Přejít na obsah

Nové univerzálne hodinky


Doporučené příspěvky

Jsou to určitě dobrý hodinky, ale mně by se to okoukalo docela rychle. Nevím proč, ale nebýt tam ten nápis Certina, tak mi to připadá tím designem jak laciná Čína z Ebay.

 

Zdravím ťa, musím ti to potvrdiť. Už po necelej hodine som v nich nevidel nič výnimočné a navyše ma začala iritovať Quartzová sekundová ručička, takže putujú na výmenu za Tissot Visodate http://www.watchshop.com/mens-tissot-visodate-automatic-watch-t0194301603101-p99937365.html

Konečne chápem prečo u Vás rotujú hodinky tak často.

post-59773-0-06769200-1506797672_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Když už si nadhodil ty Češtiny, tak mě se ve výběru ještě hodně líbila tahle limitka: https://www.hodinky-damske-panske.cz/c0264071608710/a-46862/ Jsou trochu podobné těm, cos poslal na výměnu, tak se ti asi moc líbit nebudou,ale jsou to automaty s 80ti hodinovou rezervou chodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie limitne automaty sa mi tiež až tak nepáčili aj keď sú krajšie ako tie DS Quartz. Dnes som si bol konečne po Tissoty a naozaj som so svojím výberom spokojný. Na začiatok myslím veľmi solídne hodinky, ktoré sa skvelo nosia. Keď trocha zmekne remienom, tak to bude ešte lepšie. K ním sa pýta ešte nejaký športovejší model, ale to už mám čas pomaly vyberať.

 

post-59773-0-00695100-1507387659_thumb.jpg

post-59773-0-86764300-1507387663_thumb.jpg

post-59773-0-42891600-1507387668_thumb.jpg

post-59773-0-58200500-1507387673_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás,

 

chcel by som poradiť od skúsenejších. Nosil som moje Visodate do štvrtka do sedemnástej hodiny, kedy som ich zložil z ruky. Meraním podľa presného času mi vyšla odchylka +2 sekundy za dva dni z čoho som bol šokovaný, ako sú presne nastavené.

 

Nastal však problém. V piatok som ich pri rannom zhone zabudol doma a keď som sa vrátil domov po štrvtej tak už stály od 2:15 (nevydržali ani 24 hodín, a nie 42.). Zrejme poobede a nie v noci sa zastavili a neboli plne natiahnuté. Tak som ich vzal na ruku, že ich opäť rozbehám pohybom. Samozrejme som rukou pohyboval viac ako zvyčajne, ale vôbec sa nerozbehli. ani po 4 hodinách Tak som chytil návod kde písalo, že treba otočiť korunkou aspoň 30 krát. Samozrejme som priebežne sledoval, či sa nerozbehne sekundovka. Nič sa ale nestalo. Zároveň som sa dočítal na internete, že naťahovanie by malo ísť vcelku ľahko, ale mne sa zdalo, že už od prvého otočenia to bolo ťažšie. Mne to prišlo v pohode, keďže som to nemal s čím porovnať. Keďže sa stále nerozbehli, tak som sa dočítal, že majú kĺznu uzdu a keď je pružine plne natiahnutá, tak prešmykuje a má sa plynulo otáčať. To by malo byť po 80-tich otočeniach. Keďže som myslel, že sa nemám čoho báť, tak som im dal ďalších 50 otočení. To už som ale pochopil, že niečo nebolo v poriadku, už keď som prišiel domov.

 

Našiel som diskusie, kde presne toto riešili majitelia týchto hodiniek po pár dňoch, keď im tiež zastali a mali rovnaký problém, že korunka sa naťahovala vcelku ťažko. Samozrejme ich vezmem k AD, ale keďže som teraz mimo mesto, tak najskôr zajtra večer alebo v pondelok. Chcem sa ale spýtať, či som ich tým náťahom nemohol nejako viac poškodiť, či už podstatne alebo mierne. Správne sa mali hodinky natiahnuť znovu už na mojej ruke, takže museli byť poškodené už keď zastali. Vopred ďakujem za rady a odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...