Přejít na obsah

12 měsíců


Doporučené příspěvky

Zdravím vás a žádám o názory a návrhy.Ke čtyřicátinám bych se rád obdaroval něčím kvalitním na ruku. Jelikož doma mám samé potápkové modely,tak bych radši něco mimo tuto sféru. Zjistil jsem,že OWG ze mne prostě nebude..Na hledání a koupi mám 12 měsíců.Požadavky: alespoň mytí rukou by měly vydržet,občas mám na sobě i oblek a k němu moc potápky nejdou,cena okolo 4000 ? +/-1000 . Nemusý být nové.... a teď babo raď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moony beru jako takovou jistotu,kterou asi nejde nic pokazit,ale co kdybych něco přehlíd né? Tak si radši necham poradit. Prolejzam to tady horem dolem,no však to znáte. Nerad bych si vybral něco,co by pak jen leželo doma. Prostě chci hodinky,který si už necham a budu je občas s radostí nosit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmiňuješ potápky ve stávající sbírce, bylo by fajn kdybys byl konkrétnější, protože nové hodinky by je měly nějakým způsobem doplňovat. Myšleno tak, že např. pokud máš vše s černým cifrem, něco s bílým by to dobře doplnilo. Atd.

 

Jinak rozptyl 80-130k už je hodně slušný.

 

Takhle na první dobrou a bez dalšího škatulkování mě napadají IWC Ingenieur - 3239 pokud je důležitý parametr výška pouzdra a nevadí ?jen? ETA za ty prachy, nebo 3228 s inhousem. Případně Fliegerchrona, třeba Le Petit Prince.

 

Nebo tyhle Primera, naprostá krása:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/110611-zenith-el-primero-36000vph-white/?hl=zenith

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsme my dvojčata? Jsem taky 9 :-))

Gratuluju, dvojcata ne, me bude za rok o 5 let vic nez tobe ( a tak daleko ja hodinky nevybiram :-)).

Zkus jeste upresnit par veci - ja bych ti doporucil porozhlidnout se i u fortisu, ale to bych tu mohl par lidi urazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak bondovky mě nějak neberou a k obleku jdou asi tak stejně jako moje elton sporty,když jim dam kůži. Prostě,tak nějak,z nouze ctnost. Jak jsem psal. Vše mam potápkové,od Orlíků přes ES LE po Doxa 5000 které teď momentálně taham nejvíc a tak bych rád něco odlišného. U moonů je velká deviza to,že vypadaj super jak na tahu,tak na kůži či natu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty IWC ne.Tvar pouzdra se mi nepasuje. Už jsem na ně koukal několikrát,ale nějak jim nemůžu přijít na chuť. Jinak El Primero...to je jiná. Ty se mi zamlouvaji moc. Co se barev cifru týče,tak mám bílé Igeny a popravdě,moc je nenosim. Za poslední rok byly na ruce všeho všudy tak týden.

Upraveno uživatelem bob.zizka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zkusim co nejake Grand Seiko? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som sa asi priklonil k Omega Moonwatch. Jediná nevýhoda pre mňa je, že nemajú dátum, ale je to len moja preferencia, neviem či ty dátum požaduješ alebo nie.

 

Značku Zenith moc ľudí nepozná a drvivá väčšina si myslí, že sú ruské.  :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, to fakt věříš, že to budeš vybírat rok?:-)) Tady se ta diskuze uzavře za dva dny a do tý doby se může stát, že koupíš a prodáš dalších 5 hodinek:-) Kup si tady Moony aby sis na ně udělal názor a když to nebude ono, tak je pustíš za v podstatě to samý co tu koupíš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...