Přejít na obsah

Rychlý dotaz


siki

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Já se svezu s dotazem absolutního digizačátečníka.

Jaká je prosím baterie v casio hdd 600?

Našel jsem  typ CR2025...

To opravdu vydrží deset let?

 

Děkuji za informace

ano, vyzkoušeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Casio HDD-600 je baterie CR2016. Do HDC-600 je CR2025. Je to uváděno jako při "běžném použití", tj. jeden budík a jedno podsvícení denně.

Souhlasí. Já jsem při třech budících denně a dvakrát podsvícení dosáhl 9 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Furt řeším upgrade z géček 5600 na 5610 a teď koukám, že zřejmě s nima skončili. Jestli se to tady někde probíralo, tak sorry, nějak ztrácím přehled. Jinak teda pokud se nepletu, nezbývá už moc času na pořízení nových. Díky za případný info.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze priamym nastupcom je rada 5700

Minuly tyzden som si kupil GWX 5700CS a porovnal som s kolegovymi 5610..a rozmerovo su takmer zhodne, sh RC, solar...a aj cena je podobna...a sedia rovnako perfektne na 17,5 cm ruke.a hlavne: neni tam cervena ciara a modry napis

To si úplně nemyslím. Řada 5700 je dle mýho vyšší level modelu Casio DW 5750E-1, což je zjevně další revival model - viz info z netu: "Casio G-Shock DW 5750E-1 je upomínkou na první základní kulatý model G-Shock Casio DW 5700C z roku 1987, který se stal celostvětovým hitem a také na výročí 35 let od vydání prvních hodinek s mnoha funkcemi a vysokou odolností, které se váže k roku 1983".(z helveti.cz). Řada 5000, na kterou mj. 5600/5610 navazuje je naopak samostanou větví, přičemž vlastně šlo o první géčka právě z roku 1983. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to, že 5610 končí jsem nezaznamenal. Naopak nedávno Casio uvedlo dvě nové barevné varianty. Viz vlákno nové modely hodinek. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/44574-nov%C3%A9-modely-hodinek/page-24&do=findComment&comment=2206286

Taky jsem na to koukal, ale nejsou to jen nějaký limitky?

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz pro znalejší. U mých géček 5600 je oproti zbývajícím tlačítkům utopený A tlačítko (snad se tomu tak říká, prostě to na pozici 10 hodin). Mám je z druhý ruky, myslel jsem si že to ja vada konkrétního kusu. Ale teď jsem koukal na ty co jsou v prodeji a vypadá to, že to mají stejně. Pokud to tak je, tak mi uniká smysl.  Nebo .......????

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...