Přejít na obsah

Lékařský koutek


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Nebo může zkusit léčit palec, je to dvakrát dál než játra, takže to bude dvojnásobný účinek. A podpořit to koupelí ve vývaru z kohouta + příležitostně šňupat prášek z kostí slona. To vše samozřejmě za přítomnosti aku jehly v zádech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 665
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na jednu stranu YPA chápu, já kdybych objevil elixír mládí, taky bych to nevytruboval do světa, aby nepodražil nebo nezmizel z trhu... Na druhou stranu doufám, že si objevitel uvědomuje, že kvůli svýmu mlčení je od teďka přímo zodpovědný za každou novou dioptrii, vypadnutý vlas, předčasnou ejakulaci a smrt na týhle planetě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Kuci vole ja to nepsal jako hadanku. Ja se ptal jestli muze mit potravinovy doplnek tak rychly nastup ucinku. Na to mi nikdo neodpovedel.

Takze zapomente.

 

Vlakno predavam Hasicovi.... tudle se ptal co ma delat se vzpricenym hemeroidem .... tak mu nekdo pomozte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potravinovy doplnok sam o sebe asi nie, ale aj ked neni som doktor tak nahodou zo skusenosti viem, ze stav krvneho obehu ma na aktualnu kvalitu zraku docela zasadny vplyv. Napr moja mati (nech je jej zem lahka) mala v haji srdce/cievy a videla doslova podla toho, ake prasky prave pozobala. Myslim citelne zmeny kvality videnia v radoch desiatok minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci vole ja to nepsal jako hadanku. Ja se ptal jestli muze mit potravinovy doplnek tak rychly nastup ucinku. Na to mi nikdo neodpovedel.

Takze zapomente.

Vlakno predavam Hasicovi.... tudle se ptal co ma delat se vzpricenym hemeroidem .... tak mu nekdo pomozte.

ypo ak ti nejaky potravinovy doplnok pomohol tak rychlo tak mas problem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...