Přejít na obsah

Fotka

Vintage potápky LeGran 37mm ETA automat

vintage submariner styl automat 37.5mm

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
Žádné odpovědi

#1 Dzos

Dzos

Megazávislák

• Member_50
  • 1 695 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:nějaké by byly ...
    O,H,L

Publikováno 12.říjen.2017 - 09:44

Z důvodu přemnožení prodám prakticky nenošené vintážní potápky LeGran.

Koupeny zde:

http://www.ebay.co.uk/itm/282628559838

Shrnu parametry a stav. Z dnešního pohledu jsou to mid size potápky, vel. 37,5 mm. Díky tomu jsou ideální pro někoho s menší nebo "standardní" rukou. Vše podstatné je napsáno v tom inzerátu z ebay.

Co se liší: na ebay inzerovány jako NOS, nicméně nejsou zcela intaktní. Drobné škrábance se nejspíš najdou (pod lupou), byly způsobeny asi nevhodným skladováním. Ale opravdu nic zásadního. Uvádím to jen proto, aby někdo nečekal, že budou jako hodinky přímo z prodejny. Na dýnku stále původní folie. Prodejce jich měl na prodej několik, ty moje mají ciferník bez označení "666 feet" a vteřinovku s lízátkem. Luneta neklikací, otočná oběma směry, má drobné škrábance.

Originál Tropic guma je nová, ale chybí gumový kroužek za sponou (tak ke mě už přišly). Dal jsem tam proto kroužek z koženého řemínku. Funkční to je, kdo bude chtít, sežene si nějaký gumový.

Přesnost a rezervu nátahu jsem neměřil. Datum i den přehazuje v pořádku. Také jsem je neotevíral, proto nedávám fotku strojku.

Já jsem je zkoušel jeden den a také vzhledem k výše uvedenému je neinzeruji jako NOS.

Pouze prodej, cena 6550 Kč vč. pojištěné pošty.

Přiložený soubor  legr1_.jpg   553,04K   73 Počet stažení

Přiložený soubor  legr2.jpg   684,03K   57 Počet stažení

Přiložený soubor  legr3.jpg   183,6K   52 Počet stažení

Přiložený soubor  legr4.jpg   345,31K   49 Počet stažení

Přiložený soubor  legr5.jpg   158,67K   48 Počet stažení

Přiložený soubor  legr6.jpg   380,96K   55 Počet stažení

Přiložený soubor  legr7.jpg   395,56K   55 Počet stažení

Přiložený soubor  legr8.jpg   177,4K   45 Počet stažení

Přiložený soubor  legr9.jpg   164,41K   36 Počet stažení

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:vintage, submariner styl, automat, 37.5mm