Přejít na obsah

Čím se živíte?


Doporučené příspěvky

Napadlo mě, že by možná bylo zajímavé zjistit, čím se živí členové Chronomagu. Ono dneska najít třeba dobrého řemeslníka, kterého by se člověk nebál pustit do bytu, není jednoduché a lidí, co se živí vypalováním uměleckých obrazů pájkou do překližky už taky moc není :thumbsup_anim: Občas to tady v nějakém vláknu proběhne jako poznámka, ale nic soustředěnýho jsem nenašel. Pokud jsem jen špatně hledal, tak prosím adminy o likvidaci (ne mojí, ale vlákna - nechci riskovat, že se někdo živí jako nájemnej vrah).

 

Takže začnu u sebe: Graphic Designer v reklamní agentuře. Tudíž je jasný, že pokud někomu doma teče kohoutek, tak nejsem ten pravej... :)

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý vlákno. Ja jsem šef teamu v reklamní agentuře. Tak zdar kolego :D

 

Tak to děláme asi opravdu na dost podobným postu ;) Oficiální označení mojí funkce je Head of Art - zní to divně, ale v zásadě jde o to, že mám nastarosti kompletní grafický výstup z Kreáče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšu za peníze. Články do časopisů. Když se poštěstí, tak i o hodinkách :)

 

Doufám,že tyhle perly nejsou od Tebe

 

Jakmile se stáváte hrdým majitelem jakékoliv unikátní strojovny z dílny Breitling, jste v elitní společnosti lidí, kteří patří mezi 16 profesionálních leteckých skupin, dobrodruhů překonávajících bez mezipřistání obvod Země v horkovzdušném balónu, nebo jsou zapálenými fanoušky létání jako John Travolta. Vítejte v rodině! :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím v Rubeně s ještěrkou. Práce je to zajímavá, od března mám ještě dostat funkci požárního referenta. A chceme si s chlapama udělat vzadu na dvorku takovej bunkr.

 

Nic si z toho nedělej až povýšíš budeš jezdit s varanem

Varan komodský je jedním ze 45 druhů z čeledi varanů (Varanidae). Je největším dosud žijícím ještěrem.

Dospělý varan je až 3 metry dlouhý, váží až 100 kg, najedený 150 kg. :baaasmiley:

BTW ty ubrousky jsem měl vzít dvoje ještě jednou dík

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...