Přejít na obsah

shop FORaSEC.com - Magrette


Doporučené příspěvky

Zdravím pánové, zaujaly mě a přemýšlím nad nákupem hodinek Magrette, víc a víc se mi líbí výroční Moana Pacific v titanové verzy. Mimo jejích původní website je možně je předobjednat i na www.forasec.com což je evropský shop. Tak by mě zajímalo zda máte nejaké zkušenosti s tímto shopem? Myslím že kolega vrcan něco od nich bral..

http://webshop.forasec.com/webstore

A co říkáte na ty Moana Pacific, vypadají slibně

post-22859-0-38865100-1506254282_thumb.jpgpost-22859-0-59780200-1506254293_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakupoval jsem teď na jaře a shop úplně bez problémů - komunikace mailem i na FB rychlá a k věci, hodinky dorazily pěkně zabalené přesně dle dodaných info. A MPP Magrettky jsou zase o kousek hezčí než ty předešlé... I když já jsem takovej šťoura, takže bych chtěl tuhle modrou verzi v titanu, ale s cifrem z nových Magrette Diverů, který je jednodušší a přehlednější.

 

Ale pokud se Ti líbí tak, jak jsou, tak bych do nich šel - dostaneš k nim krásný kožený pouzdro plus určitě nějaký řemen a NATO navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pekny, pekny! Padnou ti vyborne

 

Díky, hodiny jsou na ruce v pohodě ikdyž gumu moc nemusím tak jsou pohodlný..

 

Moc pěkné, tak ať jsi spokojený a vydrží ti. Já mám svůj model už pěknou řádku let a stále mě baví.

Také díky, koukal jsem že máš tu černěnou verzi Tiki..taky sexy kousek. Nechával jsi je už někde servisovat? Co Miyota, šlape v pohodě? Jsem zvědavý jak si povede to "švýcarský" STP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...