Přejít na obsah

SEIKO 5 Automat SNZG15K1 - oprava


adales

Doporučené příspěvky

Zdravím, 

mám tyto hodinky cca 5 let a v poslední době se mi začaly docela předbíhat - asi 5-10min za hodinu. Rozhodnul jsem se je tedy poslat do servisu ALTRO s.r.o.

Dnes mi přišla cena ke schválení - bez výměny sklíčka 1580Kč, s výměnou sklíčka 2240Kč.

No nevím, jsem laik, ale myslel jsem si, že hodinky třeba vyčistí či promažou a zase to pojede. Ta cena se mi zdá celkem velká. Když zvážím, že jsem ty hodinky kupoval za 3500, tak kdybych k té opravě přidal cca 1000, tak mám nové...

Nevím, zdá se vám ta cena opravy adekvátní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, 

mám tyto hodinky cca 5 let a v poslední době se mi začaly docela předbíhat - asi 5-10min za hodinu...

Pokud se Ti začaly takhle předbíhat, je možné že si s nimi bouchnul a přehodil se Ti vlásek, což je poměrně laciná a banální oprava. Pošli to např. Frýdlovi nebo k nějakém solidním opravářovi ze svého okolí - možná Ti pomůže adresář s odkazy na horní liště. Celková generálka podobných hodinek vyjda tak tak do 800,-Kč, bez případného nákupu součástek, což ale asi nebude Tvůj případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pošli to jinam. Knespl&Majzlík třeba...

Ty hodinky stojí 101 USD, za víc než litr je podle mého nemá smysl je opravovat.  https://www.skywatches.com.sg/reviews/seiko-5-mens-automatic-100m-sports-watch-snzg15k1-snzg15.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...