Přejít na obsah

Fotka
* * * * - 4 Hlasů

Parnis Planet Ocean

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
123 odpovědí na toto téma

#121 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 10 728 příspěvků(y)

Publikováno 2.leden.2020 - 16:54

Myčka a pračka :) dobrá práce

Time is Life. Je to dar i prokletí. Daemonovo Time is Life Proč Grand Seiko? Řemínek Nato a jeho historie Seiko vs Steinhart srovnání ISO 6425 Co jsou to velké hodinky Měsíční fáze jako hodinářská komplikace Hodinky na dovolenou Compressor, Test Seiko vs? Měření hloubky Ball přesné a odolné hodinky, IWC Aquatimer základní pilíře řady, Omega Ploprof, Omega Speedmaster Apollo-Soyuz 1975

Hodnocení proběhlých obchodů

#122 Panchart

Panchart

Závislák

• Member_50
  • 661 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 2.leden.2020 - 17:27

Jsou to tooly z Čajny, žádný mazlení :D s jinejma to nedělám  :sad01_anim: 

#123 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 10 728 příspěvků(y)

Publikováno 2.leden.2020 - 19:19

No vidíš. A čínský wr 50 a přežily. Taky jim podobný používám na pokusy. Třeba ty moje Lorexky :) spaly tejden na dně sudu. Skoro jsem pak na ně zapomněl. Ale ty maj teda wr 200, no ale pak šly teprve k moři. Taky přežily. Ale já se níž než do pěti metrů nedostanu.

Time is Life. Je to dar i prokletí. Daemonovo Time is Life Proč Grand Seiko? Řemínek Nato a jeho historie Seiko vs Steinhart srovnání ISO 6425 Co jsou to velké hodinky Měsíční fáze jako hodinářská komplikace Hodinky na dovolenou Compressor, Test Seiko vs? Měření hloubky Ball přesné a odolné hodinky, IWC Aquatimer základní pilíře řady, Omega Ploprof, Omega Speedmaster Apollo-Soyuz 1975

Hodnocení proběhlých obchodů

#124 Panchart

Panchart

Závislák

• Member_50
  • 661 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 3.leden.2020 - 23:46

Já 5 metrů a jsem zralej na oživování :)  když bude pěkná záchranářka :guitar: