Přejít na obsah

dr.sphinx - krátká těžká nemoc


Doporučené příspěvky

Děkuju, jsem rád, že se teď někdo cítíte na můj účet líp  :)  Nebo možná nejsem. Já nevim. :helpsmilie: Trochu doufám, že mi nasazení aspoň trochu nevydrží.

... obdivuji Tvuj prehled, pac ja bych tu chronologii nakupu/prodeju nedal dohromady ani omylem... :baby:

No trocha archeologie proběhnout musela, ale jak je ta nemoc krátká, tak se mi to vesměs v hlavě udželo. Dávat tohle dohromady po deseti letech by byla jiná.

 

Parada! A nejsou ty tunaky me puvodni? Odrena spona o dno Vltavy pri tripromilovem eskymakovi?

Nevím, mně známá trajektorie je Piplík-Prorok-Ron-já.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 555
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Děkuju, jsem rád, že se teď někdo cítíte na můj účet líp :mobile: Nebo možná nejsem. Já nevim. :helpsmilie: Trochu doufám, že mi nasazení aspoň trochu nevydrží.

No trocha archeologie proběhnout musela, ale jak je ta nemoc krátká, tak se mi to vesměs v hlavě udželo. Dávat tohle dohromady po deseti letech by byla jiná.

 

Nevím, mně známá trajektorie je Piplík-Prorok-Ron-já.

Tak to jsou oni, ja je kupoval nove s piplik pak ode me!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I doktor Sphinx se někdy setne - chybí mu tam OUT Citizen Satellite Wave CC3020-57L  :)

 

OUT Citizen Satellite Wave CC3020-57L. Patřilo by to mezi tmavý Seiko 5 a Sinny 900. Zjistil jsem že GPS až tak nutně nepotřebuju, ale stejně je ze mě Wizard musel ještě trochu tahat. Pouzdro nesedí nijak valně, je to velká placka, ale dá se to. Tah nic moc, ale dá se to. Trochu mi chybí kvůli cifru.

 

GPS Seiko: pěkně zpracované a na parádu, ale s určitými nedomyšlenostmi kalibru.

GPS Citizen: hůř zpracované, ale dotaženější GPS funkce, a občas u nich slepý holub najde designové zrno, přesně jako u těchhle.

 

Setnutý je dr.sphinx dost často, ale občas se teda i utne :)

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, co bych pro vás neudělal :)

 

Zbytek příspěvku je technický, nepřečetl jsem si to dostatečněkrát a zůstalo mi tam pár kravin, sorry. Kdyby tudy někdy bloudil nudící se moderátor, může to klidně spravit a celý tento slavný post smazat, budu moc vděčný. První bota je ale naprosto zásadní (ale nedivím se, že si nikdo nevšim, protože kdo se v mých preferencích má vyznat), ty další asi žádná velká nedorozumnění nezpůsobily a jsou proškrtané a tučně opravené. Pak je tam někde min. jednou s místo z, ale to už roschoďým.

 

1) OUT Sinn 6068 NK. Nákup Prodej mě doteď mrzí, ale v dané době dával smysl, cocktaily jsou v mnoha ohledech vlastně docela podobné hodinky, tolik jsem NKčka nenosil a nechtěl jsem v nich mít blokované peníze.

 

Takže mě nemrzí nákup, ale PRODEJ :axehead:, byly fakt luxusní.

 

2) Tak to pojmu spíš dokumentárně, ke každým hodinkám jedna fotka, s dvěma výjimkami z netu jinak moje fotky mých vlastních hodinek nebo pořízené pro prodej v chronoshopu nebo v Mikulandské (doufám, že tím nikoho nenaprdnu),

 

3) IN ?prosím povstaňte? Grand Seiko SBGV019. Důvody výběru zrovna těchhle viz rxxx tady recenze z odkazu. Za mě doteď bez připomínek. A ten průhled. Možná milimetr navíc, nebo ? vade retro satana Další pindy: http://forum.chronom...iko-sbgv019-le/

 

4) IN Grand Seiko SBGE033. Trochu impulzivnější nákup, než by bylo zdrávo, ale tady to klaplo. GS která nejsou smrtelně vážná a přitom mají třídu. SD heaven. Aquaterra, move over. Mám s nimi ale hodně opruzů, viz xxxx odkaz a vlastně celé vlákno předtím.

 

5) IN/OUT Christopher Ward C60 Trident 300. Nikdy jsem nemusel SMP, leda mid-size, tady se nabízelo něco podobného. Nelíbilo se mi, jak byly udělané (viz xxx), šly zpátky. Wardům ale všechna čest - vracení opravdu funguje, jak má, i poštu cvaknou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno zasluhuje lepší fotku :crying_anim:

 

Ale musím se tady proti jedné věci důrazně ohradit - já a magor? Když jsem se mrknul na ta různá osobní vlákna - vždyť plno borců tady během jednoho roku prodá a zase koupí ty samé hodinky třeba čtyřikrát - TO jsou blázni! (jenom já jsem letadlo :-)

 

(OK, trochu si dovedu představit začarovaný kruh MM300 - MM600 - MM1000 - GS divery, ale nemalujme čerta na zeď).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke Stowám jsem v poslední době zase docela přilnul, určitě jim taky prospěl pobyt v Heimatu (obě fotky), navíc jsem si nedávno leccos četl o tom, jak Nomos žaloval Stowu (v zásadě neúspěšně) a Mühle (úspěšně) a začal jsem oběma značkám zase víc fandit.

 

Po vyjetí nejrychlejším výtahem v Evropě

post-38718-0-73365500-1503841343_thumb.jpg

 

A s currywurstem :)

post-38718-0-39557800-1503841394_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IN Seiko Kinetic SKA493P1. Další experiment. Chci si ten systém trochu ochodit, pokud mně jeho fungování nebude vadit, bude mi možná stát za to pokusit se splašit nějaké zajímavé lanďáky nebo něco podobného z předsolární zlaté éry kinetiků. Nechtěl jsem utrácet zbytečně moc, kdyby mě to prudilo (kinetic GMT divery jsou docela OK, ale něco stojí), ale zase jsem chtěl, aby byly aspoň trochu nositelné. Titan, hardlex.

post-38718-0-91385400-1504100455_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...