Přejít na obsah

Rolex Doha airport


vlcisko

Doporučené příspěvky

Prave som volal do Dohy, kedze kamaratka cestuje spät domov cez Katar, ze ake kusky maju na sklade. Z tych zaujimavejsich to su snad 116610LV a SDDS blue. Na moje pocudovanie mi vsak typek oznamil, ze LV mozem mat, len ak si kupim nejake tudor a SDDS taktiez ak si kupim 2 tudory. Teraz sa pytam, ci si robia srandu? Moze AD pouzivat taketo praktiky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Asii běžná praxe, proto spousta asiatů nakupuje v Evropě a na nás nezbývá ... posledně mi slečna u Bechyněho říkala, že už to snad Rolex začíná řešit. Se mnou se v Hongkongu o jedněch hodinkách ani nechtěli bavit :)

Za týden jsem tam, tak to prubnu a dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platí to pro sportovní modely Rolex ... k jednomu sportovnímu jeden dámský nebo něco od Tudoru :)

A oplati sa vziat nejaky lacny tudor? Podari sa mi to strelit za nejaku rozumnu cenu? A inak este otazocka, ked je to kupovane v duty free a cestujem naspak do viedne, chlapci rakusky si ma aj odchytia na colnici a budem musiet zaplatit dan a clo? Ci ako to je? Lebo ked sli smer doha - sydney moji znami, v sydney Ich odchytili s rolexami, vraj to mali v database a museli platit dan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daň musíš zaplatit včetně cla ... pokus projít je v dnešní době rentgenů absolutním nesmyslem. Můžeš si dát hodinky na ruku, karty do peněženky a krabici vyhodit ... ale nemyslím, že to za to stojí :) Navíc při nákupu, kde chceš odečíst daň, je prodejce povinen nákup hlásit, nebo ti dá potvrzrní a daň ti vrátí až na letišti, kde je pak vše samozřejmě v databázi ... celníci nejsou blbí, ani u nás, ani nikde jinde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daň musíš zaplatit včetně cla ... pokus projít je v dnešní době rentgenů absolutním nesmyslem. Můžeš si dát hodinky na ruku, karty do peněženky a krabici vyhodit ... ale nemyslím, že to za to stojí :)

 

Když vidím ceny krabic, tak by snad bylo lepší si jí poslat fedexem domů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A oplati sa vziat nejaky lacny tudor? Podari sa mi to strelit za nejaku rozumnu cenu? A inak este otazocka, ked je to kupovane v duty free a cestujem naspak do viedne, chlapci rakusky si ma aj odchytia na colnici a budem musiet zaplatit dan a clo? Ci ako to je? Lebo ked sli smer doha - sydney moji znami, v sydney Ich odchytili s rolexami, vraj to mali v database a museli platit dan

 

To byly ty hodinky v database, protože chtěli vrátit v Doha daň, nebo je to automatické? Myslel jsem, že v Kataru ještě daň není, resp. bude od příštího roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhoda duty free je akorat na chlast v pripade, ze ho vypijes cestou

Pamatuju si na týpka v Melbourne, kterýho vychytali s flaškou vizoura ve frontě ... celníci mu ji chtěli zabavit, tak ji naštvaně otevřel a nejmíň půlku na ex vypil ... naštěstí pak šel k jinýmu gejtu, předpokládám, že se musel zblít jak Dán :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...