Přejít na obsah

Prim - limitka ČEZ, cena strojku Ronda?


Doporučené příspěvky

Zdravím pánové,

 

kamarádově přítelkyni se podařilo upustit hodinky Prim (před pár lety limitka ČEZu od studia Olgoj Chorchoj) s quartz strojkem Ronda. Dal je tedy k hodináři a aktuální cena opravy by vyšla přes pět tisíc - nejspíš výměna celého strojku/(repase?). Přijde mi to docela dost, ovšem v cenách quartz strojků se zrovna moc nevyznám. Je taková cena za opravu v pořádku, nebo by se to dalo opravit i levněji?

 

Díky moc

 

Pepa

 

post-4053-0-87666300-1505737167_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stroj ronda urcite nie je za 5K povedal by som skor tak za liter podla typu,.... ale ak je v tom nove sklo nejake to lestenie a dalsia praca tak sa mozno na tych 5 v lepsom servise aj dostanes.

 

Neviem ako by tie hodinky museli padnut aby sa poskodil len ten relativne odolny stroj a nic ineho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena strojku Ronda je podle typu 300 až 1000 korun, dají se koupit mimo jiné na ebay. Jistě něco práce atd., ale 5000 mi přijde hodně.

Strojek tohoto typu od rondy bez kamenů bude opravdu stát těch 12-15 USD, lze objednat dle typu samostatně. U slušného hodináře výměna bez tlakovky cca 400 Kč. Max do tisíce all in.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za info, hodinky nejsou vzhledově jinak poškozeny (sklo v pořádku, ani leštění není potřeba) - pouze se zastavily a prý je špatný celý strojek. Pokusím se tedy dohledat v Praze jiného hodináře, který se na to podívá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za info, hodinky nejsou vzhledově jinak poškozeny (sklo v pořádku, ani leštění není potřeba) - pouze se zastavily a prý je špatný celý strojek. Pokusím se tedy dohledat v Praze jiného hodináře, který se na to podívá.

Prvně ovšem zjisti typ té shitrondy, ať tam s ní již příjdeš jako s ND.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

čavues, řeším problém se strojkem u těchto hodinek, můj hodinář mi řekl vyměnu včetně strojku za 3000 Kč. Co je tam za stroj, že bych mu ho tam dovalil a on to jen přehodil?

DíK

třeba taková 705: https://www.ebay.com/itm/RONDA-705-Genuine-Quartz-Movement-date-at-3-NEW-Ronda-RL705-3/253887143408?hash=item3b1cda5df0:g:iS4AAOSwt5hYceeQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...