i poštu cvaknou.

Přiložený soubor  29 Ward.png   605,65K   133 Počet stažení Více zde: http://forum.chronom...60-trident-300/

OUT Vratislavia Conceptum Chronograf S.6 Sport. Fakt se jim povedly (ze strany možná moc eternoidní), ale obtížně se prosazovaly proti Certinám. Tak jsem jim dal svobodu. Taky mi moc nevyhovovala jen 60min chrona.

OUT Traser P6600 Sand. Vzpomínky pěkné, spolu s Apollony procestovaly atlantickou Kanadu (pokud jste hodně dlouho mimo, je day-date k nezaplacení). Nejčastější využití zpátky v civilu na ruce v noci, zbytečně těžké. A všechny ty díry v pouzdru - dovedete si představit, jak děsně se to za*írá.

IN Traser P6508 Code Green. Ty už v noci tak těžké nejsou :-) Aspoň jedny tritiovky mít chci. Taky mám rád radiation hazard na ciferníku, stejně jako u Sandů. Co mají ale oba Trasery společné: chod lunety je příšerně tuhý, ani u těch Sandů se to přes časté používání moc neochodilo.
Přiložený soubor  30 Code Green .png   220,26K   127 Počet stažení


OUT Seiko SRP775. Letní mise splněna, experiment proveden (zlaté detaily pro mě nejsou nutnost). Už vím, jaké MM300 :-)

OUT Citizen Skyhawk JY0005-50E. Zajímavé je, že jeden model s kalibrem U600 s těmi displeji se myslím stále dělá, pro určitý typ zákazníka jsou to asi opravdu praktické hodinky.

IN Seiko SBDX017. Zásadní doplnění vzdělání, kontrast mezi jejich hojně diskutovanými nedostatky a na druhé straně perfektními vlastnostmi je konceptuálně hodně zajímavý, u mě ale rozhodně v černých číslech :-) Hluboká moudra zde: http://forum.chronom...emaster/page-81
Přiložený soubor  31 MM300.png   1,14MB   130 Počet stažení


OUT Sinn 103 A Sa B. Z něčeho taky musím obludu živit :-) Nemusím 103 lunetu a její chod, všelijak se mi špinily a zadíraly šroubovací knoflíky chron, neonové ručky se třískaly s ušlechtilým cifrem (u standardních 103 to problém nebude) a tah, na kterém jsem je většinou nosil, měl až příliš ochotně se rozepínající extenzi. Takhle to asi zní, že moc bazíruju na detailech, ty hodinky jsou krásné. Ale další Sinn projekt klepal na dveře.

IN Timex TW2P60600. GMT, flyback retrográdní chrona, kdo z vás to má? Za dva hadry hodně srandy.

Přiložený soubor  32 Timex.png   1,21MB   130 Počet stažení


IN Seiko 5 SNXG53. Další experiment - bude dr.sfinxovi chutnat tapisserie ciferník? Další experiment, který může mít potenciálně finančně kalamitní následky. Na kůži se sponou s cocktailů, to můžu.
Přiložený soubor  33 pětky tapisserie.png   649,16K   131 Počet stažení


IN Sinn 900 Flieger. Další grál, od začátku. Taky nám to malinko drhne, ale to se všechno uvidí. Zkusit tah nakonec přece jenom asi bude nutnost.
Přiložený soubor  34 Sinn 900.png   916,38K   133 Počet stažení Verbálně-průjmovitý bonus: http://forum.chronom...nn-900-flieger/


IN Seiko SBBN015. Další mezera ve vzdělání zacelena. Zatím mám pocit, že ze mě tuňákovec nebude, ale nepředjímejme.
Přiložený soubor  35 SBBN015.png   715,28K   132 Počet stažení


IN Seiko SBDN015 Landmaster. Zase to vypadá, že si vybírám jen podle čísel. Nejlepší řešení GMT ručky ever. Pouzdro…  :whistling: Spééjcwalk mrtev jest a jéého těéélo tlí, jeho duch však kráááčí dáál. :whistling:
Přiložený soubor  36 Landmaster.png   956,87K   129 Počet stažení


Vím o dalších dvou hodinkách, které MUSÍM mít (JP), jedny možná (DE). Kdo dočetl až sem a přežil hnusné fotky u mě má pivo :)

 


 


And the skinny people want what the fat people's got // And the fat people want what the skinny people's got   The Shaggs, Philosophy of the World
Every Man's Wisdom is peculiar to his own Individuality.   William Blake
Hey – here’s a four-piece kit. Hit it really hard. Done.   Jason Roeder

kariéra


#2 nividic

nividic

  chrnmg18(na)centrum.cz

 • Member_50
 • 2 404 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Olomouc

Publikováno 23.srpen.2017 - 17:37

Peknej denicek, doktore. Ty ses taky dobrej chronomagor. Posledni landaky sem ocumoval na srazu a tak jak sem byl na ne natesenej z fotek, tak v realu jsem posmutnel. Sem zvedav na ty dalsi kroky.

#3 Harwey

Harwey

  Megazávislák

 • Member_50
 • 3 653 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Bratislava

Publikováno 23.srpen.2017 - 17:43

Docital som, nazdravie!
Vesely pribeh, z kazdeho rozku trosku, tak to ma byt. Gratulujem a tesim sa na dalsie ulovky a s nimi spojeny pokec;)

#4 wizard-ov

wizard-ov

  MegaXXLzávislák

 • Member_50
 • 5 670 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Ostrava, kraj razovity
 • Fanoušek značky:chnmg :o(

Publikováno 23.srpen.2017 - 18:05

Notypyčo ty jsi ďábel !!!  :lol2:  Nejvíc mne dostává, jak to tu sypeš...Grand Seiko - plesk!!!, Timex - plesk !!!, Vratislavia - bum!!!, Grand Seiko chrono - bum!!! 

Mimochodem, zajímalo by mne, kolik GS Chronařů tady na fóru je... myslím, že budeš asi jediný... 


 
 
 

 


#5 farkyostrava

farkyostrava

  chronoholic

 • Member_50
 • 2 560 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:!!!

Publikováno 23.srpen.2017 - 18:21

supr a zaroven dobre psycho ;-)

moje hodnocení
bylo:

Seiko: 5 SNZH65, monstra 1 black, monstra 2 vampir, monstrtuny SRP637 2x, 5 SRP481 sněženky 2x, sdgm003 grand coctail 2x, darth tunySBBN 013, SPB015 ananty katany,MM 300 2x, MM 600, emperor tuna SBDX011 MM 1000, SRP 653 Special limited,

NeSeiko: Omega SMP modré bondovky 2x, Omega SMP černé bondovky, PO 45, DOXA 5000 orange, DOXA 5000 blue, Crepas Cayman 3000 2x, Alpina Yacht Timer Tactitical planner, Revue Thommen Diver, Deep Blue Pro Aqua 1500 black, Steinhart Aviation Chrono, Casio Gshock Rangemany 2x, Cititizen Orca, Citizen Ecozilla 2x, Buran Sibir LE, Dormex DS 2000 GMT 2x <p>


#6 kuncák7

kuncák7

  apac se skalpem

 • Member_50
 • 14 084 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Praha
 • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 23.srpen.2017 - 18:27

Ty ses fakt magor :-)).
A ja jsem diky tomuhle vlaknu naprosto vpoho :-), diky.

#7 Axel

Axel

  Megazávislák

 • Member_50
 • 1 265 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Morava

Publikováno 23.srpen.2017 - 18:40

Jak pise Kuncak, takova vlakna me naplnuji klidem a optimismem, ze to se mnou jeste neni tak spatny, i kdyz doma to mam uz kolikrat nahnuty..  :whistling:  Ty ses jinej level, kloboucek !  :notworthy: Samozrejme super sbirka a pribeh, obdivuji Tvuj prehled, pac ja bych tu chronologii nakupu/prodeju nedal dohromady ani omylem... :baby:#8 wizard-ov

wizard-ov

  MegaXXLzávislák

 • Member_50
 • 5 670 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Ostrava, kraj razovity
 • Fanoušek značky:chnmg :o(

Publikováno 23.srpen.2017 - 18:57

I doktor Sphinx se někdy setne - chybí mu tam OUT Citizen Satellite Wave CC3020-57L  :) 


 
 
 

 


#9 MíraMíra

MíraMíra

  Megazávislák

 • Member_50
 • 3 449 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Brno
 • Fanoušek značky:Všeho s Mírou :)

Publikováno 23.srpen.2017 - 19:06

WOW.. hodně hustá cesta.
Na to pivo bych rád zašel. Vážně respekt!
Odvaha ti rozhodně nechybí a je mi moc sympatickej tvůj přístup k věci.
Dokrore, děkuji za parádní čtení a fotečky u kterých v tomhle případě vůbec neřeším kvalitu/nekvalitu, ale jen čekám, co příjde jako další v řadě. :D
Za mě teda napínavý až dokonce. :D
Budu se těšit, co bude dál.
Díky.

Tento příspěvek byl upraven od MíraMíra: 23.srpen.2017 - 19:09


#10 Lamiczka

Lamiczka

  Chronosysel

 • Member_50
 • 4 322 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž

Publikováno 23.srpen.2017 - 19:22

To, že v tomto případě je doktor solidní pacient, se ukázalo už na srazu, a to jsem ještě netušil, co má za sebou :D

 

Solidní průběh nemoci, jsem zvědav, kam se ti to dál rozjede...#11 Prorok

Prorok

  Závislák

 • Member_50
 • 676 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Valmez
 • Fanoušek značky:nože, hodinky, potápění

Publikováno 23.srpen.2017 - 19:24

A já se na začátku lekl, že jsi vážně nemocný a tak se s námi chceš rozloučit  :) + ukázat, co jsi pořídil pro radost...no a realita je nakonec jiná, fascinující :) Ty GS seika ti závidím :) Ta kolekce je nádherná...


... letošní léto jsou masařky obzvláště plaché ...


#12 Arthur N.

Arthur N.

  Megazávislák

 • Member_50
 • 2 379 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Západní Čechy
 • Fanoušek značky:už asi jen SEIKO:)

Publikováno 23.srpen.2017 - 19:38

dobrý pacient, žádný doktor!!!

hlavně jsi perfektně nafotil ty levný modrý pětky:)

Hláška, že se s GS musíš skamarádit a dokonce ti to trvalo rok mě taky dostala.

No, klobouk dolů a zase se pochlub nějakou novou peckou z JP nebo DE.#13 blackhead

blackhead

  Megazávislák

 • Member_50
 • 3 639 příspěvků(y)

Publikováno 23.srpen.2017 - 20:05

Parada! A nejsou ty tunaky me puvodni? Odrena spona o dno Vltavy pri tripromilovem eskymakovi?

#14 LovecK

LovecK

  Sám mám málo!

 • Member_50
 • 4 237 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Jo...
 • Fanoušek značky:Su u baru!

Publikováno 23.srpen.2017 - 20:05

Dobre to valis, hore dole, a tak to mam rad!
Respect! A prosim pokracovat! ;)
Jsem totálně klidnej, úplně vyrovnanej!

#15 Kid_A

Kid_A

  MegaXXLzávislák

 • Member_50
 • 12 391 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Praha

Publikováno 23.srpen.2017 - 21:05

co na to rict? proste pacient:)))#16 DavidLC

DavidLC

  Megazávislák

 • Member_50
 • 3 080 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Kolínsko
 • Fanoušek značky:TOYOTA a SEIKO

Publikováno 23.srpen.2017 - 21:52

Doktore, potřebuješ doktora :lol2: :lol2: :lol2:


Dycky Seiko !!


#17 Petr72

Petr72

  Závislák

 • Member_50
 • 733 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Slovensko
 • Fanoušek značky:v pohode

Publikováno 23.srpen.2017 - 22:03

Čo dodať metodicko masochisticky chrono príbeh vydláždený fantastickými hodinkami

#18 Tikal

Tikal

  Speedy Gonzales

 • Moderators
 • 6 319 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Praha
 • Fanoušek značky:50km/h

Publikováno 24.srpen.2017 - 07:23

No TVL a já jsem si říkal, jak je to se mnou špatný :lol2: :lol2:


TEMPUS FUGIT **FURT FPŘET**

#19 Kex

Kex

  Kandidát závislosti

 • Member_50
 • 321 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:doma
 • Fanoušek značky:Chr Ward, BALL

Publikováno 24.srpen.2017 - 07:33

Doprdele... tohle za 3 roky. Má poklona... i za lépe vybraný obor doktorátu, já takhle rychle nemůžu  :clap: ... tak ať Tě to baví i nadále.


"The only thing in the world worse than a fake Rolex is a real one." (J. Clarkson)
BALL Engineer Master II Diver Worldtime, Oris BC4 Flight Timer, Christopher Ward C60 Trident Pro GMT 600, Oris Aquis Date, Casio ProTrek PRW-6000, Citizen Skyhawk, Certina ODC One, Stéphane Bobois Squelette Unitas 6497 P.U., Vostok Europe Rocket N1 L.E., Omega Lépine


#20 pebe

pebe

  ...

 • Member_50
 • 5 134 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž
 • Bydlí:Salón republiky

Publikováno 24.srpen.2017 - 07:38

Krásný vlákno, doktor pacientem, hlavně vydržet v nasazení ;)