Přejít na obsah

holčička od nás ze vsi


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Strašně silnej příběh a smekám klobouk. takhle vykročit z komfortní zony pro nekoho jiného, koho znáš jen letmo, to se mnou hnulo. Posílám příspěvek a jsem strašně rád i za ostatní pozitivní komentáře..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Také jsem přihodil lopatou, zůstávám pak v úžasu nad tou skromností a energií věc dotáhnout. 

 

Snad se vůči holčičce bude velkoryse chovat i okolí, hlavně to dětské, ale někdy i dospělé. Lidé si dovedou závidět i takovou tragédii. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přemýšlel jsem,co bych Vám dal k vánocům.

Ještě jednou bych chtěl poděkovat za veškerou pomoc,každému kdo si příběh přečetl,pomohl finančně a ukázal mi cestu a směr.

Dárek Vám tedy dám už ráno,je v tom trošku kalkul .  Protože do kila jak psal Liquid už chybí jen velmi málo-ač se to původně zdálo jako scifi.  

Pokud by se někomu zdálo,že nejsem na fotce nějak pěknej ,nebo  ten rozhovor působí hloupě,připomenu Vám,že nejsem moc chytrej kluk. Ale už jsem si na sebe zvykl.  :-) 

 

Charitativní jízda má termín,během jednoho nebo dvou dnů ho sem dám s takovým povídáním a vysvětlením průběhu.....

Ještě jednou všem obrovské díky,přeju Vám krásné vánoce.

Petr.

 

 

noviny.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Protože nejsem nijak výrazně aktivní člen, na vlákno jsem narazil čirou náhodou, když jsem klikl na v novinkách na vlakovou jízdu, jen tak bezdůvodně....a jsem za to rád.

Já se mám dobře, ale jsem od přírody lakomec. Teď jsem si chtěl koupit nějaký laciný g-shocky na plavání, tak si je prostě nekoupím. Příspěvek odeslán a děkuji za možnost být aspoň na chvilku takovým člověkem, jakým bych měl být častěji... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes jsem s pani  Š. mluvil.

Chci, at mate informace ,jaky je soucasny stav a na co vsechno vlastne prispivate.

 

Uz se cerpe,s rozmyslem a spise male castky.

 

Pro malou Elisku zatim neplatime nic,protoze obecni urady ji hradi skolkovne,obedy i vylety a deli se o naklady.   

 

Zakladni skola,kam chodi starsi kluci uz je v kontaktu s VDV ,platime detem skolni obedy,nakup drobnych skolnich pomucek,nejake ucebnice a sesity a platila se zaloha na skolni vymeny pobyt v Anglii,kam ma starsi kluk tento rok jet. 

 

Je super,ze se vse hradi bezhotovostni formou,organizace mezi sebou,skola da podnet vybor posoudi opravnenost a posle k podpisu mamince fakturu. Po podpisu zasle penize.  Pani je moc spokojena s pristupem VDV,komunikace je velmi vstricna a bezproblemova.

 

Nekupuje se zadna vypocetni technika,telefony- drahe a zbytne veci.

 

Penize,co jsme dali dohromady opravdu pomahaji.

Diky.

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...