Přejít na obsah

TEST PŘÍPRAVKU PRO LEŠTĚNÍ SKLA!


Doporučené příspěvky

Dnes mi přišel "nový" přípravek pro leštění minerálních skel PolyWatch Made in Germany.

Jedná se o diamantovou pastu včetně brusného příslušenství.

Cena 500 Kč bez DPH je celkem dost oproti noname z Číny ale třeba výsledek překvapí.

post-56083-0-54763300-1503686278_thumb.jpg

post-56083-0-21335300-1503686295_thumb.jpg

post-56083-0-72668700-1503686308_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vcera jsem zrovna take resil, nakonec na zkousku objenane cinske pasty v rozmezi 0,25mikronu az 10 mikronu.. Stalo to par korun, popravde tem cinskym kramum moc neverim, jak se rika, papir snese vsechno /v tomto pripade nalepka/, jestli to skutecne ma udavane zrnitosti a nejakou kvalitu, to je otazka.. Tak za 3 tydny otestuji, to uz by to mohlo dojit :) Jakou maji ty tvoje znackove pasty konzistenci? Hustejsi/ridke? Jakou barvu? Predpokladam, ze vyrobce nepriznal, o jakou zrnitost se jedna, ze?  Dival jsem se na profi pasty u nas a ten cenovej rozdil je neskutecny.. Cina 20kc/10g, profi pasta 1500kc/10g  :eek:  :lol2:

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Harwey, diky, dej pak urcite vedet, jak jsi dopadnul ;)   Ja jsem pred par dny objevil na safiru par vlasecnic..  Na mekcim svetle to neni videt, jen na ostrejsim (napr. polednim slunicku, silnejsim umelem osvetleni/ I tak je potreba se na to zamerit, ale jsou tam.. :/  Je nesmysl menit cele sklo, proto jsem koupil ty cinsky pasty.. Vyzkousim napred na safiru, co mi zustal po vymene komplet pouzdra, pak se pripadne vrhnu na moje potapky.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...