Přejít na obsah

První mechanické okolo 25k


Jochne

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

začínám být těch potápek nějak překoukaný, pokukuji už i po úplně jiném stylu Certina DS First Day Date Automatic 

Tyto hodinky jsou krásně jednoduché, přehledné, na mě působí jako takový menší kompromis mezi oblekovkama a univerzálníma potápkama. Plusem pro mě je open hearth, velmi pěkný tah s motýlkovou sponou. Vodotěsnost 200M je také na takový typ hodinek velmi dobrá. Zkusím je dnes někde na ruce.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Certiny v Helveti neměli vůbec a v Koscomu všechny barevné provedení kromě černé, škoda.

Zkusil jsem alespoň na ruku Longines HC v automatu a upřímně na ruce 17,5 cm což není zrovna moc, působily docela male a ani mě ničím neoslovily.

 

Začínám se pomalu dostávat do fáze stagnace, kdy se mi nic v této cenové hladině nelíbí. Koukal jsem pak i na levnější značky či levnější produkce ostatních značek a bohužel nějak dospívám k názoru, že nejsem schopen ocenit krásu těchto strojů. Pokud jsem se některých kousků dostával do fáze zaváhání, musel bych změnit kompletně šatník, životní styl a asi i povolání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci právě kupovat za každou cenu a následně tratit a prodávat, rád bych něco koupil s čím budu spokojený. Dle všeho to nebude na vždy a až nadejde situace, pak by přišel v úvahu prodej, ale to je otázka nějaké doby.

 

Omlouvám se za chybu, měl jsem na mysli průhledné dýnko :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si neco kup , pak to prodej a kup neco jineho, nebo znovu to co si mel. Delame to tak vsichni...

Dan, som ta tu dlho nevidel. Nepisem sem casto, ale som rad, ze ta opat vidim. Pri kupe prvych lepsich hodiniek, par rokov dozadu, som sa riadil tvojimi slovami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

začínám být těch potápek nějak překoukaný, pokukuji už i po úplně jiném stylu Certina DS First Day Date Automatic 

Tyto hodinky jsou krásně jednoduché, přehledné, na mě působí jako takový menší kompromis mezi oblekovkama a univerzálníma potápkama. Plusem pro mě je open hearth, velmi pěkný tah s motýlkovou sponou. Vodotěsnost 200M je také na takový typ hodinek velmi dobrá. Zkusím je dnes někde na ruce.

Tiez som menil vyber a nakoniec som dal tieto, vdaka radam clenov. Su super a bol by si spokojny

post-9928-0-01121400-1511031195_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dan, som ta tu dlho nevidel. Nepisem sem casto, ale som rad, ze ta opat vidim. Pri kupe prvych lepsich hodiniek, par rokov dozadu, som sa riadil tvojimi slovami

Ahoj, zdravim te. Bohuzel si nevzpominam ale to je jedno... snad jsem poradil dobre :) Mel jsem hluche obdobi, ale ted zase chronobundus propukl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...