Přejít na obsah

Chrona cca kolem 8k


Doporučené příspěvky

Zdravím, opět uvažuju o něčem tikajícím. Nejspíše nějaká chrona. Vzhledem k rozpočtu nejspíš baterkáče.

 

požadavky: tah, stříbrné, 42-43mm, barva je mi asi jedno. Spíš mi jde o další nápady, o kterých nemám tucha...ať je větší výběr.

 

už jsem tu něco pročetl, ale bylo to v mnoha vláknech, tak svoje tipy můžete soustředit sem. Asi nejspíš nechci Japonce (takže Seiko Sportura nejspíš ne). Koukal jsem na Certinu, Tissot...tak budu rád i za jiné nápady

 

docela se mi zamlouvají tyto Tissoty https://www.timestore.cz/Znacka/Tissot-303/Tissot-V8-20550?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=%5bP%5d+7001+-+10000+K%C4%8D+(skladem)&utm_content=Tissot+T039.417.21.057.00 

 

tak takový nástřel. 

nebo tyhle Cepelíny 

 

Díky

post-13404-0-98796600-1506015644_thumb.jpg

post-13404-0-96098800-1506016707_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to asi trochu mimo zadání, ale low-cost chrona Timex by mohla třeba potěšit :) Je z čeho vybírat, cena vcelku příznivá...

Jestli to chceš jen na lítání s košem, jsou až moc dobré.

 

Z xy modelů třeba TW2R24900

 

51YzrUDgTYL.jpg  

 

nebo černé, sportovní, racing ...  T2P043CB

timex-kaleidoscope-chrono-t2p043cb-mens-

Oba modely mají WR 50m, 42mm, minerál a INDIGLO !

Zdroj obrázků : internet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch chrono Certin v quartzu je poměrně dost a rozmanitých, ale moc kolem 8 to asi nebude, spíš tak kolem 12. A když už quartz a chrono ze švýcar, tak není lepší ušetřit třeba na precidrive. Jasně je to tak 3x tolik, ale zase už je to někde jinde, než masový švýcarský quartz, když už nechceš japonce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Těch chrono Certin v quartzu je poměrně dost a rozmanitých, ale moc kolem 8 to asi nebude, spíš tak kolem 12. A když už quartz a chrono ze švýcar, tak není lepší ušetřit třeba na precidrive. Jasně je to tak 3x tolik, ale zase už je to někde jinde, než masový švýcarský quartz, když už nechceš japonce.

navýšit rozpočet bohužel teď nemám v plánu. 10k je max strop. Ale neplánuju kupovat hned zítra, spíš vánoce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste tak z hlavy ta retro Vratislavia. Jinak Tissot bude za ty penize asi nejvic hodinkova znacka, design taky nemaji spatny.

Ty Vratislevia jsem mu chtel tez doporucit, ale je to uplne jinej vzhled, nez ty vsechny ostatni, tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste me napadla jedna znacka - zacina na F a jejich starsi chrona ( napr tdf 2007 ci 2008 nejsou ani moc velky a osklivy, ze by to slo- snad ).

A stale se prodavaji jako nove.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čistě teoreticky, kdybys navýšil rozpočet:

 

http://www.hodinky-junghans.cz/sportovni-hodinky-junghans/4210005-junghans-0144202-1972-chronoscope-solar-4000897388430.html

Upraveno uživatelem pepyczek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...