Přejít na obsah

Dokusanovo podzimní vystřízlivění


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Měl jsem nutkání koupit nějaký baterkový skorooblekovky, pořád jsem chtěl nějaký Londziny, ale nakonec budu mít v rámci úspor Premiéry od Seika. Už sa na ně těším, jsou bez vterinovky,na tahu a s modrene má ruckama. Takový kompromis, čistý oblekovky bych asi nevyužil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hodinky k saku či obleku vyřešený. Premiéry mě sedly a plní vše co jsem od nich očekával. Vzhledem k ceně, za jakou se ke mě dostaly, parádní volba. Úsporu investuju do nějakých univerzalnejsich potapek. Musím se zamyslet. Vzhledem k tomu, s kým mám poslední dobou pracovní schůzky, to nemůže být žádný homage, či něco zřetelně inspirovaneho. Takže budu hledat svebytny design. S cenou zatím vnitřně bojuju. Zatím sem si nastavil 20k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak spíš než o podzimní vystřízlivění se u mne aktuálně projevuje zimní vábení. Zatím odolávám. Ale mám nějakou potřebu si koupit nějaký zajímavý hodinky 20-30k spíš univerzalky. Mám úplně roztristene názory. Chvíli uvažuji o radiocontrolled Citizen ech, chvíli o nějakých zajímavých Seiko, pak mě velice lákají bronzový Tridenty od Wardů. No a úplně nejvíc nejvabivejsi jsou zde inzerovane JeanRichard 1681 Small second. Past.

Jo a ještě LHC :)

Ale zatím tunim Amfibie :)

post-44633-0-88208100-1514546340_thumb.jpg

post-44633-0-85513400-1514546354_thumb.jpg

post-44633-0-66252400-1514546364_thumb.jpg

post-44633-0-01435800-1514547161_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...