Přejít na obsah

Homage MarineMaster


Doporučené příspěvky

Při procházení ebay.ca na mě vykouklo tohle:

 

ebay.ca/itm/Merkur-Japan-Tuna-Diver-Automatic-wristwatch-MarineMaster-Man-sbdx001-Homage-/172714293036?var=&hash=item283692f72c:m:m_jiyR9lh7XrQ5CNaqRQ9WQ

 

Dokonce na rozdíl od originálu mají keramickou lunetu a safírové sklo.post-3085-0-50813000-1505136848_thumb.jpg

Upraveno uživatelem leon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jinak ty hodinky ještě nejsou vyrobený....je to takový ebay-pre-order ;)))

 

Jak vnímají kluci pojem homage:

 

WE SELL HOMAGE BECAUSE WE LOVE THIS TYPE OF WATCH AND ITS AN HONOR THAT WE CAN BEYOND THE ORINIAL . WE DONT SELL REPLICA OR FAKE WATCHES!!!!! 

 

:eek: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si oponovat :)

Keramiku bych klidně oželel a  zůstal obyčejné hliníkové vložky. Ubralo by to lesku, chytá pěknou tool patinu, je levněší a vyměnitelá.

Hardlex neva, osobně jsem vyzkoušel jeho pružnost když mě přejelo  auto. Zůstala na něm hluboká rýha, troufám si tvrdit že safír by se v tomto případě, rozletěl na kusy.

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si oponovat :)

Keramiku bych klidně oželel a  zůstal obyčejné hliníkové vložky. Ubralo by to lesku, chytá pěknou tool patinu, je levněší a vyměnitelá.

Hardlex neva, osobně jsem vyzkoušel jeho pružnost když mě přejelo  auto. Zůstala na něm hluboká rýha, troufám si tvrdit že safír by se v tomto případě, rozletěl na kusy.

 

Me se ta soucasna leskla luneta na MM libi, myslim, ze tem hodinkam celkove sedne vic, nez matna hlinikova, ale material a cena lunety uz se me libi mene :) Proto bych tu keramiku uvital. S tou nehodou mas asi pravdu, safir by nejspis nevydrzel, ale na druhou stranu, takove nehody se nestavaji casto, ja bych ten safir urcite uvital. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta diskuse se tu vedla uz nekolikrat :)

Hardlex je tam mimo jiné, ale možná taky hlavně, kvůli tomu z jakého modelu MM300 vycházejí ;)

 

edit:

A nebo ještě jinak by se to dalo napsat - komu nevyhovuje specifikace tahoto modelu tak si koupí jiný.

Třeba SBDX011 nebo SBDB001 :)

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta diskuse se tu vedla uz nekolikrat, ve zkratce jsou to prilis lacina Seika /ac to zni jakkoliv absurdne/ nez aby na ne placnuli kvalitni safir se zarukou WR300.. :)

 

na MM1000 dali safir s trojnasobnou WR a paradnym AR, kopu titanu s keramickym coatingom a nestali zase ovela viac.. to urcite nie je o peniazoch. teda nie v dnesnych casoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...