Přejít na obsah

Black Friday hodinkove akce


Doporučené příspěvky

Může mi někdo znalejší vysvětlit takovou obrovskou slevu u WDL např. u hodinek Tag Heuer 01 Carrera chrono 43mm? Prodávaly se za 2300 EUR což je nějakých cca 58 500 CZK. To jsou nějaké ležáky? Zrovna u těchto hodinek bych takovou slevu nečekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 246
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ptal jsem se. Je to jednak marketing (přilákání nových zákazníků), jednak výprodej za účelem naskladnění novinek pro rok 2018. Zrovna prý tento model (43 chrono NEskeleton) neměl až tak dobré celoevropské výsledky, jako jiné modely (např. 45mm verze nebo verze skeleton). Mě osobně to udivuje, protože 43mm verze "klasické" Carrery je pro mne zrovna TOP varianta. Ale zřejmě nejsem průměrný evropský zákazník :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, však každému, jak je libo :). Mě Tag Heuer oslovuje, ať díky filozofii, historii nebo tím šíleným Biverem, co stál za poslední evolucí v Tagu. Někdo si za kilčo koupí jetý Explorery, nový SMPc, nebo olízaný Chronomaty. Každého věc :).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen odpověď - to byly ty, co tu prodal mrak...

 

Nevim, odkud je ma Mrakodrap, ale ty je mas rozhodne ze SK z Black Friday vyprodeje za necelych 60 litru.. Kdyz se podivam letmo na chrono24, tak v Nemecku jsou za 81 300kc vcetne dopravy, Mrak za ne chce 85 000 a ty jedinej vul 100 litru.. 

Aby bylo jasno, klidne na tom neco otoc, byl jsi nejspis v pravou chvili na pravem miste.. V poradku, v pohode. Ale prodavat tady jeste draz, nez na Chrono24, to se jen tak nevidi (nebo ja to jeste nevidel za ty roky) a chce to mit poradny koule  :punk: Nehlede na fakt, ze i u AD mi jen za ten muj hloupej usmev ve dverich na to kilo minimalne cuknou..  :goof: Trosku sebereflexe by neskodilo..  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že sebereflexe chybí úplně někomu jinýmu, než mě... Jinak dál bez komentáře. Zřejmě si nic z Chrono24 nekupoval, když píšeš to, co píšeš... Nechápu lidi, co na první dobrou urážejí druhé, aniž by k tomu měli důvod. To ve mě evokuje pouze jedno - závist. Omlouvám se, že ti asi někdo ty mrakovy tagy za 85 vyfoukl, ale opravdu za to nemůžu já... Závist je opravdu špatná vlastnost a když se to spojí s neslušným chováním...Že já na to vůbec reaguju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohdan: Omlouvám se, že i svým přičiněním kazím toto téma. Ale ať se na mě někdo nezlobí, v okamžiku, kdy sem vtrhne osoba, která nemá nic, co by řekla, pouze mne začne osočovat z toho, že tu uplatňuju své právo PRODAT hodinky, stejně jako VŠICHNI ostatní, a navíc mi tu začne nadávat do VOLŮ, nemohu to nechat bez reakce...Nechť je toto můj poslední příspěvek. Nebudu si kazit večer s Axelem a jemu podobnými...Jo, a poslední věc...Nikdo ti ty mé hodinky nevnucuje, Axele (trošku mi připadá, že si myslíš, že ano).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockej, ty se jeste citis dotcene, ze jsem te oznacil za vola..? A ja jsem si myslel, ze jsem jeste pouzil slusneho slova..  ^_^

Jestli jsi me nepochopil, nekritizuji dobry kup, ale tvoje chovani a inzerat.. Rozumim ale tomu, ze nic moc na to napsat asi nemuzes, tak nezbyva, nez me obvinit ze zavisti.. Taky cesta  :thumbsup_anim:  

 

Pro osvezeni pameti a rychlou orientaci posilam 3 citace (Tvoje reference CAR201Z.BA0714 ), samozrejme jde ale o nahodu a konspiraci.. 

 

 

Já mám rezervováno (ze včerejška). Té nabídce se nedalo odolat :). Sméčko to není, pouze poptávka převýšila nabídku, a kdo zaváhal, nemá.

 

 

Jedny Hujerovky :)

 

 

Ano watch de luxe. Podla mna je to praveze extra zaujimava ponuka :)

Ponuka platí iba jeden deň - tento piatok 24.11.2016

Tešíme sa na Vás v našich predajniach Watch de Luxe a WOW
v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici.

1.časť

ponuky Black Friday. Ďalšie značky očakávajte už zajtra. 


 
TAG HEUER zľava 40%



TAG Heuer Carrera Cal
Heuer 01 Chronograph
43 mm

CAR201Z.BA0714

cena: 4600 ?
cena po zľave 50%:
2300 ?




TAG Heuer Carrera Cal
Heuer 01 Chronograph
43 mm

CAR201W.BA0714

cena: 4600 ?
cena po zľave 50%:
2300 ?



TAG Heuer Carrera Cal Heuer 01 Chrono
43mm

CAR208Z.BF0719

cena: 5200 ?
cena po zľave 50%:
2600 ?



TAG Heuer Carrera Cal Heuer 01 Chrono
43 mm

CAR208Z.FT6046

cena: 4900 ?
cena po zľave 50%:
2450 ?

ATD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...