Přejít na obsah

Fotka

Casio G-SHOCK GW-9400 Rangeman

rangeman casio holobyt g-shock GW-9400

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 DaveG17

DaveG17

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 236 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Ostrava!!!
  • Fanoušek značky:STI, Kimber, Ruger, TH, ML, IWC, Omega, Seiko. První 3 nejsou hodinky :-)

Publikováno 18.říjen.2017 - 19:08

Chtěl jsem nějaké brutální tooly. Tak jsem je pořídil před 2 lety. Za tu dobu byly celkem 3x ve vodě, několikrát na výletě na horách a 1x na lyžích. To je asi tak první důvod, proč je dávám pryč (už jsem to ze srandy nadhazoval pár dnů zpátky v jejich vláknu). A hlavní důvod je, že jsem jim dneska pořídil sestřičky v bílém, které beztak mimo lyže taky nebudu nosit :-D Komplet balení, nemají žádné šrámy, ťukance ani podobné záseky, jen na sponě je pár známek kancldajvingu - v reálu to není tak děsné a můžu to trochu vzít houbičkou, ale u tohohle typu hodinek mi to příjde zbytečné. Navíc to tam po pár hodinách máte zpátky ;-)

Jsou tu v inzerci v inverzní verzi, tak přizpůsobime cenu - 4800 Kč, osobka v Ostravě, pošta 100 kč.

Přiložený soubor (y)

#2 DaveG17

DaveG17

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 236 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:STI, Kimber, Ruger, TH, ML, IWC, Omega, Seiko. První 3 nejsou hodinky :-)

Publikováno 24.říjen.2017 - 09:47

Up, kilo dolů, cena 4700 při osobce (vč. pivokafe), pošta 100 Kč. :-) Kupec si při osobce může vyzkoušet třeba Monaca...

Tento příspěvek byl upraven od DaveG17: 24.říjen.2017 - 09:47

#3 DaveG17

DaveG17

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 27.říjen.2017 - 16:23

Game over, děkuji chronomagu za prostor, dneska odletěli kocouri k novému panickovi :-)

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:rangeman, casio, holobyt, g-shock, GW-9400