Přejít na obsah

holčička od nás ze vsi


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Ahoj, občas kouknu kolik se vybralo jen mi tam chybí údaj kolik aktuálně ješě mají k dispozici, aneb je potřeba zase něco poslat nebo je ještě čas... Je někde i tento údaj, nebo to hlídá a včas dá vědět Hopa26?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Diky zdejsimu foru je tam aktualne 142 tisic,coz je naprosto neuveritelna suma.

 

Mnozi z Vas posilaji penize kazdy mesic,tak jak slibili

Co je pro mne naprosto uchvacujici-nepreji si o tom mluvit a nestoji o medializaci,nebo slova diku ,obdiv.....

 

Pres prazdniny se necerpe,penize zacnou odchazet opet na zacatku skolniho roku.

 

 

S maminkou Elisky jsem mluvil zhruba pred tydnem.

 

Mala Eliska bude jeste rok navstevovat materskou skolku,po dohode s pani reditelkou se bude pristi rok hradit z vybrane sumy skolkovne a obedy.

 

Starsi kluk byl na vymennem pobytu v Anglii se zamerenim na jazyk,i tady pomohla nase sbirka.

 

Na dotaz maminky ohledne koupe pocitace jsem dal zamitavou odpoved s ohledem na zamereni sbirky,nechci jit timto smerem-bojim se totiz,ze bychom potom museli casem kupovat pocitac cislo dve a tri ,take chytry telefon atp.Znova jsem ji diplomatickou

formou opakoval,ze lide co pomahaji maji urcite limity a budu jim skladat ucty ,takze nehodlam narusit vybudovanou duveru nakupem neceho,co nebylo v planu.

 

Prijala me vysvetleni,neni to pro ni asi snadne,nicmene respektuje me argumenty.

 

 

Takze sumar,vse funguje na absolutni 1 podtrzenou,penize skutecne pomahaji a co vic -nikdo se na nich neprizivuje,nerozhazuje je ani nezneuziva.

 

To je pro mne nadherne zjisteni.

 

Stejne je ten zivot super. :D

Ode mne na uplnem zacatku takova uvaha,popsana hulvatsky,vztekle,pod vlivem emoci ,i sprosta.

 

 

Jako inspirace byl pro mne Andrew a jeho sbirka na stareho pana.

 

Jak slepeho kone mne vedl koci Roman ,zkusene ,obcas bicem ,taky cukrem . :D

 

Na vozik k nam naskocilo tolik dobrych lidi,jedou a konaji dobro,jakoliv je v dnesni dobe to slovo zneuzivane.

 

Jsem moc spokojeny.

 

PS, maminka opet vsem velmi dekuje.

dekuju i ja.

 

Petr.

post-1144-0-54638400-1533730827_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dotaz maminky ohledne koupe pocitace 

 

Hm, pocitac bych kdyztak vytah nejakej vyrazenej ze skladu kdybys chtel. Klavesnici a mys k tomu nekde najdu. Jediny co mi bude chybet je monitor, ale ten snad pripadne taky muzeme nekde splasit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Neskutecne nam to uteklo.   

 

Presne pred rokem  Vybor dobre vule schvalil nasi sbirku. Spousta lidi stale prispiva a suma, ktera se vybrala, je ohromujici. Čerpe se  velmi uvazlive, s rozmyslem.

Zadne problemy nebo chyby mi nejsou znamy. 

Diky moc vsem. 

Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Minuly  tyden jsem pani potkal. Chvilku jsme si  povidali -stehovala se do lepsiho bydleni s nizsim najemnym a lepsi dopravni dostupnosti pro deti do skoly,mala Eliska co jsem pozoroval spokojena,vesela-pusobilo to prirozene ,sondoval  jsem zda nema nejake problemy a  pry ne.

 

Take jsem se ptal na nejvetsi prani deti k jezisku-takze je to:  "letet k mori" a potom stale ten "pocitac"  .

Vysvetloval jsem ,ze bohuzel tohle z nadrazackeho platu splnit nemuzu,ona ze to je ji jasne.  

 

Druhy den,uplne nezavisle na rozhovoru mne oslovil uplne cizi pan,clen zdejsiho fora,kde uz z formulaci vet a slohu bylo jasne ze neni "od drahy"    :)

 

Vysledek je ten ,ze koupil sam za sebe novy ntb,zabalil do krasneho zlateho papiru a  nasel si cas na vylet vlakem do Pardubic,kde jsem na nej na nadrazi cekal v aute a spolecne jsme darek dojeli predat nic netusici mamince.  A rozbalit az pod stromeckem ,dostala nakazano!!!  :D

 

Mam k tomu potom jeste dalsi nastavbu ,to uz je zase moje iniciativa,dam ji sem az budu vedet,ze to opravdu dopadne,ale vypada to velmi nadejne a tesim se z toho.   

 

 

Zaver: Stejne jako dalsi lide,co prispivaji a nestoji o slavu i tento clen netouzi po tom,abych ho odhalil.

 

Byl velmi skromny ,pozorny posluchac ,nespechal -dva uplne cizi lide si diky chronomagu dali schuzku a povidali si jako dobri kamaradi. Kazdy uplne jiny svet ,vzdelani,obzory-ale rec spolecna.

Vracel jsem se domu v povznesene nalade,spokojeny. Moc spokojeny.  

Diky moc !!!

Petr.

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuální stav účtu je 154.300Kč :notworthy:

P.S. U takovýho předávání daru bych ani nemohl být, slzel bych a všechna důstojnost by šla do řiti... :suicide_anim:

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes tedy mohu odhalit muj dalsi napad  :)

 

Uz pred predavkou darku ntb od zdejsiho clena mi v hlave rezonovala myslenka,ze samotny pocitac bez internetu je tak nejak neuplny.

 

Velkou oblast Vychodnich cech ma na starost firma Poda.

Vlastni i mensiho lokalniho poskytovatele firmu Coma,s kterou dlouhe roky spolupracuji.

Mam vybornou zkusenost s jejich pristupem,ochotou ,sluzbami  -zarizoval jsem prvotni pripojeni pred dlouhymi roky pro celou nasi vesnici.

 

Napsal jsem tedy  prosebny mail jejich rediteli pro rozvoj site,ten mi uz mnohokrat vysel vstric a ja mu to jeste nikdy nemel moznost jakkoliv vratit.



Pan se mi  ozval skoro  okamzite,ze je to vec,ktera uz je slozitejsi a ze ji musi probrat s nadrizenym kolegou ,ktery ma v tomto pripade rozhodovaci pravomoc.

 

Dnes mi volal s vysledkem,ze firma Poda pro rodinu zridi pripojeni na 2 roky zdarma !!! 

Zdarma je mysleno nejen zrizeni,ale i samotne pripojeni,drobne naklady k hladkemu prubehu uhradim ja  sam.

 

 

Takze po jezisku,az bude mit rodina pocitac na stole jim pobezi  i internet.    :)

 

 

Jeste jednou ohromne diky a velky respekt pro firmu Poda!!!

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...