Přejít na obsah

holčička od nás ze vsi


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Prehled mam.Suma ktera je k videni je aktualni zustatek.Mesicne tam lidi posilaji a zaroven se z uctu strhavaji platby na domluvene veci-nic navic.  Letni mesice ,kdy jsou deti doma se necerpalo nic. 

Opravdu drobne v radu desetikorun stoji komfortni portal darujme,samotny Vybor dobre vule dela vse zdarma.

 

Cele je to nastavene tak,aby to fungovalo opravdu dlouhodobe,spis jen lehke popostrceni,drobne ulehceni ,ale hlavni tiha a zodpovednost musi zustat na samotne rodine-proste snazis se a my Ti budem oporou.  Neco za neco.

Proste jsem presvedceny,ze hlavne vzdelani je klic k lepsimu zivotu a moznostem.

 

Nechce se mi vypisovat ,co pro toho tatu znamenal treba pro spoustu z nas naprosto banalni a vsedni ukol jako je legalni ziskani ridicskeho opravneni- najednou mel uplne jine moznosti a pracovni prilezitosti,vcetne daleko lepsiho financniho ohodnoceni.

 

Pokud se to bude darit a ja to budu bedlive sledovat a informovat Vas,tak pecka. 

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Clen fora Jebiga mi daroval dva kousky loga CHNMG  na auto.Moc dekuji.

 

Pokud by nekdo nutne potreboval,zaslu ho gratis. Byl bych ale rad ,kdyby na oplatku novy majitel prispel nejakou sumou podle svych moznosti na ucet pro Elisku.  

Ne ze musi,ale prece jen,bylo by to fajn.   :)

post-1144-0-36096000-1546463218_thumb.jpg

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Kdekdo by si řekl, že není potřeba dokola Ti, Petře, vyjadřovat úctu a děkovat, ale tak to není, takže opět děkuji za Tvou obětavost a iniciativu v této pomocné akci.

 

Jen mě napadlo, jestli by nešlo dát nové/aktuální fotky dětí a třeba že by i děti něco napsaly, aby to bylo osobnější, co myslíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Vypadá to, že jsem zapomněl informovat. Ale chtěl jsem mít vše potvrzeno napevno. A také ověřeno z více zdrojů. 

 

Pro všechny je několik potěšujících zpráv. 

 

Malá Eliška bez jakýchkoliv problémů nastupuje do první třídy základní školy a prý se velmi těší.  Má vybrané povolání a chtěla by být doktorkou nebo kadeřnicí. Velmi vyrovnaně procházela po podiové lavičce, pyšně nesla šerpu, v její tváři žádná stopa smutku nebo stesku.

 

U její maminky paní Radky jsem se dozvěděl také několik střípků. Nové bydlení je po všech stranách lepší než to předešlé. Po jejím boku je již několik měsíců nový přítel, kterého má tuze ráda. Prý je to hodný a pracovitý chlap, ptal jsem se jestli jí alespoň mlátí a ona, že by na ni nikdy ruku nevztáhnul. Zvlášť teď, kdy spolu čekají rodinu. 

 

Oba kluci chodí do školy a spokojeně užívají ntb od zdejšího mecenáše.

 

Nehrozí exekuce ani jiné nepříjemné trable.

 

Sbírka dál pomáhá, pouze tak jak je v jejím zadání, čerpe se velmi uvážlivě.

 

V mých očích funguje rodina úplně normálně.

 

Během pár dní napíšou také nějaké vyjádření sami a já ho sem pak okamžitě vylepím.    :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...