Přejít na obsah

Fotka

PS II bronze limitka fóra, nodate

PSII Elton bronz Prim sport II

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Dzos

Dzos

Megazávislák

• Member_50
  • 2 047 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:nějaké by byly ...
    O,H,L

Publikováno 2.říjen.2017 - 17:30

Přenechám místo resp. nabízím k budoucímu odběru limitku fóra Prim sport II bronz noudejty. Číslo 48. Hodinky byly určeny pro osobu, která už bohužel není mezi námi živými, takže pro mě ztrácí smysl. Já je nosit nehodlám.

Aktuální stav je takový, že je zaplacená záloha, pouzdra ve výrobě a dodání hotových hodinek někdy v termínu listopad/prosinec. Představuji si to tak, že hodinky převezmu a bez rozbalení přepošlu budoucímu kupujícímu. Zaplatit tedy budu chtít až při dodání hotových hodinek. Teoreticky, ale to musím ověřit, jestli je to možné, bych mohl nechat přeposlat hodinky rovnou z Eltonu budoucímu majiteli, aby nemusely jít přeze mě. Více v SZ.

No a nakonec co za to. Chci jen to, na co mě to celé přijde.

Takže Cena z Eltonu je 13 100 Kč a to včetně 1 náhradní plastové lunety. Strojek 68.4 vč. servisu u Valjouxe přišel na celkem 700 Kč. Dohromady tedy 13 800 Kč, při přeposlání ještě prosím 100 Kč na pošťáka.

Poslední info, z Eltonu mi psali, že stojek jde v toleranci zhruba + 10 - +30 sec/den.

Toť vše.

#2 Conrad

Conrad

Megazávislák

• Member_50
  • 3 721 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 2.říjen.2017 - 17:37

SZ

#3 Dzos

Dzos

Megazávislák

• Member_50
  • 2 047 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:nějaké by byly ...
    O,H,L

Publikováno 2.říjen.2017 - 20:00

Zajemcu nekolik, momentalne jsem jen na mobilu a nesnasim psani na virtual. klavesnici. Odpovim Vam vsem o neco pozdeji, az sednu k pocitaci. Dekuji.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:PSII, Elton, bronz, Prim sport II