Přejít na obsah

Steinhart Ocean One 39


Fade

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 437
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Už tři týdny střídavě na ruce a ve winderu, takže ve všech polohách a stále na vteřinu přesně. Čumim na to jak když jsem v pěti viděl poprvé Vinetoua. To mi nedělaly ani béčka, ani omegy, ani chopáci. Zřejmě dobrej oddíl tyhle 39, ale spíš klika.

 

moje aktualne od 1.12. na -15s... cize menej ako 1s denne do minusu.. no nestazujem si rozhodne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se vždy víc líbily ty Ocean two, i pro ten jejich originální design, kterej mi přišel zajímavej a hezkej. Vím že ty první měly nějaký mouchy, ale to už je tuším vychytaný, tak se zeptám tady, když jste často na tom krámě. Jsou fakt tak špatný, že to nikdo nechce a kupuje raději tuhle tragicky provařenou homáž?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

 

Neviem kam to dat, dam to sem. Dopytoval som sa u Steinahrtu, ci planuju Ocean Vintage GMT aj v 39mm verzii. Odpoved:

 

Dear Michal,
 
sorry, we have currently no such plans.
 
Thx
 
Viele Grüße,
Best regards,
 
Judith H. Kuchler
Steinhart Watches GmbH
 
 
:(

tak to by bola bomba. skoda, ze nie ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak dnes dorazily a zatím jsem z nich nadšenej, jako jsem už dlouho z žádných hodinek nebyl...moje první pepsiny a ještě na jubilee (skvěle zpracovaném), k tomu GMT a super velikost pouzdra, kyklopa mám rád a bezva lumi. Docela dlouho jsem váhal, jestli do nich jít nebo ne a nakonec nelituji. A čekání na verzi s jubilee tahem i za příplatek se fakt vyplatilo. Oni ti kluci od Rolexu vědí, co dělají a co je dobré :) Uvidíme, jak opadne nadšení třeba za týden nebo za měsíc:) Jsou to moje třetí štajny (OV black a OV vintage RED II, oboje v 42 mm, ty první už nemám), takže jsem věděl, do čeho jdu, ale stejně jsem příjemně překvapen. A hlavně mě překvapila ta velikost. Mám zápěstí 19 cm, běžně nosím 42 i 43 mm, ale tyhle sedí skvěle a nemám ani trochu pocit, že by byly malé. Do kanclu a na takovéto denní tahání budou asi fakt bezva. Servis štajnů jako vždy skvělý - objednáno 21.02. v noci přímo ze jejich stránek, dodáno dnes. Za fotky se omlouvám, foceno u kompu pod lampičkou v rámci unboxingu:) Toť zatím vše:)

post-37091-0-62402600-1551113607_thumb.jpg

post-37091-0-43907900-1551113615_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorat teda v Gnomon se divam, ze cena stejna jako za titanove 42...to by mohlo nektere trochu nastvat :)

Vteriny bile misto modre asi vypadaji lip na 39, napisu je dole asi az moc...ale libi se mi

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pěkný, pěkný... Tak že by se konečně blížily i klasický titanovky 500 v 39 mm jako další krok?

 

Ale už tyhle by stály za koupi, jen nevím, na co bych osobně využil GMT. Krom toho minutová signace lutety mě bere přece jen víc. Asi ještě počkám :).

Upraveno uživatelem Tyler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...