Přejít na obsah

3D tisk


mireg_san

Doporučené příspěvky

pěkně to vypadá ... kloubouček. 

Neuvažovali ste na tu odkládací plošinku nalepit nějaký buď semiš nebo naopak pro zlepšení protiskluzu pogumovat ... 

 

Já mám doma takovou tu protiskluzovou síťovinu, ta by tam klidně lípnout šla, ovšem hodinky bez problémů drží i bez ní, takže ani není potřeba. Leda něco takového použít, aby byly hodinky jak v bavlnce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevydržel jsem čekání na design stojánek a objednal naprosto jednoduchý z prvního postu. Poklona za rychlost - 28.10 začátek konverzace s Mirkem, 2.11 6 kousků doma :-)

U těžších hodinek nan tahu, nutnost buď na neklouzavou podložku, případně nechat zvýšený okraj pro zachycení.

Za mě spokojenost.

post-1998-0-37922400-1509719691_thumb.jpg

post-1998-0-87972500-1509719780_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za hezké fotky. Ta rychlost byla čistě náhodná, měl jsem zrovna volno na tiskárnách.

Jestli někdo čeká na design stojánek alá Bells, neváhejte mi sem napsat. Je to takový open source že se asi nedostaneme na nějakou jednu "finální" verzi pro všechny. Teď zrovna dělám stojánek menší (130mm) kde se oba kruhy setkávají na třetí hodině kvůli dostatečnému prostoru pro hodinky.

5c2361b1265539229886b39f25fbc2a5.jpg

Jinak samozřejmě Bellsova původní verze je připravená jak pro tisk, tak pro modifikace...42087a87101241b6c7c4f45ebb3d8264.jpg

O rozmanitosti svědčí třeba tento návrh s dokovací stanici pro iPhone...39d3276b3f7b9c1c09c3704a3921f5f2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně to dělám pro iPhone x ale není problém to upravit pro jakýkoliv telefon. U tohoto modelu se počítá s dokováním do USB kabelu který bude pod telefonem jako to mají všechny ostatní dokovačky. Nebo další varianta, za telefonem je opěrka kde by mohla být cívka pro bezdrátové nabíjení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám ti teď jak ukázat renderový obrázek ale podstata je jednoduchá. Na dně otvoru pro telefon bude zasunutý kabel s konektorem pod stejným úhlem jako je opěrka pro telefón. Čili ho jen položíš a mírně docvakneš na konektor.

76918c6d401eb55d0cbc76c6867e0a0c.jpg

Něco jako tento dock akorát telefon bude cca 5mm níže zapuštěný aby tam držel i při nějakém nárazu třeba do stolu. No a USB kabel tam bude mít přesný "kanál" kterým bude prostrčený...

 

Vycházím z něčeho takového...

aa823f0728de803564a0005b3dcf94cd.jpg

Upraveno uživatelem mireg_san
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...