Přejít na obsah

Traser P68 Pathfinder


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Už brzy budeme mít obě varianty (black, blue) u nás, takže si je zvědavci budou moci vyzkoušet. Sám jsem zvědavý, jak se chytí .. u Traseru po delší době dle mého zajímavý počin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když vnitřní lunety ovládané korunkou nemusím, taky mi obojí přijde osvěžující po barevné i typografické stránce.

 

Škoda jen té matoucí (a zjevně i proto nefosforeskující) 13-24h stupnice - a hlavně osazení černých M+S ručiček, patřících spíš na celoplošně svítící ciferníky P67.

Z modelů s kontrastníma ručkama jde čas v pohodě odečítat i ve dne - ale kolik hodin je na "produktovém snímku" P68:whistling:

post-18308-0-99544400-1507413826_thumb.jpg20225902_810573089119564_218479254284166s-l300.jpg

...A když už tu v rámci "uživatelské zpětné vazby" rýpu do nových modelů: Smím se zeptat k čemu (krom navýšení nákladů) slouží podsvícená "podtržítka" ve výřezech po stranách loga H3 - a proč výrobce ty dvě trubice radši neosadil pod průsvitné datové okénko, když na modelech za polovic to umí a inzeruje to jako významnou praktickou fíčuru?  :huh:

1506772090_1382df204102a13940315631292edtraser-outdoor-pioneer-chronograph-silik

 

Jsem si vědom že ani za jedno nemůže pan Štencek nebo Helveti - jen mě zaráží že ve správní radě "světového švýcarského výrobce" (dtto Victorinox a další) nesedí nikdo, kdo by aspoň takto evidentní lapsy pánům designérům dokázal omlátit o palici dřív než přijdou do výroby...  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za podněty. Je pravda, že některé "vychytávky" sami moc nechápeme. Zkusím to sepsat Kubsonovi a třeba se nám podaří dostat kloudné odpovědi a nebo aspoň příslib, že přehmaty opraví. Černá minutovka je v tmavé variantě opravdu nesmyslná.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

docela mne tyhle hodinky zaujaly. Co v tom je za level ETA2824? Standard? Elaboré? Nebo něco lepšího? A nikde jsem nenašel informaci/fotku, jestli to má průhledné dýnko. Čuchám zradu ... s tím, že nemá :-( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela mne tyhle hodinky zaujaly. Co v tom je za level ETA2824? Standard? Elaboré? Nebo něco lepšího? A nikde jsem nenašel informaci/fotku, jestli to má průhledné dýnko. Čuchám zradu ... s tím, že nemá :-( 

 

Průhledné dýnko hodinky nemají. Viz pár našich fotek tady

Level strojku bych musel zjistit u výrobce. Jestli tě neodradilo to dýnko, napiš SZ a já zkusím štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Tak jsem si je nakonec pořídil, skoro nový, ani škrábanec, full package, za cenu low-cost Seiko. Akorát nějak teď nevím ... jsou mi velký, nejsou mi velký? 🤔
Na ty redukovaný Omegy jsem si tak zvykl, že jsem z těch Traserů vykulený jak jsou macatý

370DDD6C-8894-45C5-9266-B61051F8D904.jpeg

46222406-B252-4E5F-B55A-19DB58841F0B.jpeg

0717CEDC-49C6-4059-812E-1B02414D76C3.jpeg

Upraveno uživatelem eLzyx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když na to tak koukám, tak mi hlavně přijdou zbytečně vysoký. Asi půjdou z NATO strapu do klasického tahu. Tím bych je snížil o dobrý 4mm, nepůsobily by tak odstávajícím dojmem. Nebo zkusit nejdřív nějakého gumáka, než budu za 100€ objednávat origo tah? 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost dobrý. Na tritium jsem ujetej. Už několik let nosím denně GWS diver pro a zatím moje jediný nej. Ještě občas ponosim Traser 5904 trooper a nebo supersport quartz, ale ty už tolik nesvítí. 

Tritium je prostě bomba a nic jiného za mě na ruku nedám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...