Přejít na obsah

holčička od nás ze vsi


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ciruji odpoved na @Ypa  ,od pana z darujme:  

 

 

Rozumím a pokusím se vysvětlit ve stručnosti: měsíční dar převodem funguje nastavením trvalého příkazu dárcem v jeho bance (elektronickém bankovnictví) pod vygenerovaným variabilním symbolem. Tzn. dárce zadá dar a nastaví si jej jako ?trvalý příkaz? pod daným VS a následně jej může kdykoliv ze svého bankovnictví také zrušit. U platební karty je měsíční příkaz darován v měsíčním limitu ode dne prvního darování, tzn. následně je automaticky měsíčně ?strháván? z dané karty automaticky. Pokud se dárce rozhodne dar kartou zrušit, může tak učinit buď přes jeho profil na darujme.cz nebo napíše na podpora@darujme.cz, kde jej obratem zrušíme. A samozřejmě o každé platbě daru je dárci zaslán e-mail s informací, že dar proběhl. 

 

 

pripominam odkaz na darovani:

https://www.darujme.cz/projekt/1200581

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemohu si odpustit: Doufám, že ti, co na začátku psali o neziskovkách jako škůdcům společnosti, se aspoň trochu chytí za nos...

 

Mají na webu výroční zprávu, tak si každý může udělat vlastní úsudek,

pokud chceš někoho obhajovat či pranýřovat tak tohle vlákno k tomu vhodné není a myslím že by se to sem nemělo tahat, pokud teda jsme dospělí lidé.

Upraveno uživatelem tommas4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky den vsem.

 

dekuji darcum,mam radost z malych,vetsich a velkych castek-je super,ze se naslo tolik lidi,co pomahaji.

 

dekuji ,pokud pribeh sdilite a posilate dal.

 

 

Slusi se ale pripomenout,ze zadne ovace bych nesklizel ,pokud by mi nepomohli lide od Vyboru dobre vule v cele s reditelkou  Monikou Granja, na portale darujme.cz zase technicke  a komunikacni zalezitosti zaridil sef  Lukas Hejna.

Dokazali prakticky okamzite rozjet vec,ktera mnohdy trva tydny nebo i mesice.

Podekovani zaslouzi take Roman,ktery mne dokazal poslat na spravnou kolej,takze se nyni tetelim blahem nad vysledkem.

Ze strany vyse zminovanych lidi jsem citil nehrany zajem, pri komunikaci se obrnili trpelivosti a po drobnych kruccich se mnou postupovali vpred.

 

chtel bych podekovat i nejmenovanym ,kteri si nepreji,aby se o nich mluvilo.

 

 

a jeste jeden dik.za slova chvaly k me osobe.potesila a utvrzuje mne take v presvedceni,ze cas a pece sbirce venovane ma smysl.

 

omlouvam se za upravu,pisu z tabletu

slezl jsem pred chvilkou z lokomotivy,spim dnes v Hlinsku.

rano vstavam v 3,30  a vezu delniky Pardubic ke strojum.

tak dobrou noc  kluci a holky.

dekuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají na webu výroční zprávu, tak si každý může udělat vlastní úsudek,

pokud chceš někoho obhajovat či pranýřovat tak tohle vlákno k tomu vhodné není a myslím že by se to sem nemělo tahat, pokud teda jsme dospělí lidé.

 

Že jsi nebyl dospělý a neozval si se v onom prvním vlákně, když na můj návrh na obstarání této věci neziskovkou začalo X rozumbradů bez vztahu k věci ozývat, že neziskovky k ničemu nejsou...

 

Já jen naznačil, že poděkovat si zaslouží i Výbor dobré vůle, protože bez něj by projekt "holčička ze vsi" nedopadl, jak nakonec dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak to je velká paráda. Myslím, že i 50k těm dětem pomůže.

to je pravda ale myslím že důležitější je nastavit pravidelnou platbu, klidně pár stovek, protože tohle bude za chvíli vyčerpaný a my tady za rok dva tři si už nevzpomeneme, ale ty deti budou potřebovat pomoct dál. A Hopa je borec. To se jen tak nevidí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hopa už to psal. Lidé ze všech organizací, na které se zatím obrátil, reagovali více než příkladně. Můžu vám Jen maličko po otevřít dveře, že má ten kluk ušatá ještě jedna velmi nadějné překvapení, které zveřejní, až si bude jistý, že sbírku podpoří. Zůstaňte na příjmu. Prosím o jedno, Užijte si toto vlákno, protože si ho zasloužíte. Ostatní věci lze vyřešit třeba po soukromých zprávách. Spíš je možné věnovat energii na sdílení příběhu přes Facebook a Twitter , protože si publicitu zaslouží.

P.S. Velké díky Liqidovi za velkorysý příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...