Přejít na obsah

Rok 1978 - brand, nebo model.


Doporučené příspěvky

Zdravím po čase a rovnou opět dotaz.

 

Hledám značku/hodinky spojeny s rokem 1978, ideál leden, ale není nutný.

 

Chci je dát jako dárek, nebo na ně přispět a zamýšlený obdarovaný pán je fixován na Diesel a zdá se, že model Little Daddy. No a jelikož se mi nelíbí (vím, já je nosit nebudu, ale...) a hlavním důvodem výběru je rok narození, tak hledám alternativu, alespoň k posouzení, pokud i pak bude chtít Diesel, tak se s tím smířím:)

 

Styl a podobně bych neřešil, jistě ne k obleku, to myslím nenosí, takže něco neformální. Hodinek má více, ne jako já své jediné, takže si to prostřídá. Ono už pohled na Little Daddy napoví:)

 

Díky za nápady.

 

post-50350-1505713558,2.jpg

Upraveno uživatelem swenak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak to je jasnej adept na Glycine Airman Crosswise 53 mm. A příběh z roku 78 si k tomu vymysli :D

 

Edit: dělaly se v různých verzích, tmavý, pandy, reverzní pandy... hlavně ty poslední s lumi na subcifrech by ho mohly oslovit..

 

 

... anebo by se mu mohly líbit takový čtyřbudíkový potvory, co měl člen Rici-Pici, značka Meccaniche Veloci.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neni jednodussi teda nakonec koupit ten Dyzl? Stary hodinky asi neoceni a ve fitku mu je nepochválí.. :-) to nema cenu lamat pres koleno, hlavne kdyz to ma byt darek.. u tech se smysluplnost neřeší.. :-)

 

Edit: a jako kdybys chtěl opravdu vychovavat, tak mu sezen hodinky, co kdysi nosil Schwarzenegger, řečený Šváca :-) .. budou sice trochu mladsi, ale budou dobry :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě ano, opravdu jenom chci říct, že Diesel nejsou jedinou volbou, nic více. Klidně cokoliv 1978, třeba hodinky značky, která v roce 1978 začala dělat děravý sýr, nebo třeba, že je nosí někdo narozený v 1978, nebo tu značku hodinek měl někdo, kdo v 1978 srazil kočku :-) Ono to tak nakonec dopadne, že koupím, co chce, jenom se chci trošku posnažit, no :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ty Prim jsem nějaké i našel, super, můžu mu to poslat, potřebuju vědět reakci a to postačí, díky tomu budu vědět, jestli se mám snažit, nebo prostě "Diesel je můj styl". Díky!

 

Jinak, cenově, těžko říct, tak do 15 bych na to dal, ideálně, aby si on nedoplácel, ale něco bych z něj případně vyrazil, nebo bych v nejhorším ještě něco přidal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oukej, tak tady máš příběh ke Glycine Airman Crosswise: rok 1978 je poslední rok slavné éry řady Airman, v padesátých, šedesátých a sedmdesátých letech je nosili s oblibou piloti ve vietnamské válce (zejména piloti vrtulníků). V r. 1978 se dělaly poslední mechanické Airmany, pak přišlo dvacet let quartzovýho temna.

 

Airman Crosswise je samozřejmě novodobá produkce, ale airmany to jsou a design je stejně děsivej jako u dýzlu.

 

Cenu jsem neřešil, protože v zadání nebyla.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...