Přejít na obsah

Víkend / kulinárium jaro 2018


tommas4

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsem jednoznačně pro. Chalupa co navrhoval Lamiczka mi přijde dobrá. Navíc slušná možnost vyžití - mimo obžerství - v okolí Zďárských Vrchů.

 

http://www.4kocky.cz/index.php

 

Za mě bych to cílil někam na přelom března/dubna. Leden-únor zima, březen už mám docela plný, ale konec března a duben zdají se být zatim poměrně volné ; kromě víkendu 21-22.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chajda pěkná, je něco zajímavého v okolí, znáte to tam někdo? Já tam pojedu rád, protože

si vezmu šutráckou výbavu a pojedu se podívat (v okolí jsou zajímavé místa se zajímavými šutry) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chajda pěkná, je něco zajímavého v okolí, znáte to tam někdo? Já tam pojedu rád, protože

si vezmu šutráckou výbavu a pojedu se podívat (v okolí jsou zajímavé místa se zajímavými šutry) :)

kopce, lesy, z každého kopečku kouká nějaká skála, spousta tras na kolo nebo turistiku, v zimě běžky.  V každé vesnici nějaké ubytování, nějaká hospůdka. V nedalekém Žďáru nad Sázavou a několika dalších místech Santiniho architektura, nějaké muzeum by se taky našlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nože . .  něčím je potřeba ořezávat dřevo na fajfky, že jo :D

Jinak dneska srším psavostí a nápady . . .  co vyřešit ubytování a kulinárium zvlášť?
Jako shrnuto (po domluvě s Maxelem) rádi se ujmeme vaření zase na jeden večer,

ovšem nechceme se upsat k celovíkendové šichtě v kuchyni, to je asi i nereálné.
Až vyřešíme ubytování (osobně určitě preferuji hotelový nebo penzionový typ ubytka kde nám
udělají snídani a večeři / večerní pohoštění apod.) a každý si vezme svůj samostatný pokoj,

tak co na tu kuli večeři pronajmout nějakou hospodu / restauraci / zařízení které disponuje
třeba sálem a kuchyní? pronájem nebude žádná raketa rozpočítáno na osobu,
tržbu za nápoje jim nějakou uděláme a jestli tam budeme sedět do rána, ehm, tedy 

do pozdních hodin jak je zvykem
o trochu déle :)
nebo se vrátíme na místo ubytování kde bude třeba druhá večeře nebo pozdní tatarák,

tak to si dáme pravidla předem a podle toho se zařídíme. To by asi taky šlo, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně bych z toho nedělal velkou kovbojku. Je otázka, kolik lidí má vůbec zájem o tuhle část a kolik chce prostě zajet jen na víkend na akci s fajn lidma... Mě osobně je celkem fuk, jestli bude jen hotel a žádný orgie v kuchyni se vůbec nebudou dít, naopak budu rád, když budete mít s Radkem čas posedět a pokecat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak, já to pořád mám spojený s tím vařením, proto jsem točil pořád okolo toho

jako hlavní bod programu :)

Pokud chceš udělat víkendové setkání bez vaření tak bych k tomu navrhoval založit

zvlášť vlákno čistě pro sraz a tohle nechme pro kuli víkend, on dříve či později bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...