Přejít na obsah

Dokusanovo podzimní vystřízlivění


Doporučené příspěvky

Neberte to jako nepovolenou podporu prodeje (stejně to mých vlákno nikdo nečte) , ale sakra pořád mě ty Wardy štvou, ten cifr je parádní, ruční nátah, krasnej strojek. Škoda ty velikosti. Ale je to prostě tím, že jak jsou tenký tak vypadají větší. Měl sem vzít ty Square. Ale i u těch jsem četl, že působí větším dojmem, než co se od oblekovek čeká.

post-44633-0-94332700-1507738631_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak mi definitivně hráblo a koupil sem další digitalky. Nejtenčí Gshock ever v mé oblíbené modré. Uvidíme za jak dlouho dorazí.

Da se to nějak léčit? Chci nosit jen jedny hodinky a nic dalšího nekupovat.

 

Nevím, nějaký velký životní otřes by možná tu posedlost přesměroval. Nebo třeba zombie apokalypsa, zrovna se dívám na Fear the Walking Dead a tam se životní priority změnily rychle. ;-) Ale za normálních civilizačních okolností nevím nevím. Tak například já jsem tak dlouho kroužil okolo těch Zenitek s modrým cifrem, co jsem ti je doporučil jako oblekovky, až jsem dnes podlehl. Takže příští týden za účelem zachování přiměřené míry šílenství dám dvoje hodinky do prodeje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad Accutronama jsem kdysi přemýšlel, ale myslím, že na mě budou velký....

 

Tož já mám hodně malé zápěstí a sednou mi. Nosí se příjemně. Jako vyslovené decentní oblekovky jsou pro mě velké, ale k obleku na standardní dopolední obchodní jednání jsou OK. Než je prodám, napíšu sem recenzi, ať nemám pocit, že jsem je měl zbytečně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na koženém natu vypadají taky dobře, ale moje jednička pro tyhle hodinky je naprostý originál:

http://www.monkeyswag.com/mod-watch-strap-admiralty-grey.html

Já k nim mám přesně tohle, ale origo nato CWC se signovanou sponou. Ale je trochu jeté. Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...