Přejít na obsah

Fotka

Ceník Rolex v jednotlivých státech

rolex

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
52 odpovědí na toto téma

#21 tomas23

tomas23

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 418 příspěvků(y)

Publikováno 6.listopad.2017 - 10:46

U Bechyněho lze platit v eurech a myslím, že i v Carollinu. Cennik v eurech je ale trošku odlišný, než v Německu. Před třemi měsíci byly Suby v Drážďanech o 100€ méně, než v Čechách. V Německu 7750 € a u Bechyněho 7850 €.

#22 blackhead

blackhead

Megazávislák

• Member_50
  • 3 423 příspěvků(y)

Publikováno 6.listopad.2017 - 10:48

V nemecku je nizsi DPH (19 %), tak to bude asi tim.

U Bechyněho lze platit v eurech a myslím, že i v Carollinu. Cennik v eurech je ale trošku odlišný, než v Německu. Před třemi měsíci byly Suby v Drážďanech o 100€ méně, než v Čechách. V Německu 7750 € a u Bechyněho 7850 €.

#23 tomas23

tomas23

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 418 příspěvků(y)

Publikováno 6.listopad.2017 - 11:10

Jj :)

#24 matt81

matt81

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 409 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:flying, watches, cycling and more fun

Publikováno 7.listopad.2017 - 00:13

Toho jsem si taky všiml. Jsou tam i ceny modelů představených na Baselworld 2017. Beru to tak, že v některých státech nedošlo delší dobu ke změně standardního ceníku a jsou pouze přidávány nové modely. 

Pokud je zde někdo v této věci zběhlejší a pohybuje se v Kanadě či Japonsku, tak info vítáno. Rád si rozšířím obzory. 

Mam tu cest parkrat do roka zavitat do Japonska a ten cennik je teda velmi funny...

Rad by som autorovi takto na dialku potriasol rukou a neprestavam sa cudovat ako takuto blbost moze niekto pustit do eteru. Ano, je pravda ze niektore modely napr Datejust tam clovek kupi vyhodnejsie, ale na GMT, Submariner a Daytony zabudnite. Napr take Daytony 116500LN som tam este nevidel, dokonca na ne vacsinou ani neberu objednavky, Submariner Date tiez obrovska bieda ( napr zabaky som tam videl zatial iba raz v Osake ) a ako tak tam maju dostupne iba GMT-cka a aj to iba klasicke cierne a za cenu velmi podobnu ako v nasich koncinach...

#25 hunyady

hunyady

Začátečník

• Members
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 8.listopad.2017 - 20:16

Jak jsem psal hned v úvodním příspěvku. Tabulka pochází z Rolex Forums. Počítám, že tam tématu rozumí a nikdo co vím, tak aktuálnost ceníku zatím nerozporoval. Já si jen dal tu práci a převedl všechny ceny na koruny. Tabulka má sloužit čistě pro zajímavost. To, že některé modely jsou obtížně dostupné je jiná věc.

Mam tu cest parkrat do roka zavitat do Japonska a ten cennik je teda velmi funny...

Rad by som autorovi takto na dialku potriasol rukou a neprestavam sa cudovat ako takuto blbost moze niekto pustit do eteru. Ano, je pravda ze niektore modely napr Datejust tam clovek kupi vyhodnejsie, ale na GMT, Submariner a Daytony zabudnite. Napr take Daytony 116500LN som tam este nevidel, dokonca na ne vacsinou ani neberu objednavky, Submariner Date tiez obrovska bieda ( napr zabaky som tam videl zatial iba raz v Osake ) a ako tak tam maju dostupne iba GMT-cka a aj to iba klasicke cierne a za cenu velmi podobnu ako v nasich koncinach...

#26 Funthom95

Funthom95

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 415 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!

Publikováno 8.listopad.2017 - 20:39

Jak jsem psal hned v úvodním příspěvku. Tabulka pochází z Rolex Forums. Počítám, že tam tématu rozumí a nikdo co vím, tak aktuálnost ceníku zatím nerozporoval. Já si jen dal tu práci a převedl všechny ceny na koruny. Tabulka má sloužit čistě pro zajímavost. To, že některé modely jsou obtížně dostupné je jiná věc.

mě to srovnání potěšilo, díky, že jsi je sem hodil, ušetřilo mi to dost času

#27 blackhead

blackhead

Megazávislák

• Member_50
  • 3 423 příspěvků(y)

Publikováno 8.listopad.2017 - 21:10

Tak tohle je cenik AD, ne srovnani dostupnosti a podpultovych cen, ne?

#28 matt81

matt81

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 9.listopad.2017 - 02:25

Tak to mi je uplne jasne...len som chcel podotknut ze cennik sice moze byt "pekny", ale realne to za tie peniaze v Japonsku len tak lahko clovek nezozenie. 

Napr dostupnost zabakov je v Japonsku asi taka, ze kto ich nahodou ma v obchode, pyta za to nieco taketo... ( a u AD som ich tu videl iba raz cca 3 roky dozadu ) 

https://www.thewatch...oduct&id_lang=1

Takze ano, ceny Rolex v Japonsku su teda asi jedny z najlepsich vo svete...chcel som vsak napisat ze ak tam niekto cestuje a mysli si ako lacno nakupi napr Suby a podobne tak aby nebol sklamany.

#29 JohnDoe

JohnDoe

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 443 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:ROLEX, ACS, <III>

Publikováno 13.prosinec.2017 - 22:04

Vidi krome me jeste nekdo dalsi v CR na rolex.com u jednotlivych modelu ceny?

DEi GRATiA ROLEX

#30 Cyber

Cyber

Megazávislák

• Member_50
  • 3 992 příspěvků(y)
  • Bydlí:tak nějak všude

Publikováno 13.prosinec.2017 - 23:53

Vidi krome me jeste nekdo dalsi v CR na rolex.com u jednotlivych modelu ceny?

Vidí to všichni, kdo nemají slepeckou hůl :)

Nepoužívám tapatalk, takže mi z něj nepiště, díky :)

#31 matt81

matt81

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 13.prosinec.2017 - 23:54

Tak myslim ze nas bude viac co tie ceny vidia... ( maju to tam uz dlhsi cas )

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od matt81: 13.prosinec.2017 - 23:54

#32 JohnDoe

JohnDoe

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 443 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:ROLEX, ACS, <III>

Publikováno 14.prosinec.2017 - 07:51

Tady to najednou zni, jako by slo u uplnou samozrejmost, ale ceny se na uzemi CR tak dlouho neukazovaly, ze me to zkratka hodne prekvapilo. To jsme stoupli...

DEi GRATiA ROLEX

#33 hulk

hulk

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 451 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:hudba (EBM)
    auta
    vily - funkcionalismus
    hodinky :-)

Publikováno 14.prosinec.2017 - 15:27

cellem me cena GMT blnr v Kanade prekvapuje. Ja vim ze u nas je jejich nakupka 178 tis. Kc a oni to za to prodavaji????

#34 Locky

Locky

Závislák

• Member_50
  • 781 příspěvků(y)

Publikováno 15.prosinec.2017 - 11:21

Hulk: Pro Kanadu jsou v prehledu ceny platne k 03/2015, coz by i odpovidalo. :) Jinak jak se da zjistit nakupka jednotlivych modelu? :o

#35 kesko

kesko

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 52 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha/Pardubice

Publikováno 25.leden.2018 - 11:05

V Carolinu ted "nove" od tohoto roku nabizeji kurz 1 EUR = 26 Kc. To ma k vyhodnemu kurzu stale jeste daleko...

#36 Tommy_PP

Tommy_PP

Závislák

• Member_50
  • 851 příspěvků(y)
  • Bydlí:Canada
  • Fanoušek značky:Rolex, vintage watches

Publikováno 29.leden.2018 - 20:27

Nezabudajte, ze ceny v Kanade sa uvadzaju pred sale tax, nakolko kazda provincia ma tu sale tax roznu. Ja zijem v BC tu je sale tax 12%, RP na BLNR je 10,200 CAD plus 12%, co je total 11,424 CAD...stale lacnejsie ako doma :-)

Edit: Kanada ako jedna z mala krajin (ak nie jedina) nezazila zvysovanie RP u Rolex cca 2 roky.

Tento příspěvek byl upraven od Tommy_PP: 29.leden.2018 - 20:28

#37 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 338 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 29.leden.2018 - 20:52

V Carolinu ted "nove" od tohoto roku nabizeji kurz 1 EUR = 26 Kc. To ma k vyhodnemu kurzu stale jeste daleko...

Já teda nevim, ale mně přijde euro za 26,- vcelku fér kurz, za poslední měsíc se prodejní hodnota eura dostala pod 26 maximálně o pár halířů

#38 Mitak

Mitak

Miták

• Member_50
  • 2 580 příspěvků(y)
  • Bydlí:Slovácko

Publikováno 29.leden.2018 - 21:10

No ale jen tehdy, když kupuješ eura obyčejně v bance za turistický kurz. Já kupuju za dva halíře nad střed. Minulý týden jsem kupoval za 25,44 při kurzu 25,42. Teď je to ještě o desetník níž.

Edit: Ale samozřejmě při nákupu běžných hodinek kolem 8000 euro je těch pár ušetřených tisíc pakatel, to už je výhodnější se obrátit na šedé dealery.

Tento příspěvek byl upraven od Mitak: 29.leden.2018 - 21:12

#39 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 338 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 30.leden.2018 - 06:56

Jasný, to chápu...na druhou stranu ještě vcelku nedávno byl u nich kurz 28. Zkrátka 26 už je naprosto v pohodě a daleko k výhodnému kurzu to podle mě nemá

#40 Doq111

Doq111

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 54 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Longines, Omega, JLC, Glashutte O., Lange

Publikováno 25.únor.2018 - 22:11

V carollinu sa da kupovat aj v eur, nie? Zamenit kc za eur v zmenarni za 25.4 a doniest im tam eura.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:rolex