Přejít na obsah

Omega kolem 50 000


Doporučené příspěvky

Nazdar, chlapi. Tohle je pro mě takové informativní téma. Chci si udělat radost a uvažuju o koupi nějakých pořádných hodinek. Určitě bych chtěl koupit starší, jak už název tématu napovídá. Problém je, že jsem se doteď pohyboval jen okolo Prim a Seiko a Omega mi zatím dost uniká. Proto bych rád zjistil, co se dá přibližně pořídit a určitě si rád nechám poradit od ostřílených borců tady.

Můj budget je přibližně 50 000 max.

Moje představa je Speedmaster, ale tam už se cenově určitě nevlezu a na ty si asi ještě počkám, než k nim dospěju :) Další alternativa jsou nějaké dobré potápky v automatu. Velikostně ideálně do 42 mm.

Budu rád za každou radu. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty jsem se díval, akorát jsou na mě moc stříbrné :) Určitě to ale budou super hodinky.

 

Omega Seamaster Professional 2254

U těchto nějak nezvládám ty ručky. Působí na mě tak nějak "lacině"... Ještě v kombinaci s tištěnými indexy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

All: Vyplatí se připlatit za ten Co-axial?

Nevyplatí. Stejně to houby poznáš... ale zase ti to může přinést ten pocit, že ho tam máš a pak to je k nezaplacení :-) Jinak teda SMPc můžu jenom vřele doporučit. Co je mám, tak se všechny ostatní hodinky dostávají na ruku jen velmi sporadicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nevyplatí. Stejně to houby poznáš... ale zase ti to může přinést ten pocit, že ho tam máš a pak to je k nezaplacení :-) Jinak teda SMPc můžu jenom vřele doporučit. Co je mám, tak se všechny ostatní hodinky dostávají na ruku jen velmi sporadicky.

A je teda reálné je sehnat do těch 50 tisíc? Vypadají úžasně!

Upraveno uživatelem Fade
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projdi tady inzeráty i sekci uzamčené a tam si uděláš docela představu. Myslím, že do 50 (a asi hravě i celkem dost pod 50) pořídíš "vlnkované" bondovky - a ty mezi náma rozhodně nejsou špatná volba. Keramiky mám pocit jsem tady viděl naposledy kolem 65... ale když už si nad tím začal přemýšlet, tak stojí za to ten budget trochu nafouknout. Prohlidni si je někde v reálu a budeš mít jasno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já si myslím, že čas aby šly keramiky za pade ještě nenastal. Na chrono 24 nejlevnější z Německa za pětapade bez papírů a ještě bez dopravy. Jediná šance sledovat tady prodejní vlákno. Já bych přišetřil a šel do nových z venku od ověřenýho prodejce v komplet balení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak se mi podařilo zvednout budget přibližně na 75 tisíc. V tomto případě jsou ve hře i starší hesalitové Moonwatch. Máte i jiné tipy? Měl jsem teď na ruce kamarádovy safírové Moony a hlodá mě to strašně. V případě starších mě děsí cena nadcházejícího servisu. Jak to vidíte vy? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho bych se nebal...spis zalezi k cemu je chces používat...smpc bych nesundal z ruky ani na sport a tak...kdyzto o moony bych mel proste trochu strach...

Navic musis brat v potaz u smpc keramickou lunetu-oproti moonum to beru jako vyhodu...

Srovnávat ale smpc s moony podle me nejde :)

Preju stastnou ruku pri vyberu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...