Přejít na obsah

Fotka

Eterna Heritage Military 1939

eterna heritage military reedice pilotky

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 9 275 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 28.září.2017 - 14:34

Hoši, už ňa z teho jebe. Rači než si to rozmyslim, tak sem šópnu tydlecty epesní Eterny. Teťka něgdy v októbru se mnó budó dva roky.
Hoši, to se tak blbě fotí totok, že sem šópnu fotky, co jsem vyfotil v prubjěhu. Snad sem přidal dost teho kontrastu, toš by měly jit na dračku.
Hoši, je to limitka. Pózdro krásnéch 40mm. Nošky zahnuty, jak se u slušné holky patři. Cely pózdro se blyšči jak psi gule, toš se to dost stupidně foti, ale só tadyk takovy kómáci, keři to stopro vyfotijó daleko lip. Taky na tym só jakysi ty vlásečnice, to jo. Ale jebnuty to nigde neni. Ani žádny ty vrypy nebo jag tomu řikáte. Fakt jako. Nekecam.
Hoši, safir je furt jedna báseň. Jen rymovat. Je takové vypóklé, tag to vypadá dost gut jako.
Hoši, nélepči só ty zlaty ručky. Ty jako jo. Ty ti, voe, zahrajó takovó podivanó, že ti z toho potečó sliny eščě dva dni.
Hoši, ale levny to nebude. Neni to žádná levná děfka. Pilotky jak lusk. Mavericka to z vás sice neudělá, ale Fajtl taky dobry, ne? 31,990 Ká čé, hoši. Slevy klasicky dle xichtu. Nijak na to ale nechvácu, toš s nějakyma figlema děte do řiti.
Hoši, krabica a šecko k temu je. Rači bych to dal někde osobně. Teď su na Hané, v ponděli budu ve Štatlu a od ponděli od večera zas v Cajzlhradu, toš su celkem varijabilni.
Hoši, neváhéte, ja? Do cifru nacpete celé barák, gdo z vás to má?

Přiložený soubor  4BBFBD9C-B331-42FB-BC1B-76857FF3EE38.JPG   130,25K   160 Počet stažení

Přiložený soubor  FullSizeRender(4).jpg   201,48K   142 Počet stažení

Přiložený soubor  612F035F-EC53-4172-97CD-540621E486E9.JPG   143,88K   127 Počet stažení

E1.png

e2.jpg

e3.JPG

thumb_Eterna_collage_1024.jpg

thumb_IMG_7436_1024.jpg

thumb_IMG_8398_1024.jpg

Ešče nějaky ty wristšoty
Přiložený soubor  DE445071-8BCF-467C-B0FA-0A03EA71A469.JPG   121,3K   112 Počet stažení

Přiložený soubor  FullSizeRender(3).jpg   162,79K   109 Počet stažení

Přiložený soubor  FullSizeRender(2).jpg   132,81K   128 Počet stažení

Přiložený soubor  FullSizeRender(1).jpg   252,54K   101 Počet stažení

Přiložený soubor  FullSizeRender.jpg   217,17K   104 Počet stažení

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#2 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 9 275 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 1.říjen.2017 - 19:34

Hosi, za dvacku je fakt nedam. A je vlastne desna picovina je prodavat. Servus.

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:eterna, heritage, military, reedice, pilotky