Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zdarec Seikaři,

 

potřebuju poradit. Koupil jsem na dlwwatches.com double-dome safír a keramickou pivní lunetu a hodinář co to dává do kupy mi píše, že se mu nezdá ta hranka (je vysoká), která vznikla mezi vnitřním okruží lunety a safírem. Origoš je plochá, tato je lehce do kónusu. Myslíte, že to tak má vypadat a je to normální? Pár lidí tady od nich podobnou sestavu kupovali, jaký jsou Vaše zkušenosti? Taky nevím jak je vyřešený usazení safíru, jestli třeba není moc nízko a zvednutím by se to vyřešilo. Ale jak nad tím tak přemýšlím, to bude asi blbost...garance WR by pak nejspíš nebyla.

 

Díky za komenty

 

 

imag22xex.jpg

imag2283.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, díky za reakce. Pravda, na živo sem je ještě neviděl, ale myslím že se přes to bez větších problémů přenesu :whistle: Šlo mi hlavně o to, jestli je to normální.

 

Během "Tour de beer" ani chrono-magor nemá tak přísný oko...stejně jak s ženskejma :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som to u mojich uvital.. no nie na ukor WR.. co znamena garance WR?

Někdy když se mění části hodinek, tak je třeba přetěsnit. případně u těchto výměn minimálně udělat zkoušku wr. Ovšem ty přístroje na to jsou poměrně nákladné a ne všude mají stroj na vyzkoušení plné wr hodinek od výrobce. Takže například test vodotěsnosti wr300+ Ti v ČR neudělají snad nikde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice ne, pac takovej krám stojí jak nový auto, ale myslím, že u těchhle hodinek bych se asi spokojil s tím, co ti tu udělaj, 200m určitě někdo umí...Ty hodinky stojej novy buro, ne třicet, ani padesát, takže bych byl v klidu...

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...