Přejít na obsah

hodinky 3.000 - 5.000


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

uvažuji o koupi "lepších hodinek" na běžné nošení. Určitě na baterku, 5 ATM (lépe 10),chronograf,  zajímavý design..

V mé cenové relaci jsem se díval především na hodinky Festina, a Casio, zaujali mě ale I hodinky značky DeTomaso Firenze(především svým vzhledem), ale tuto značku neznám.

Chtěl jsem se zeptat zda jít na jistotu doFestina nebo Casio nebo byste doporučili i Detomaso.

 

Děkuji za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja měl např. tyto casio EF-527D-7AVDF.  

ef_527d_7__44647.1341059716.500.750.gif?

Pěkny desing- podobny breitling navitimer. Tato verze v bíle se trosku hur shaní ale treba jako inspirace... Tuším že mají myiotu strojek. když tak mě nekdo opraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hľadaj, hľadaj a hľadaj, toto je tu jedna z najčastejších otázok. Skúsenejší kolegovia vedia vždy dobre poradiť. Zo mňa ak už z týchto značiek, tak Casio. Ale porozhliadni sa aj po Seiko 5 či značke Orient. za lacný peniaz veľmi dobrá kvalita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hľadaj, hľadaj a hľadaj, toto je tu jedna z najčastejších otázok. Skúsenejší kolegovia vedia vždy dobre poradiť. Zo mňa ak už z týchto značiek, tak Casio. Ale porozhliadni sa aj po Seiko 5 či značke Orient. za lacný peniaz veľmi dobrá kvalita.

 

Taky souhlasím. Řekl bych že by možna byli i seika lepší a jejich chrono baterky nevypadají špatně. Seiko 5 tuším nědělají chrona a jsou to pouze automty. Pokdu bys oželil chrona tak určite seiko 5 nebo pak tady koupit "jetá" SKX která i mě jako chronograf magora nadchli. Hlavní vyhoda seika oproti např. Casiu je odost silnější luminuscence. U casia čekej spiše nulovou. Zatím co u Seiko 5 nebo diveru je to vpodstatě top.

 

Edit: Ještě zkusit Citizen nějaky model. Určitě nějaké chrona v tvé cenové kategorii tam budou

Upraveno uživatelem 01axel01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Detomaso se vyhni velkým obloukem. Festině se vyhni menším obloukem, ale vyhni :-). Casio určitě ano.

Podívej se na tohle: http://vratislavia-watches.com/language/pl/chrono-royale-s-9-s-10-s-11/

Budou asi v září, do limitu se zhruba vejdeš a fakt to za ty peníze stojí .... kdyby mě nevadila kvarc skákající fteřinovka, tak mám Vratislávky pořád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Detomaso se vyhni velkým obloukem. Festině se vyhni menším obloukem, ale vyhni :-). Casio určitě ano.

Podívej se na tohle: http://vratislavia-watches.com/language/pl/chrono-royale-s-9-s-10-s-11/

Budou asi v září, do limitu se zhruba vejdeš a fakt to za ty peníze stojí .... kdyby mě nevadila kvarc skákající fteřinovka, tak mám Vratislávky pořád. 

 

Souhlasím měl jsem taky Vratislavie a byl jsem spokojený. DOkonce jsem je chtěl koupit ještě jednou a možna koupím. Pokud se ti novy model líbí tak je ber. Myiota, safir s vnitřním antireflexem. Ja mam akorat rád kovové tady a chtěl jsem zkusit něco jiného tak jsem je dal pryc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casio je kvalitní hodinářská značka. Festina je  ...... pokud se tu objeví Frantík, tak ti to vysvětlí  :lol2:

Ale ve stručnosti: V minulosti kvalitní švýcarská značka. Po krachu v 80tých  letech jí koupil nějaký bláznivý Španěl a udělal z ní předraženou fashion srač ..... značku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ne, než mě začaly zajímat hodinky, považoval jsem Festiny za švýcary...mají v Čechách dobrou image mezi lidem nehodinkovým

Ale tak to já samozřejmě vím, holt Janeba sral do reklamy víc než Fast...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za svycary povazuji Festinu asi i Polaci. Ted, kdyz jsem vybiral hodinky a byl v PL v jednom docela slusnem hodinarstvi (slusnem mysleno velkym vyberem...), mi mlada prodavacka doporucovala Festiny ze to jsou kvalitni svycary...  :lol2:

No ale nez jsem si zacal cist na Chronomagu tak jsem Festinu povazoval taky za "lepsi" znacku...  :blush02:

Upraveno uživatelem M@C
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...