Přejít na obsah

hodinky na každodenní nošení do 1000$


Doporučené příspěvky

Přesně tak. Já takhle vracel, bez udání důvodu, C5 Malvern a vše proběhlo v pohodě

 

Jinak ty Wardy nemají průhled na strojek, což je u potapek klasika. Já jen, že to máš v požadavcích.

A od Wardů se mi celkem líbí C65 Tridenty, myslím, že je tady nikdo zatím nemá. Je to takový naprosto jednoduchý nekomplikovany Vintage styl.

ty jsou pěkné, když jsem odpoledne projížděl jejich stránky, narazil jsem na ně Ale už jsou malinko větší. Průhled není podmínka, spíš bonus..asi jsem to tam nenapsal, sorry, moje chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

ty jsou pěkné, když jsem odpoledne projížděl jejich stránky, narazil jsem na ně Ale už jsou malinko větší. Průhled není podmínka, spíš bonus..asi jsem to tam nenapsal, sorry, moje chyba

Právě že nejsou větší. Mají 38 mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

jezis sorry, koukal jsem na c65 mk2...jaký je rozdíl mezi cellitou a etou?

Dle mého názoru téměř žádný, jde o identicky strojek, vyráběny dvěmi různými společnostmi. Sellita byla původně dodavatel Ety. Někdo tvrdí, že Sellita má modernější vyrovni linku než Eta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom takovej jeden subjektivní poznatek. Ty SDGM003 jsou na živo fakt nádherný, wow efekt zaručen. Oproti tomu Certině a Tissotu todle chybí, i když jsou pěkný. Chr.Ward nemám nakoukaný..

 

Zkus najít někoho kdo ty Seika má a uvidíš sám (já bohužel nésu z Prahy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně jsou výborný. Jdi do nich.

Já už je mám zase v hledáčku a marně přemýšlím, jestli mi jiný "ex" chybí víc. Asi ani ne.

 

 

slušný video ze všech možnejch úhlů

pro inspiraci, ty ráčmeny se fakt povedly :cheers:

nevíte prosim kde je koupit? chci novy, zatim se mi moc nedari je nikde najit....jinak tu certinu jsem si prohlizel v helveti a celkem bida oproti seikam za min penez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...