Přejít na obsah

holčička od nás ze vsi


Doporučené příspěvky

Jasny, uvedomuji si rizika. Pro mne je dulezitych nekolik veci.

 

Sbirka je vypsana na skolni potreby 3 deti. Funguje.

 

Pani se o deti stara. A myslim, v ramci moznosti, opravdu vzorne.

Vypadala spokojene, to same Eliska.

 

Vim take, ze uz ma svou mati v duchodu, to same i tatu, oba dva spolecne ji s detma pomahaji...

Pritel pracuje a ma ji rad....

 

Jsou na tom tedy urcite lepe, nez pred rokem a pul.

 

Jasny, muze se vse pokazit. Ale zatim to tak nevypada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty se vubec neomlouvej, pac zrovna ty zivitel jsi a vysledky jsou za Tebou hezky pekne videt! To myslim opravdu vazne. Nejlepsi, jak tu probihalo, ze kdyz sis holky do krasy vypiplal, ze by se jich teda nekdo ujal. :D

SZ netreba, v podpisu je darovaci portal, jde nastavit i jina castka, nez je nastavena.

A diky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni barak nemaji, bydli v najmu. Auto maji staryho huyndaie jednickovyho nejak s rodicema dohromady, uhrnem asi za desitku v ceskych na stole.

Prave proto, ze jak umrelej tata, tak i pani pracovali, chtel jsem pomoc. Ne jim, detem. Vzdelanim. I zminovanyma obedama. A to plati stale, nic se nemeni na tom, ze je zrovna tehotna. Nemuzu vychovavat dospely, nebudu jim davat rady, musi se snazit sami.

 

Reci o zkurvenym state nemam moc rad, myslim ze stat tvorej lidi. Jen se snazim  pomahat, mozna nesikovne a jako neumetel. Mam sam ze sebe srandu, ta puvodni neobratnost, naivita. Ale zaroven jsem zabezpeceni a mechanismu sbirky venoval znacne usili, a jsem diky nadrazacky prohnanosti presvedcen, ze mne jen tak nekdo neomrda.

 

Spousta zdejsich clenu pomaha, nekteri nezjistne, jen na zaklade popisu udalosti veri, ze to k necemu bude. A ja popisuji realny vyvoj. To ze sbirka funguje. Je tam spousta penez a nikdo je za rok a pul nesebral. Takze do budoucna je vzdelavani deti nadale zajisteno. Pomahame jen detem.  To mi bohate staci. 

 

Pokud chce nekdo radit dospelym, milerad predam kontakt v SZ a take ho dojedu predstavit jako mentora.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Potkal jsem maminku Elisky.


 


Eliska nastoupila do 1. tridy. Rano ji zatim maminka vozi, odpoledne ji cestou domu hlidaji brachove-jezdi autobusem.


Je spokojena a nadsena, zadne slzy, zadny smutek. A ze je to tam mnohem lepsi nez ve skolce. Uz donesla prvni jednicku. Mlada pani ucitelka je pry moc hodna.


Ma kolem sebe spoustu lidi, kteri ji budou pomahat s ucenim.


 


Sumar:


Oba starsi kluci nadale navstevuji skolu.


Pocitac od zdejsiho mecenase funguje na 1cku.


Penize nikdo nezproneveril, pres leto se nic necerpalo.


 


Mam pozdravovat vsechny  ty dobre lidi.


A ze jich tady teda je!


Tak Vas zdravim.


A dekuji. 


 


Jeste jedno extra podekovani-Varjagovi.


Si Borec!


 


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, vyborny napad. Zeptam se. Cekam jeste potvrzeni jedne zpravy, mela by byt super. :) Nechci ale driv, nez mi ji potvrdi maminka Elisky. Pro rodinu by to melo byt nyni mnohem lepsi.....

 

Jak to vidíš Petře, chystá se něco, krom dopisu od dětí? 

 

Myslel jsem primárně ty fotky

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moty, s tim dopisem a fotkama je to takhle. Celkem trikrat jsem s pani mluvil a zadal, jestli by kluci nenapsali podekovani. Pry ano, ze jim to rikala. Nemam dodnes nic.

Mozna jim ani nedochazi, ze by bylo prima projevit vdecnost. I kdyz jsem pokazde zminoval, ze by to lidi co pomahaji potesilo...

Dobra zprava je, ze novy pritel je ma moc rad.

Vypadaji velmi spokojene a stastne.

Klidne bych rekl nejake blizsi podrobnosti, ale vic nevim. A vymejslet si nechci.

 

Ale klidne bych mohl, pohadky mi jdou. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Taky jsem potěšený. :)

 

Potkal jsem dědu Elišky u nás v obchodě, rodina funguje v naprosté pohodě i s miminkem, žádné problémy nejsou na obzoru.

Minuly týden jsem si volal na Výbor dobré vůle a poprosil je o nějaký sumář.

Vedoucí kanceláře, stejně jako další pracovníci na VDV jako vždy neuvěřitelná ochota a laskavost.

Během ledna dostanu detailnější podklady a sepíšu bližší infomace.

 

Díky foru Chronomag!

Vám Všem přeji krásné vánoce!

Hopa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dnes odpoledne mi psala paní ředitelka VDV informace ohledně sbírky. Vše klape jako na drátkách.    :)

 

 

Má kolegyně mi předala Váš dotaz ohledně stavu sbírky rodiny Štrbkových. Současný stav sbírky je 201 700 korun. Rodina prozatím vyčerpala 15 % sbírky. Čerpání probíhá dle domluvy při zakládání sbírky, která se promítla i do podmínek její čerpání ? z výtěžku hradíme pouze potřeby nezbytně nutné pro školní docházku dětí (v této chvíli hradíme dětem obědy, školní akce, a to přímo škole). S maminkou jsme v kontaktu a komunikujeme s ní čerpání sbírky.

 
Pokud byste měl jakýkoliv dotaz, neváhejte se mi ozvat a také moc děkuji za Váš článek s příběhem plošiny, který jsem si s radostí dnes přečetla.
 
Srdečně Vás zdravím,
 
Monika Granja.  
Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...